Ona her gün çiçek göndermekle iyi mi yapıyorum?

sonunda iphoneden ingiliz sevgilimin telefon numarasını buldum aradım konuşmak için önce tanımamazlıkdan geldi sonra tanıması için ipucu verdim daha önce sana güzel güller göndermiştim beğendinmi dedim?telefonu yüzüme kapattı ondan sonra pcden ses değiştirerek burda öyle biri yok demeye başladı geceye kadar ısrarla aradım açıp açıp kapattı bende ona dedimki eğer benimle konuşmassan hergün bulunduğun yere güzel çiçekler göndereceğim dedim baktım hala açmıyor çiçek siparişi verdim yine sizce hergün göndersem iyimi yaparım kötümü?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Salla gitsin o kızı niye bu kadar ısrarcısın hem sen ilgini çekince özler belki seni...

0|0
    0|0
    • özlese şimdiye kadar konuşurdu benle hala konuşmuyor tanımamazlıkdan geliyor

• Sürpriz güzel de bu kadar ilgili olma. Fazla ilgi yakınlaştırmaz uzaklaştırır

• neden uzaklaştırır ilgilenmediğim zamanda birşey değişmediki

Kızlar Ne Diyor 3

• la niye götünü kaldırıyosun ki degerli oldugunu hissettir yeter

0|0
    0|0
    • anlamıyorki nedesem fayda etmiyor

• anlamadım bir saniye sevgilin degil mi bu kişi

• öyleydi sonrasında ne değişti bilmiyorum zamanında resimlerini yollamıştı bana normal şerefsizin biri resimleri trojanla pcmden çalıp +18 görüntülere montajlamıs kadında resimleri benim yolladığımı düsünüyor ondan dolayı sorun böyle

• ne sevgiliymiş arkadaş...

0|0
    0|0
  • iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Şimdi abicim yorumumu maruz gör. Başta Hatun kiş böle yapar sonra erkek üstüne gider adam ısrar eder kadın olmaz der adam iice bokunu çıkartır hediyeler pohohlamalar. Sonra bakarsın kadın değişir sevmeye başlar erkek derki ulan yaptım sonunda*abilmezki kadın erkeği değil o aşk böceği rolünü sevmiştir. Bunlar çıkmaya başlar sonra erkek yavaş yavaş kendine gelir hediyeler pohohlamalar zamanla kesilir sonra kadının dırdırı başlar sen eskiden böle değildin adamdada bıkmalar. Sorunun cevabı değil ama bil istedim kolay gelsin

0|0
    0|0
    • acaba yeni yönttem olarak ne denesem

• nedenki,valla her yolu deniycem gerekirse ona hergün kendi ellerimle vericem çiçeği kılık değiştirerek

• y ababacım sen anlamadın beni kızı ikna edemessin demedimki . İlişkinin sonunu hayırlı grmöedim ah aüstte yazıyor cevabın. Dielimki kızı kandırdın kapısında yattın ayaklarına kapandın ? ya sonra ne kadar bunu sürdürceksin ? 1 sene sonra demicekmi bu hatun sana sananelahur sen bildiin odunlaştın ? :D o zaman napcan ?

• kız istemiyo demek zorlama daha fazla

0|0
    0|0
    • zorlama diye birşey yok benden korkuyor itin birisi zamanında pcme girdi trojanla yolladığı normal resimleri alıp +18 görüntülere cevirmisler kadın benden süpheleniyor nedesem inanmıyor 3 aydır ayağında döndüm aramadığım araştırmadığım yer kalmadı gerizekalı kadın anlamıyorki onu sevip aşık olmasam neden ona ısrarla çiçek gönderimki?

• ilk gönderdiğim zamançiçekleri çalıştığı işyerine oranın güveninliğinden aradılar bunu senmi yolladın diye yani kadın çiçek yolladığım zaman bile polislerle irtibat kuruyor telefonda arkadaşlarıyla konusduruyor beni sürekli

• o zaman boşverr unutcaksın istemedi açıkca belli çicek yollama

• gönder gönder ego kassın biryerleri kalksın umursamayın bu kadar

0|0
    0|0
    • aslında haklısın kardeş onun için yapmadığım kalmadı ama ne denediysem olmuyor

• kadın 45 yaşında herkesin dediğine inanıyor bir bana inanmıyor

• ovv 45 nedir abi :D bendeki 19 luk, senin yaş kac

Yükleniyor...