Bence kritik hakem hatası olduğunda da maç tekrar edilmeli. Sizce?

Bence kritik hakem hatası olduğunda da maç tekrar edilmeli. Sizce?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Neden futbola bu kadar bağlanır ve onu çok fazla büyütürsünüz anlamam. Evet bende futbol severim ama nihayetinde bir oyundur. insanların eğlenmesi için bir oyun. Hayatlarındaki tadı ve tatminsizliği gidermeleri için değil eğlenmeleri için, insanların önünde sergilenen bir oyun. Aslında olaya bu gözle bakabildiğinizde çocuğunuzun sınav sonucu bile ondan daha değerlidir. Oysa bizler yaşama sebebimiz mişçesine ona öyle değerler yükleyip öyle bir hale getiriyoruz ve öyle bir misyon yüklüyoruz ki. Hiç yapılmayacak hatalar yapılıp hiç olmayacak yerlere götürülüyor futbol.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• hakem hatası ile yorum hatası farklı şeylerdir, hakem hatalarında hataya göre belli uygulamalar yapılıyor zaten ama yorum hatası özneldir ona çare benzer pozisyonlarda aynı kural işletilecek şekilde standartlar getirilerek sağlanabilir ancak, bu da sürekli hakemleri eğitmek ve hakem eğiticilerin kaliteli olmasıyla mümkün. Bir de hep benim eleştirdiğim bir konu var,, hakemlere avrupa yolu kapanmasn diye hep iyi olsun kötü olsun hep yüksek puan verilmesi, bu da ayırt etmeyi zorlaştırıyor ve hakemlerin motivasyonunuda düşürüyor. Burdada dillendirilimiş yorumda gördüm dev ekranın konmasının manası ne? trübünü mü ikna etmek amaç! bu işler böyle olmaz. Basketboldaki saha ile Futbol sahası aynı ebatlarda değildir ayrıca pozisyon tekrarı yapılan ekran küçücüktür ve sadece hakemler görür dolayısıyla bu çözüm değil bence, futbol hata oyunudur hep olacaktır ama çok olması can sıkıcıdır gerçekten ona katılıyorum...

0|1
    0|0
  • Futbol şu anki kurallarıyla gayet ideal bir spor. Bence üzerinde değişiklik olmamalı, hataları bile güzel olan spor

0|0
    0|0
  • Bence karara itiraz hakki olmali futbolcularin ve pozisyonun tekrararini buyuk bir televizyondan izlettirmeliler ona gore karar alinmali

0|1
    0|0
  • O zaman lig bitmez

0|0
    0|0
  • Tüm maçlar tekrara gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...