Neden Bu Sezon Her Maç Galatasaray Hakemler Tarafından Doğraniyor?

Sezon başından beri zirvedeki takımlardan en çok hakki yenen Galatasaray. Bakiyosun Bjkye Fb lehine hakemler hata yapıyor ama Gsnin birak lehine hata yapmayı hakkini bile vermiyorlar yazık

0|1
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum. Bırak lehimize karar vermeyi aleyhimize kararlar veriyolar, bu şekilde nasıl gidecek merak ediyorum. Daha adaletli davranmaları gerekir. Ama bu ülkede fener medyası varken zor bu işler

0|2
    1|1
    • 1ay

Bjk ve Fb bu hafta hakem sayesinde kazandilar biz ise hakem yüzünden kaybettik

• 1ay

Tek kale oynadik yenildik Podolski ve Sneijder hazir değillerdi haftaya yedek kalirlar.

• 1ay

2. yarı tek kale oynadık yata yata bitirdiler maçı

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle bu bariz belli ama hakemleride yeneceksin yeri gelicek bu sene 3 büyükleri değerlendirirsek en çok aleyhine karar Galatasarayın en çok lehine kararda Beşiktaşın oldu bu bariz ama olsun çokda önemli değil bundan sonrası için inş güzel yönetirler.

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Hakemden isyan edecek son takımdır galata :D

0|1
    0|2
    • 1ay

Maçlari izlemeyen bayan işte

• Nasıl yani anlamadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yİne başladınız ağlamaya

0|1
    0|1
  • Fb lehine hata yapiyor heralde maclara ya da ozetlere bakmiyorsun galiba suanda fenerbahce ye yapildigi kadar hic bir takima yapilmiyor

0|0
    0|0
  • hangi maçı hakem yüzünden kaybettiniz?

0|0
    0|0
    • 1ay

Trabzon maçında 2 penalti verilmedi daha onceki haftaları saymiyorum bile

• 1ay

şimdi sen trabzonun golünede ofsayt dersin :/

• 1ay

Yahu penaltılara gel sen

• ben galatasaraylıyım ama pek senin gibi düşünmüyorum

0|1
    0|1
  • Hehe baslamayin

0|1
    0|2
  • Her hafta hakeme ağlayacaksanız oynamayalım. Bruma ve Sneijder neden kırmızı görmüyor ikiside bileğe bastı. Karabük maçında gol atana kadar uzattı. Antalya maçında hakan kendini bıraktı etonun golü boşa gitti.

0|0
    0|2
    • 1ay

Bruma ninki kirmizilik birşey yok 2 penalti verilmedi Bjk macinda hakkımız yendi Kayseri maçında hakkimiz yendi Trabzon macinda hakkimiz yendi bunları konussana

• 1ay

Sana göre yok bana göre var geçen hafta kayseri maçında verilmeyen penaltıyı da sen konuş

• 1ay

Yahu Bjkninde arada sirada hakki yeniyor ama ertesi haftada Bjk lehine dudukler caliniyor ama Gsye hep aleyhine bu sezon

Yükleniyor...