Endüstriyel futbol mu, tribün ruhundan kopmamış futbol mu?

Endüstriyel Futbol (Messi, Ronaldo)
Tribün Kültürü (Sırılsıklam Olsun O Forma)

• Endüstriyel Futbol
    19% (4)35% (28)32% (32)Oy Ver
  • Tribün Kültürü
    81% (17)65% (51)68% (68)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|23

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 95 2005 arası futbol daha güzeldi. Şişko Ronaldo rivaldo cafu Roberto Carlos Zidane del piero shevchenko suker Davids overmars petit thuram pires nesta vieira gibi futbolcuların olduğu zamanlar

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• endustriyel

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• hayatımda bir kere bile görmediğim ferrariler içinde gezen adaları değil komsunun oğlu mustafa veya assada sahilde yan masamda çay içien memet abinin oynadığı maç beni cezbediyor.. zaten türkiyede futbol neden yerlerde diye düşünürseniz futbol seyircisi yok izleyeni çok.. olay bundan ibaret..

0|2
    0|0
  • 1997-2001 arası futbol kulüplerine bakıyordum dün, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Kocaelispor, SakaryaSpor ne bileyim Real Madrid, Barça, Manchester falan derken ne top oynanıyormuş ne goller atılıyormuş diye düşündüm, bugün ki endüstriyel futboldan hiçbirşey anlamıyorum

0|2
    0|0
  • Endüstriyel Futbol

0|0
    0|1
  • Meşale konfeti serbest olmalı biletler ucuz olmalı deplasmanı yasakları kalkmalı

0|2
    0|0
  • Tribün kültürü.
    Çok özledik be!..

0|2
    0|0
  • Endüstriyel futbol, Bayern Münih, Dortmund gibi takımları izleyince insan anlıyor bunu.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ayrıca tamamen başarıya, kısa vadedeki şampiyonluklara odaklı, tüketme manyağı türk spor seyircisinin 'Eskiden daha iyiydi yaa' demesi de tutarsız. Çünkü tipik endüstriyel futbol izleyicisi var bizim ülkede.

• Endüstriyel futbol, bir eğlenceden çok bir tür ticaret işi. Tribün futbolu her zaman daha ruhludur.

0|1
    0|0
  • Görende messi ter dökmüyor sanar.
    Boş yere ter atmaktansa iyi oyna rahat kazan.

0|2
    0|2
  • Bir takımda ikiside olmalı hatta ikisinin ortasında olmalı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • 1 kere attım o da sinopspor maçı birşey anlamadım
    ama tuttuğum takım olan bjknin maçına gitmedim

0|1
    0|0
  • Tribün kültürü eskiden yoğundu ingilteredeki holiganizm, 2006 dünya kupası yılları falan daha heyecanlı daha tribünler ateşliydi artık herşeye para karıştırdılar. Tribünde taraftar değil seyirciler olmaya başladı ellerinde çekirdek oturup sinema izler gibi maç izliyolar. Televizyondan tivibuydu dsmarttı hepsine tonla para harcayıp maç izliyolar. Herşeyi lüks yaptılar insanların bir futbol zevki vardı onuda para aracı olarak kullanmaya basladı namussuzlar

0|0
    0|0
  • İkibin Galatasaray ruhu
    İmparator ve arslanları

0|1
    0|0
  • endustriyel futbol

0|0
    0|2
  • Endüstriyel Futbol

0|0
    0|0
  • Tribün mü kaldı ah ulan ah nerede o eski tribünler

0|0
    0|0
  • Tribün kültürü

0|0
    0|0
  • Tribün kültürü diyen zihniyetler yüzünden Bizim futbolumuz gelişmiyor.

0|0
    0|1
  • Endüstriyel futbol lazım bu ülkeye.

0|0
    0|1
  • endüstriyel futbol ile tribün ruhu harmanlanmalı

0|0
    0|0
  • her ikiside

0|0
    0|0
  • Tribün Kültürü