Bu ruh hastalarına ne yapmam lazım?

Öncelikle lütfen sonuna kadar okuyun çünkü çok yardıma ihtiyacım var arkadaşlar.

Geçen sene yakın bir arkadaşım saat on'da beni kahve içmeye davet etmişti, kendisi de kız. Ben de annemden izin alıp gitmiştim sonra bir de baktım iki tane erkek hem de arkadaşımın sözlüsü değil ama aşkım diyor sevgilisi yani, bir apartmana girdik ve ben gidiyorum dedim arkadaşıma, sen de gel dedim ama sonra dedi ve benim gitmem ve dönmem bir oldu.

Daha sonra sabahın altısında telefonum çalmaya başladı, annem uyuyordu ablaları beni çağırdı arkadaşım eve gitmemiş. seni okulun orda bekliyoruz gel dediler bize yeri tarif et, ben de gittim baktım dört tane kız, ikisi ablası zaten diğer ikisini de tanımıyorum nerede olduğunu hatırlayamadığım için, çağırdığım korsan taksiciyi arayarak öğrendim yerini, arkadaşımın baiına bişey gelmiş diye korktum, bir gittik, aynı bölgedeki bir başka yere gitmiş kız arkadaşının evine yatmaya, yani ablalarının aradığını fark edince gitmiş... ve ablaları beni dövdü o gün. elimi bile kaldırmadım, isteseydim o ablasını yere yığardım ama yapmadım. Ve bugün de arkamdan benim için diyolarmış ki onu bilmem nerden topladık ve dövdük.

Ben birazdan o arkadaşımın evine gidip o ablalarının ağzına etmeyi düşünüyorum, sinirlerim çok bozuldu ben evden bile çıkmayan bir insanım, hem haksız yere dayak yedim hem de elifi ordan burdan toplayan bendim. o da resmen beni günah keçisi ilan etmişti. gittiği yere çağırıp dayağı benim yememi sağlamıştı resmen pislik. üstelik ben kalmadığım halde. neyse. öyle oldu yani. Ağlıyorum şu anda.

Gidicem annesi de beni hiç sevmiyor zatne, dayak yerim büyük ihtimalle ama ben de ağzımı açıcam bu defa, benim hakkımda böyle konuşulamaz, sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Evlerine gittim, annesi elif ve ablası birlikte açtılar kapıyı, annesi başladı konuşmaya "kim bilir nerden geliyo bu saatte git şurdan" diye, kadının akli dengesi bozuk biraz. Ben de hanım efendi ben evimden geliyorum, terbiyeli olun. diye ikaz ettim. Ve elife de ablalarına da ağzıma geleni söyledim. Arkadaşıma böyle böyle demiş kız arkadaşınız diye, o kız o gün orada olan kızların arasındaymış da bilmem neymiş, dedim ki, senin ablana el kaldırmadım ben, isteseydim bunu yapardım ama ablan olduğu
için yapmadım.

Ablası da yanındaydı, benim elim armut toplamıyor bunu da en iyi sen biliyorsun dedim. "Ben de aynı şeyi yapardım" dedi bana. Ayrıca hepiniz de iyi biliyorsunuz ki o gün orada toplanan ben değildim, sendin elif, ben yatağımdan kalkıp seni aramaya geldim, biri bir şey topladıysa seni ben topladım dedim. Annesi arkadan konuşuyodu ablası da annesine sus be kadın deli misin nesin falan gibi şeyler diyordu, bunlar annesini döven insanlar neyse, çıktım oradan ağzıma geleni saydırıp.
Bir daha tekerrür ettiği zaman aynı tepkiyi vermeyeceğimi bu defa, ben de orantısız güç kullanacağımı söyledim. Bir kavganın kavga olabilmesi için iki kişinin de performans sergilemiş olması gerekir dedim, ben de dayak yemedim çünkü hiçbir şey yapmadım ablana dedim. Eğer bir şeyler yapma girişiminde bulunup haşat edilseydim o zaman dayak yemiş olurdum, dedim, ablasının cürmük kadar boyuyla orada burada bunları söylemesinin aptalca olduğunu kendileri de biliyor. En büyük ablasıydı bu kişi.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ya sen nasıl insanlarla muhatapsın yaaa. Kızım git kendine aklı başında medeni insanlardan çevre yap. Bu sığırgillerle münasebetin bile seni onlardan yapıyor. Çedecimisiniz yoksa Kadide kale de mi yaşıyonuz anlamadım gitti. O tip insanlarla muhatap olma. " Arkadaşım" dediğin insan seni onure etmeli, sokağa düşürmemeli. Şuraya bak ya : sokaktan karı kız toplama, dayak, düdük bu ne ya. Sen bir de Hanımefendi olucan ve Saygı toplayacan öyle mi. Babana söyle taşının o semtten.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Dövsen bir dert dövmesen bir dert.Allaha havale et ve biraz dhaa sabret derim zamanı geldiğinde haddini bildirirsin.

1|0
    0|0
  • Evvela biraz kitap okumalısın. Cümlelerin sade bir dille anlatacak seviyede değil. Amacım aşağılamak değil zinhar, yarın bir gün sıkıntı olacaktır başına.

Bana kalırsa arkadaşının ablalarının bir günahı yok. Arkadaşın kendisini temyize çıkartmak için seni öne sürüp iftira atmış olmalı. Bir çingen kızı gibi gidip saçını başını yolmak ne demek ? Eşkiya mısın sen ? Ben olsam onların yerinde neyi bastırmaya çalışıyor, neyin suçluluk psikolojisi derim.

Bana kalırsa git evlerine gayet efendi nezih bir şekilde durumu izah et. Siz beni dövdünüz saygımdan el kaldırmadım ama o gece bu bu şu şu oldu de. O an anlatmak istedim, ancak dinlemediniz. Biraz ortalık yatışsın sakinleşsinler gider anlatırım, dedim ve geldim de.

Efendi dürüst bir kız, kendisini ağırlığıyla savunur. Saç baş yolarak değil.

Selamlar.

1|0
    3|2
    • Defalarca, konuştum. Ablaları evli adamların arabalarında dolaşan tipler. Çingene olanlar da kendileri, ben gayet efendi bir insanım, fakat onlar tam birer yırtık. Onlar bu yaptıkları il övünen insanlar, anlıyor musun?

Şuanda sinirlerim bozuk ve edebiyat yapabilecek durumda değilim, ben bir edebiyat öğrencisiyim. Şunu yazarken bile midem'deki acının seviyesi arttı, uğraşamam.

Okuduğum kitap sayısı senin okuduğun kitap sayısını ikiye katlayabilir. Şuanda kafam karma karışık ve sinirlerim bozuk.

• Bir gün gerçek anlamda kendini geliştirdiğinde ve gerçek bir öz güvene sahip olduğunda, o zaman insanlara tavsiye verip onları eleştirme hakkı elde edebilirsin.

Zira bugün bir çok yazım yanlışın ile beraber, insanları itham ettiğin bilgisizlik komik bir örnekti, ve seni küçük düşürdü. Bizler senin bu durumunu tasvir etmek için "cahil cesareti" diyoruz. Soytarının krala ondan çok daha varlıklı olduğunu öne sürmesi gibiydi, güldüm ama teşekkür ederim. :) Çocuk kitapların'dan başla, dediğim gibi.

• Canının cehenneme mi? Go to hell'i çeviremeyen, kötü çevirmenlerin Türkçe'ye katmış olduğu bir saçmalıktır "canın cehenneme" olayı. Gel gelelim komiktir de.

"Cehenneme kadar yolun var" denir ona biz'de. Dediğimi teorize et.

• hacı sen ablalarını bir araya eve topla öç almak için onlara zorla grup sex yaptıralım intikam acı olarak yapılan en güzel duygudur,kan getirelim şeylerinden,eğer dediğin gibiyse onları beş guruşa pavyona satmalı sen onlara iyilik yap dayak ye ne bulan adres ver gelelim

1|0
    0|0
  • adresini yolla geliriz. bde biz dovrlim. bnce ilk once polise gitseydin iyi olurdu. hem rezil olurlardi hem ugrasirlardi.

1|0
    0|0
  • Muhatap bile olma. Camura tas atarsan ustune sicrar. Birak kalsin. Varsin dayak yemis ol varsin kotu kiz ol. Onlarin kotu demeleriyle kotu olmazsin. Bak ne demis aynstayn :) size kotu diyenlere aldiris etmeyin. Bana da gerizekalı dediler atomu parcalayip ellerine verdim.

1|0
    0|0
  • nasıl bir dizi lan bu ne manyak insansınız lan kimseyle muattap olma salla ne yaparlarsa yapsınlar aa a aaaaaaaaaaaaaaa sanane kızım rahatsız ederlerse savcıya git.

1|0
    0|0
  • Sessiz kalırsan seni hep ezerler sende ağırlıgını koy.

Baktın dayak yiyecek gibisin hiç bulaşma ne gerek varki, git polise şikayet et :)

1|0
    0|0
  • Karakola git desem gitmessin herhalde en güzeli o olurdu. Çünkü sen ne kadar laf edersen et bir kulaklarından girer diğerinden çıkar dayak yediğinle kalırsın. Bu tipler laftan anlamaz. Olmadı Elif dediğin kız hani şu seni götüren ona söyle o gerçekleri söylesin...

0|0
    0|0
  • eyerki sert çıkmassan böyle yapmaya devam edicektir sert çık ve yeri geldigi zamanda döv.

1|0
    0|0
    • Evet, büyük ihimalle dayak yiyecekmişim gibi geliyor ama buna rağmen sert çıkıp atağa geçeceğim.

• hahahahaha ya sımdı guldum buna bak şimdi güzel bir müzik ile motivasyon saglıyosun ve onun karşısına çıkıp 2 tane sag direkle isi bitiriyosun şaka bir yana arkadaşım gerçekten hani eyer sert cıkılmassa bu tür insanlar bu alıskanlıklara sen olmasan bile baska kurbanla devam ederler.

• en yakın karakola gidip şikayetçi olabilirsin.

1|0
    0|0
  • o gün onları yere yığardım dediğin dün yığsaydın keşke yere bir daha da muhattab olmasaydın

0|0
    0|0
  • git olayı anlat sizin kızınız o.. olmuş erkeklerle şurda burda fanfinfon yapıyo de yeter onlara

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• soruyu okudum Osmanlı tokadı yemiş gibi oldum acını paylaşıyorum:/

0|0
    1|1
    • neysekigüncelleme hakkın bitti bunu da atlattık aferin iyi demişsin.

• Çok sıkıntı yarattıysa, yazma eyleminde bulunman da biraz ironik bir durum haline geliyor bu noktada. Güncelleme olayının yapılabileceği her soruya cevap verme zahmetinde bulunma o halde.

• Bence kızım karakola git dahada olmadı iki erkek gonder tehdit etsinler onlar bilir edeceği tehditi kötü biliyorlarsa kendini iyice kötü göstert korkut onları ve uzak dur onlardan her kötülük beklenir kısasa kısas sessiz durmakla hata etmişsin hangi devirde yaşyorselinde delilin olsununda sana day ak atıyorlar dava et

0|0
    0|0
  • Öyle durdun dayak mı yedin :/

Senin elin armut mu taşladı cık cık cık.

0|0
    0|0
    • Arkadaşımla kardeş gibiydik, bu onun benim ablama vurması gibi olurdu. Ama benim ablamlar böyle bir şeyi asla yapmazalrdı.

• Neyse git ailesiyle konuş nefret ederim öyle geri kafalılardan.

• Konuştum, okudunuz mu?

Yükleniyor...