Yüzme Öğrenmek İstiyorum

Arkadaşlar 25 yaşındayım ve hiç yüzme bilmiyorum. Bu saatten sonra öğrenebilirmiyim. Nerde öğrenebileceğim konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Bilen birinden yardım alın veya kursuna gidin... Bunun yaşı yok öğrenirsiniz elbet...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yüzme kurslarına gidebilirsin

1|0
    0|0
    • tavsiye edebileceğiniz bir kurs var mıpeki

• tamam teşekkür ederim ilginize

• rica edrm ne demek

• At kendini denize çırpın biraz öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • Yaşadığın yerde muhakkak bir yüzme kursu vardır istediğini seçip ,gidebilirsin .

0|0
    0|0
  • Kursa git. İste öğrenirsin İnşAllah.

0|0
    0|0
  • Elbette öğrenirsin . İste yeter ki.

0|0
    0|0
  • öğrenmenin yaşı mı olur tabii ki öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Yüzme kurslarına git.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Elbette öğrenebilirsiniz kurslardan yüzmenin yaşı yoktur ve hayatta insana en çok lazım olacak sporlardan biridir futboldan bile önemli ilerde kendi canınızı veya bir sevdiğinizin canını kurtarabilirsiniz .

0|0
    0|0
  • antalyaya tatile git tek başına öğrenirsin.su tuzlu hocam batmıor

0|0
    0|0
    • ya bilen arkadaşlarım var onlar öğretebilir mi bana acaba kursa falan gitmeden

• biraz zor bir süreden sonra işi makaraya vururlar.kursa gitmekten çekinme ordaki insanların hiçbiri bilmiyor zaten.hepsi o yüzden orda

• eyw. sağol

• Biyere gitmek gerekmiyor denize veya havuzâ gir kollarını heycan yapmadan suyu ceker gibi hareket ettir ayaklarinida salla

0|0
    0|0
  • yüzmeyi öğrenmek hayati önem taşıyor, bence bir yüzme hocasınedena bunu en kısa süre içinde öğrenmelisin

0|0
    0|0
  • 1günde öğrenirsin çok basit bişe ama bilen biriyle git deniz daha uygun.

0|0
    0|0
    • 1 gün mü ciddimisin

• yani suda durmayı yavaş yavaş ilerlemeyi öğrenirsin. çok iyi yüzmek istiyorsan aylarca pratik yapmalısın.

• anladım

• öğrenirsinn yaşa takılma

0|0
    0|0
Yükleniyor...