Erkek arkadaşınızın geçmişi

Arkadaşlar erkek arkadaşımın hala eski sevgilisini düşündüğünü sanıyorm. Arkadaşı ile muhabbetini okudum, eski sevgilisiyle yaşadığı bir olayı anlatmış. Hatta aynısını bana da anlatmıştı kavga etmiştik. Herhangi bir olay aslında ama anlatması doğru değil. Zamanında çok sevmiş. ama o unuttuğunu ya da artık düşünmediğini iddia ediyor. Ama yaptıkları öyle ifade etmiyor. bu düşünceler çok zor ne yapmam gerekiyor

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• YEMİN EDERİM HAYATIMDA EN NEFRET ETTİĞİM ŞEY BU. YANLIŞ ANLAMAZSAN NE ZAMANDIR BİRLİKTESİNİZ?BENCE YOL YAKINKEN DÖN EĞER YENİ BAŞLADIYSAN ÇOK BAĞLANMAMIŞSINDIR.VE ONLA MESELA BİR CAFEDE OTURURKEN MÜZİK ÇALIYOR DUYGUSAL ŞARKIDA BÖYLE DALIYORSA,FACEBOOK,TWİTTER GİBİ SOSYAL MECRALARDA AŞK SÖZLERİ PAYLAŞIYORSA,BİLGİSAYARINDAN HALA ESKİ RESİMLERİ SİLMEMİŞSE,ESKİ SEVGİLİSİNİN YAKIN KIZ KANKASIYLA GÖRÜŞMEYE DEVAM EDİYORSA BENCE ONDAN KOŞARAK UZAKLAŞMAN LAZIM.BENDE KISKANÇLIK YOKTUR.NASIL DİYİM SANA MESELA BİR ERKEK GELİP BANA BİR KIZI MET EDİYORSA KISKANIPTA O GERİZEKALININ EGOLARINI TATMİN ETMEK YERİNE ''S...GİT O ZAMAN ONLA ÇIK YANİ''DERİM YADA BANA SAÇINI SİYAHA BOYAT ŞU RENK GİYİN VS GİBİ FANTASTİK ÖNERMELERDE BULUNUYORSA ''ÖYLE OLANINI BULSANA O ZAMAN''DERİM.HİÇ HOŞ BİR DURUM DEĞİL VE BURDA OLAYI DRAMATİZE ETMEK EN SAÇMA ŞEY OLACAKTIR BENCE SEN HAKLISIN BEN HAYATTA KALDIRAMAM S...MİŞİM ONUN ESKİ SEVGİLİSİNİDE YAŞADIĞI OLAYIDA.BEN BÖYLE DÜŞÜNÜRÜM BENCE TEPKİNİ KOY AMA KISKANDIGINI ZANNETMESİN SİNİRLENDİĞİNİ ZANNETSİN.ÇÜNKÜ BAZI ERKEKLERİMİZ KISKANILDIGINDA SURATLARINDA APTAL BİR GÜLÜMSEMEYLE ETRAFTA GEZİYORLAR .HİÇ BİR ERKEĞİ ŞIMARTMAM VALLA.BENCE KAFANA BİLE TAKMA ONA ZAMAN FALANDA VERME.NE ZAMANI?UNUTMADIYSA BAŞLAMASAYDI O ZAMAN SEN BENCE KENDİNE ZAMAN VER YENİ AŞKLAR İÇİN :-)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ilişkilerin bitmesinde ki bir diger etken de geçmiştir . Bir ilişkiye başlandiysa geçmişin gercekten geçmiş olması gerekir arkadaşım. Geçmişinden kurtulmadiysa ilişkinize gerçekten ciddi zararlar verir ve soruldukça hatirlar geçmişini. Sormasın kimse ne sen ne arkadaslari emin ol duzelir hersey. Cunku insanlar unutmaz unutmuş gibi yaparlar ama bazi seyler gecmisi hatirlatir beynimizin bir oyunudur bu.

1|0
    0|0
  • Şüphe aşkı körelten en büyük etkendir.Seni sevdiğine gerçekten inanıyorsan başkaları ile olan geçmişini unut ha yok unutamam diyorsan bu sana da onada ciddi zararlar verir aynısını bende yaşadım geleceğimle ilgili düşünürken bile ''yine o orus*puyu mu düşünüyorsun?'' diye soranlar bile geldi geçti hayatımdan.Şimdi ben bu kıza sevgimimi anlatayım yoksa başkasını sevmediğimimi.Şüpheleri yok et eğerki seninle bir gelecek kurmayı yeğlemiş birini kaybetmek istemiyorsan...

0|0
    0|0
  • Hayatta bazı şeylerin unutulabilmesi mümkün değil. Daha doğrusu kolay kolay unutulmuyor.

Tek gerekli olan şey zaman.

Sen bu süreçte ona köstek değil destek olmalısın. Kafasını ütülemeden, pozitif bir ilişkiyle yarınlara umutla :DD

0|0
    0|0
  • aynı sey benim basıma da gelmişti. arkadaşımla ayrılmıştık. birisini unutamıyorsa bir de bundan bahsediyorsa yorum yok çok üzüldüm adına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• O yüzden ilişkiye başlarken gerekirse 1 hafta sadece sevgilisini konuşurum, sevgilim olacak kişinin, tam olarak unuttuğunu bilmem ve anlamam lazım. 1 hafta bana anlatsın herşeyini sevdiği özellikleri dahil ama 1 hafta sonra aynı durum olursa affetmem. Erkek arkadaşımın eski sevgilisinin hiç tanımadığım halde , sevip sevmediği şeyleri bile biliyorum mesela.

0|0
    0|1
  • çok sevilenleri unutmak zordur kenks. özlenmese de hatırlanır illa ki

0|1
    1|0
  • bence onu biraz kendisiyle baş başa bırak yanlız. eger hala seni seviyorsa sennle konuşmak için çaba gösterir.sevmiyorsa ugraşmaz.

0|0
    1|0
  • bir sohbet esnasında bahsetmiş olması hala unutamadığını göstermemekle birlikte bu sık sık olan bir durumsa can sıkıcı.sana karşı samimiyeti şüpheye sürükler.

0|0
    1|0
  • aklında o varsa seninle mutlu olmaz. olsa bile aklında hala o vardır. bence kendine yazık etmemlisin

0|0
    1|0
  • Fikrimce unutamamış .

0|0
    1|0
  • Kadın degıl mısın canım ıstesen her sekılde unutturursun... zor degıl

0|0
    1|0
Yükleniyor...