#Fenerbahçe futbol takımıyla basketbol takımı arasında sizce de uçurumlar yok mu?

#Fenerbahçe futbol takımıyla basketbol takımı arasında sizce de uçurumlar yok mu ?
Merhaba KS CANLAR,
Nasıl gidiyor hayat?
Ya düşünüyorum düşünüyorum; bu iki takıma da sunulan imkan aynı değil mi?
Hatta dürüst olalım, futbol A takımının şartları daha iyi değil mi?

Rahat mı batıyor bunlara. Niye Futbol takımı bu kadar imkana rağmen hala geride..

#Fenerbahçe futbol takımıyla basketbol takımı arasında sizce de uçurumlar yok mu?

... 😑😑😑

• Katılıyorum, Basketbol takımı iyi.
    67%(6)92%(46)Oy Ver98%(40)
  • Katılmıyorum.
    33%(3)8%(4)Oy Ver2%(1)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gs' lı biri olarak Fenerbahçe basketbol takımını keyifle izliyorum. Futbol için haklısındır ama zaten ülkemizde bir çok şeyde olduğu gibi futbolun da içi boşaltıldı. Sadece sorun olarak Fenerbahçe' yi görmek çok doğru değil. Bjk hariç diğer kulüpler de içler açısı durumda sportif ve ekonomik olarak. Zaten basketbol gibi keyifli, heyecanı yüksek, estetik ve polemikten uzak bir spor dalı varken futbolu takip etmenin çok bir manası da yok. Özellikle Türkiye' de..

1|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle. Bir taraf sporcu diğer taraf para yiyici.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• İnsanların Fenerbahçeden beklentisinin yüksek olması ve bunu görmek istemesi güzel bir şey. Futbola göre daha düşük bütçeler ile sahada mücadele eden bir basketbol takımının yaratılması buna karşı futbolda daha büyük bütçeler dönmesine rağmen o iklimin şu an için yakalanamaması gerçekten üzücü ama geçiş dönemidir bu dönemler, haftalar ilerledikçe daha da iyi olacaktır. Yani enseyi karartmamak lazım her şey düzelir...

1|1
    0|0
  • Her ikiside spor dalı olsada oyun tarzları değişik oyuncuların kabiliyet ve ruh anlayışları farklı olduğu için Futbol takımında ruh kalmamış

1|0
    0|0
  • Basketbol takiminin başında basketbolun morinhosu var ama. O yokken basketbol takimida iyi sayilmazdi

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe sadece baskette iyi değil ki şu an futbolda zor günler geçiriyor başkan yüzünden.
    Fakat Fenerbahçe'nin yaklaşık diğer takımlara nazaran %90 daha fazla spor dalı var.
    Zaten ondan deniyor Türkiye'nin en büyük spor klübü diye.

1|0
    0|0
    • Ben ikisinin gündemdeki başarısını kıyasladım. Tabiki öyle 2 sğor dalından oluşmuyor koca klüp.

• Futbol en önemli spor dalı ülkemiz de ve bir çok ülkede.
      Amerika dışında desek yeridir.
      En son Barca maçını izledim geçen gün baskette 73-72 mi ne bitmişti 1 fark ile.
      Basketten bir 5 sene önce olsa çok iyi anlardım da ilgimi pek çekmiyor artık ondan dolayı her ne kadar iyi olsa da pek umurumda olmuyor ve çoğu kişininde umurunda olmuyor Fenerbahçe'nin futbolu kötü diye adamlar kendi tuttuğu takıma küsüyorlar.
      Halbuki açıp bir kayık yarışımı her ne haltsa asırlardır şampiyon oluyoruz milli kadroyu tek oluşturuyoruz ama neye yarar.
      Futbol ülkenin sporunu ele geçirmiş bir kere.

• Hem yönetim hemde Dick gidecek az kaldı. Fenerbahçede oynayan futbolcular son derece kaliteli ama ruh yok bu ruhuda güzel bir teknik heyet ve teknik direktör ile tamamlayacağız.

1|0
    0|0
  • futbol takımını takip etmek inan artık içimden gelmiyor futbol dan soğuttu ibnelerrr ama basket takımımızın maaşallahı var avrupa nın sayılı ekiplerinden olduk çok şükür

1|0
    0|0
  • Basketbolda tabi ki daha iyiyiz ama bu günlerde geçer

1|0
    0|0
  • basket takımı çok iyi

1|0
    0|0
  • We have Obradovic they don't

Hoca farkı ve oyuncuların ruhsuzluğu ile ilgili

1|0
    0|0
  • baskette iyiler

1|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak söylüyorum Hemde daglar kadar fark var Fb'nin basket takımı Dünyanın en iyisi karşılaştırılamaz bile

1|0
    0|0
  • her takımın geçtiği bir dönemden geçiyor fenerbahçe inş takılır kalır orada :D

1|1
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • bir ibarcelona diger çorum amelespor gibi evet :)

1|0
    0|0
  • var bencede

1|0
    0|0
  • futbol akımımızda avrupayı titretecek güce sahip olacak mı acaba ALİ KOC gelirse :)

1|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    1|0
  • Fener deme arkadas azizin icinden gecesim geliyor bir birakmadi gitti yallos

1|0
    0|0
  • aynen öyle üzülüyorum takıma

1|0
    0|0
  • 44/4 ne ln kaldlşaşdllwşdliakdşwpfç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...