Spor hakkinda yardim?

Arkadaslar ben spor salonuna yazilicam 2 yer var biri okulumuzun spor salonu ve aylik 50 tl ama sadece haftada 3 gün ve eve baya uzak okul. 2. Si ise evimin ust sokaginda 110 tl ve hocalar var program hazirliyo ve 6 gun gidebiliyoruz sadece pazar kapali sizce hangisine gideyim? Hangisinden daha iyi bir sonuc alirim? Haftada 3 gun biraz az geldi bana acikcasi

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Evine yakın olan yer daha iyi. Ayrıca hocaların çalıştırdığı bir yer diyosun senin için daha verimli olur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Haftada 3 gün az değil olması gereken o kadar zaten ama bir süre sonra 3 bile fazla gelicek sıkılıcaksın ( 7 ay falan sonra ) yani gün olarak okulunki iyi ama sporda hocanın sana en azından belli aralıklarla ölçüm yapıp program hazırlaması da çok önemli o yönden de eve yakın olan daha iyi fiyat olarak ikisi de iyi okulunki çok iyi. Eğer eve yakın olanda spor salonu dışında havuz falan da varsa o %100 daha mantıklı bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Haftada 6 gün tam verim almak icin senin 0 şeker tuketmen gerekiyor. Yani her yediğin protein olmali. Bu yuzden haftada 4 gun ideal

0|0
    0|0
  • Para senin için sıkıntı değilse 110 liralık hem evine yakın olması güzel ama hocalar ne kadar ilgilenir sana ne kadar iyi öğretir bu önemli ne kadar sürede istediğin sonuca ulaşırsın bunu kimse bilemez

0|0
    0|0
  • en iyi spor salonu eve yakın olandır! düşünsene gidip 1 saat spor yapıp gelebileceksin... hiç düşünme eve yakın olanı tercih et derim ben

0|0
    0|0
  • 2. daha iyi gibi görünüyor. Daha çok verim alırsın

0|0
    0|0
  • 110 ver

0|0
    0|0
  • haftada üç gün ideal bir gün kasların toplanmasını dinlenmesini beklemek gerekir.

0|0
    0|0
    • 1ay

5 gun yapamaz miyim spor

• 1ay

Ben eskiden 4 gun yapiyordum ama :/ ara vermeden. Yani 1 er gun arayla 3 gun yapsam da sonuc alirmiyim

• 1ay

sadece spor salonuna bağımlı kalma, eğer fazlasını yapmak istiyorsan, arta kalan günlerde koşu yap. haftanın altı günü kapalı salona tıkılmaktan bin kat daha faydalıdır.

• İkincisine gidin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 110 lirayı ver, düzgün bir yere git bence.

0|0
    0|0
  • 6 gün olana git

0|0
    0|0
Yükleniyor...