Düğün hatıralarınız (gülme garantili) varmı?

Ben bir arkadaşın düğününde oynarken arkadaşım gülmeye başladı .önce anlamadım.sonra bir baktım bir kızın saçları ceketin kol düğmelerine takılmış ,kız acı çekiyor ben çektikçe ama müzik sesinden duymuyorum elbette.Kameralar çekiyor .kırmızı kırmızı yanaklar rezil oldum resmen ,utandım.Annesi geldi saçlarını o kurtardı düğmeden .kız da utandı ben de.elbette arkadaşlar gülmekten yere yattı. Sİzlerin de farklı anıları var mı :) ?

Güncellemeler:
kendi düğününüze gitmeniz şart değil .farklı düğünlerden anılar da olabilir .

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• kuzenimin kına gecesinde nasıl oryantal oynamışım nasıl o kalem etek olmuş mini etek kıvırmakdan kamera bana zoom girmiş sırf beni çekmiş gecen hafta izlettirdiler bana yerin dibine girdim Allah beni kahretmesin.

1|0
    0|0
    • süper .demekki gözlerini alamamışlar .bacaklar güzel ,pürüzsüz .özel ağda yapılmıştır düğün öncesi eee birde asena halt etmiş dedirtirsen oynarken gel de zumlama :)

• sanırım öyle olmuş ortam güzeldi manzara güzeldi deniz kenarında gaza gelmiş olmalıyım hatırlamıyorum:)

• size arkadaşlık isteği gönderdim ama :)

• Bir düğünde, ki düğün sahibi kız tarafını tanıyordum. Düğüne biraz fazla mini bir tek parça elbise, altına siyah ince çorap ve 13 cm topuklularımı giymiştim, dolayısıyla boy da çok uzun olunca düğünde erkeklerin hepsi etkilenmişti. damadın babası bütün gece bacaklarımı dikizlemişti yanımdaki arkadaşlarım bile farketmişti artık gülüyoduk dalga geçip yanına gidip gidip dansettim iyice kudursun diye yazık feleği şaştı garibimin :)

0|1
    0|0
  • halay başı hızlanınca onun hızına yetişemeyen halaycılardan biri düştü, diğerleri de sırayla patır patır piste dökülmeye başlamıştı ne rezaletti

1|0
    0|0
  • evlenek panpa bizimde anılarımız olsun

0|0
    0|0
    • evlendinmi pampa ne anıların olur merak etme :) ama gittiğin düğünlerde senin veya çevrendekilerin olabilir anıları

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...