2 tane sorum var dikkatli okuyun

Diyelim bir ilişkiniz Şu an çok iyi veya aranız kötü. Şu an yazdıklarını sevgiliniz okuyor olsa nolurdu. Paylaştığınız dertleri okuyor olsa. Ama sizi tanımasa. Öyle iki yabancı gibi konuşsanız burda. Bişey sizi tetikler mi acaba o olabilir sorusu sordurur mu? Anlatma tarzında sevgilinizi tanırmısınız?

Bir sorum daha var. Bir kızın 5 yılı platonik 6-7 yılı karşılık aşkını unutması için ayrılıktan sonra 2 sene yeter mi? Toplamda 11-12 senelik bir aşkı kızlar 2 yılda unuturmu?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bana haksızlık yapan kız arkadaşlarımın çoğunun burada günah çıkardığını bile düşünecek kadar paranoyağım.Kimisine teselli bile vermiş olabilirim.

diğer sorun için ise 8 yıllık ilişkiyi bitiren arkadaşım 9 ay sonra başka biriyle nişanlıysa unutulmayacak tek şey daima daha iyisini bulabilecek olmandır.

0|0
    0|0
    • nişanlaması unutması anlamına gelmez. benim okuldan bir bayan arkadaşım vardı. şuan evli çoçuğu bile var. ama aklında okuldaki sevgilisi var. dışı başkasının içi başkasının.

• buda demektir ki insanların hepsi aynı değil. seninki 9 ayda unutmuş. benimki 3 yaşında çoçuğu var halen onu anıyor.

• Tabiki hepsi aynı değil.Bu tercihle alakalı isteyen unutur istemeyen unutmaz.Ama ilgiyi 2 ye bölmek var 3 e bölmek var tekrar düşünmesi lazım arkadaşının...

Kızlar Ne Diyor 2

• eger senn oldugunu anlarsa bence kırılır ya.bir kızın aşkını unutması 2 yıl için yeterli

0|0
    0|0
    • 12 senelik aşkını 2 yılda unutur gider diyorsun. diyelim ki erkek barışmak istedi. kızda buna olumlu baktı. sevip sevmediğini nerden anlarsın. ya da 2 yılda başkasıda olmuş olabilir. onunla yapamamış olabilir. duygularını nasıl anlarsın

• böyle sorunları mı burda paylaşmam çünkü böyle sorunlarım yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 2 yılda unutmayacağım birşey yok 3 ayda unutur gider her insan öyle düşünürsün ara ara aklına takılır ama sonuçta hayat devam ediyor kimse geçmişe saplanıp kalmaz kalırsa zaten mutlu olamaz.

0|0
    0|0
    • HAYATTA KAÇ TANE SEVGİLİN OLDU

• :) zıtlaşma denemez buna ama

• olsun bende bir çağrışım uyandırdın :)

• o eski aşkı unutmaz onu bekleme zannetmiyorum. Çok severse ondan sonraki kişiyi o kişi unutturabilmişse unutur ama aklında hep bir köşede kalır.

diğer sorunun cevabına gelince ilişkide sevdiğin insanla herşeyini paylaşmıyorsan bu bir sadakat ve güven eksikliğidir ki çok yakında bozulur. Eksik taşlı inşaat ilk depremde yıkılır demişler bu da onun gibi bişi işte

0|0
    0|0
    • ya farzet ki sevgilinle aranla problem var. böyle sitelerle de hiç işi olmaz sanıyorsun. baktın kızın biri yazıyor. sahte isim altında. tanır mısın?

• onun hissine bile düşmek risk başlı başına :) çok sapa bir durum çok zor bilmem :) ama tanısan da emin olamazsın o mu değil mi diye. Belki bir başkası ve sen ona bunu söylediğinde garip bir durum ortaya çıkabilir ki bu senin açından hiç iyi olmaz. Haklıysan suçlu duruma düşersin benden demesi. Kendi adıma risk almazdım. Allah kolaylık versin ne diyeyim inş aranız düzelir :/

Yükleniyor...