Bu yastan sonra esneyebiir miyim?

19 yaşındayım fitness yapıyorum ve bazı hareketleri yaparken bacaklarim ağrıyor esneyemiyorum mümkün mü?

Güncellemeler:
1ay Özellikle belimi ve bacaklarımı esnetmek istiyorum Hagi hareketlere agirlik vermem lazim

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• Sporunu tamamladıktan sonra, esneme ve germe hareketlerini asla ihmal etme. Düzenli yaptığında, her geçen gün, daha rahat esnediğinin farkına varacaksın zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 19 gec bır yas degıl

0|0
    0|0
  • Esneme hareketlerini spordan önce yapıp kaslarını ısıt, en az 15 dakikanı buna ayır ve bazı öneriler gibi bunu spor sonrasına bırakma, esnemenin yaşı yoktur bunu da ileteyim yani gayet mümkün

0|0
    0|0
  • Tabii ki esnersin

0|0
    0|0
  • Mümkün değil

0|0
    0|0
  • Zamanla oluyor zaten ama esnemekten amacın ne onu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Spora yenimi basladin yeniyse yeni yaptigin icin agrilar oluyor kendimden biliyorum esnersin daha yasin kac ki

0|0
    0|0
  • Ben esnedim şu an

0|0
    0|0
  • zorr

0|0
    0|0
  • olabilir belki

0|0
    0|0
  • Esnemek derken

0|0
    0|0
  • Isınmadan çalışma

0|0
    0|0
  • Uykun varsa esnersin

0|0
    0|0
  • Esneyebilirsin ama biraz fazla uğraşmam gerekli bacak günlerinde esneme hareketlerine yoğunlaş derim

0|0
    0|0
  • İmkansız değil ama imkansız gibi 😂😂

0|0
    0|0
  • Mümkün ama biraz çalışman gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• jimlastikçi olman zor ama belli sevielere kadar esneyebilirsin ama bilinçsiz yaparsan sakatlanabilir hatta felçe kadar gidilebilir. esneme hareketleri ısınmadan ve hareketi bilmeden yapılmamalı. çok lif koparan eklemini belini sırtını sakatlayan oluyor dikkat et...

0|0
    0|0
  • Ageriyorsa devan edmelisin cunku öyle öyle esnegecekdir

0|0
    0|0
  • Elbette mümkün

0|0
    0|0
  • Zor olsada mümkün

0|0
    0|0
Yükleniyor...