Diyette kaçamak?

arkadaşlar diyetteyim fakat kaçamak yaptım cok pişmanım 35 dk boyunca zumba yaptım sizce o yediğimi eritmişmiyimdir?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Arada kaçamaklar tabiki olucak kaldıki sporuda yapmışsın eeitmişindir vücudununda arada böyle kaçamaklara ihtiyacı var :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ödül gibi düsün ve diyete devam et onemli olan gece yememek cunku gece yersen 2 katini aliyon kalori olarak spora devam et yakarsın bu kadar da kasmayın ben hersey yedim sadece gece yemedim 4kilo verdim spora devam ama hergun 2 saat yuruyus normal yeme seklimi fazla bozmaadan yavas kilo vermek daha saglikli hem herseyden ye ama sporu unutma ki ben su bile icsem bana yariyo cabuk kilo alan biriyim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 4

• 35 dakika zumba kaçamağınızı yok etmez. Fakat en azından o gün kilo vermeseniz de kilo almazsınız.

Fakat biz spor yaparken emeğimizin karşılığını görmek ve boşa kürek çekmemek isteriz. Bu yüzden kaçamaklarınızı mümkünse, iki haftada bir veya ayda bir yapın. :))

0|0
    0|0
  • Kacamaklardan korkmayın ya. Abaetmadigin sürece sorun yok. Kendinizi o Psikolojiye sokarsaniz diyetten sonra kilo alirsiniz

1|0
    0|0
  • Arada olur öyle boşver

1|1
    0|0
  • Ne yediğine bağlı

1|0
    0|0
Yükleniyor...