Sırf tokat atmak için emanetin var gel al dedim gelecek...

evlenmeyi düşünüyorduk araya aileler bile girdi sonra babamın bir şartını kabul etmedi ayrıldı benden neyse ilk gün daha öncedende facesinde ekli olan bir kadınla çıkmaya başladı kadının on yaşlarda çocuğu var dul hemde başka şehirde benim gözümün önünde mesajlar yazdı facesine seviyorum aşkım gibisine bunlar bir kez buluşmuşlar yattılarmı bilemem ancak ben çok aşağılanmış hissettim kendimi şimdi duydum kadını def etmeye çalışıyormuş kadın bana yazdı peşini bırak sevgilimin dedi halbuki o günden sonra hiç aramadım neyse bende bu salağı arayıp o*na sahip çık dedim konuştuk bende emanetin var yeni bir ilişkiye başlıyorum onu al yoksa çöpe atacam dedim tamam alırım geniş geniş otururuz dedi gerek yok dedim algit dedim aslında öyle bir emanet yok karşısına geçip tokatı basacam ama yanında nasıl davranmalıyım eskiyi açıp yüzüne vurmalımıyım yoksa o yaklaşınca biraz cilveyle mi tokatı basmalıyım ne yaparsam canını acıtırım birde yeni ilişkimi duyunca hiç zaman kaybetmemişsin dedi bende senin gibi ilk günden bulmadım yine bir hafta yasını tuttum dedim buna benim ders vermem lazım ama nasıl ...

Güncellemeler:
annesiyle oturuyordu babamın şartıda ayrı evde oturun ev al demişti

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• tokatla dayakla ders veremezsin. ama en azından içinde kalan ükteleri birşekilde boşltırsın evet tokat atmak gbi. yani bu onun yararına değil senn yararına olur. çocuk hayrsızmıs ondan sana ne koca olur ne cocuklarına baba. öncelkle bunun için şükret. iyiki olmadı diye. yerinde olsam hiç uğrşmazdım bugune kadr ugraştıklarına degdimi ki şmdiden sonra değsin ?. Belliki dolusun. bir şeklde kinini kusmak istiyosun. bu seni rhaatlatacaksa çek karşına konuş son kez derim. ama bir anlık fkrin değişecekse hiç çıkma karşısına nasıl mı ? şöyleki. kendini güvenmiyosan yani iki lafına kanıp yeniden bir araya gelecek gbi olursan bence asla görüşme. ama onu tamamen sildiğine inanıyorsan ozman git içinde ne varsa yüzüne kus hepsini. sonrada ne ara ne sor. yne söylüyorm o çocuktan sana eş olmaz. o cocuktan ailene hyrlı bir damat olmaz. o cocuktan evladına baba olmaz. konu kapandı.

2|0
    0|0
    • çok mantıklı yazmışsın 1 hafta öncesine kadar kararsızdım ama sonradan gördümki allah beni korumuş zaten teşekürde ettim iyiki bıraktın beni yoksa hayatımı senin gibi basit bir adamla mahfedecektim dedim hatta bana demişti sen daha iyilerine layıksın diye evet şimdi hak veriyorum dedim sen bana yakışmazsın ben daha iyilerine latığım senden dedim

Erkekler Ne Diyor 9

• Sırf tokat için yanınıza ucuz bir bahane ile gelmesini sağlamak onursuzca bir tavır olur.Son olarak ona tokat atacak olursanız kendini çok değerli az bulunan bir erkek sanacaktır.Tokadı aldattığı için değilde çapkınlığı yüzünden yemiş sanacaktır.Benim önerim buluşmamanız yönünde.Sizi ikinci kez elde etmeye çalışacağından eminim!

Ayrıca babanız haklıymış ki şart koymuş.Kadınlar anlayamaz ancak bir erkek başka bir erkeğin amacını sezebilir.Babanız büyük ihtimalle onun size karşı tutumunu sezmiştir.

0|0
    0|0
    • ona karşı kin doluyum yaklaşsada olmaz kafamda bitirdim hatta ona teşekür ettim ayrıldığı için geleceğimi kurtardın dedim az kalsın duygularımla tüm geleceğimi mahfedecektim dedim kalitesiz insan

• Peki şuan neyin peşindesiniz.Bitmiş işte, intikam almak hiç bir şeyi değiştirmez.Hani intikam alacaksan da bu şekilde olmaz.Bu konularda intikam yanında ki kadını da kendini de bir silahı alıp vurmaktır.Bunu yapmayacaksanız peşine düşmeyin daha fazla.Sonra durum sizin aleyhinize dönebilir.Üzülürsünüz sonra.

• ama çok canım yandı birgün önce senden vazgeçemem deyip bir günsonrada ayrılıp başkasına seviyorum demesi anlatılmaz yaşanır

• Ev almak ayrı bir detay. Doğru anneyle aynı evde olmak ya da kirada oturmak zordur. Ama gönül bir olduktan sonra oturulur. Tokat olayına gelince... Yalnız kaldığınız bir anda deneme bence. Bu konu riskli olabilir. Kalabalık bir ortamda atılan tokat daha garanti olur. Hem tokat atmadan önce 2-3 cümle kullan yüksek sesle. Bu onu daha da rencide edecektir.

0|0
    0|0
    • işte ne diyebilirim önce seksibir şekilde yaklaşıp kulağına bişeyler fısıldayıp tokatı basmak istiyorum

• Önce sıradan bir konuşma gibi başla. Senin geri dönmek istediğini sansın. Ondan sonra "ben senin becerdiğin o kadın gibi olmadım diye bıraktın beni. Yazıklar olsun." gibi bir kaç cümle ile rencide edip hemen at tokadı ve ayrıl oradan. Arkadan sadece bakakalsın

• 1 haftalık yas,8.günde parti mi yaptın yani

0|0
    0|0
    • ya öyle demek düştü çıktığım da yok ilgilenen var evet ama hazır olmadığımı söyledim

• bence umursamamak,üzüldüğünü belli etmemek daha etkili.hatta gülerek dalga geçmek çok kızdırır onu.eğer üzülürsen kendini bir halt sanır.Yüzüne baka baka dalga geç onunla bence.Ben de az buçuk erkeğim biliyorum yani bu işleri kompleksli canlılarız biz:))

• onuda düşündüm sen okadar düştünmü dedim yaşadıklarınızı duydum çok güldüm dedim bana diyorki kız güzel ama demi diyoor kızdırmak için bende dedim 145 boyuyla okişiliği ve kaşarlığıyla tam sana layık kendine göre bulmuşsun dedim umarım evlenirsiniz sana tek bedduam dedim sana bundan daha güzel ceza olmaz birbirinize layıksınız dedim telde bugünde pek açmıycem konuyu sevindiğimi söylüycem

• babanın sözüne uymak zorundamı?

belki durumu yok belki baska yatırım yapmayı düşünüyor

çok boş ŞEYLER

0|0
    0|0
    • boş ama hiç emek harcamadı hemen bir kaşara yöneldi gözümde küçüldü

• Acaba ev alınabilecek maddi güç varmı?

0|0
    0|0
    • yokmuş ya ev bahane onlar çözülür bir şekilde işte

• Kadın kendine işte o yönden "anlarsınız" bir arkadaş , oda fırsattan istifade etmiş , şerde hayır vardır bazen bilinir bazen bilinmez , bir ev satın alma lafı seni nasıl korumuş dön ve arkanı git derim taktir senin

• bende aynını düşünüyorum allah korudu

• Başlıktaki yapacağın eyleme baktım yazdıklarını okumaya korktum.(Edit:İnşallah elin ağır değildir)

0|0
    0|0
  • git bir başkasıyla yat

0|0
    0|0
  • babanın kabul etmediği şartı neydi?

0|0
    0|0
  • şöyle entrikası bol bir hayatım olmadı ya la :((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• can acıtmak niye ?

0|0
    0|0
  • cilveleş cilveleş öper gibi yaparken tokadı bas :D

0|0
    0|0
    • içimi okudun sanki öyle yapmayı düşünüyorum kulağına fısıldayıp öper gibi yaklaşıp basacam tokatı

• kişiliği o zaman belli olur sakin birisi bakalım yinede belli olmaz

• panpa çak ağzına iki tane

0|0
    0|0
    • öyle yapacam ucunda dayak yemekte olsa

• panpa kızı aşağı atmışlar nişanlısı müge anlı izliyonmu orda aman ha sakın tokat atma adam sakat bir tip olur

• ne yaptın en son?

0|0
    0|0
    • giittim yanına süslendim ağzı açık kaldı sürekli süzdü beni baktı çok güzelsin dedi neyse oturduk bir yere öpmeye yaklaşmaya çalıştı ona oyun oynadım yaklaştım parmağımı dudaklarında yanağında dolandırdım kaç haftadır bu anı hayal ediyordum dedim oda özledim sandı bastım sol elimle tokatı dondu kaldı

• şimdi görüşüyoruz beni sevdiğini söylüyor ben yüz vermiyorum

• :=)

Yükleniyor...