Erkekler neden kas yapmak ister?

Sizce sebebi nedir? Gerçekten spor amaçlı mı yoksa beğenilmek içi mi?

0|0
13|50

En İyi Erkek Görüşü

• en iyi görüş secsene bro lütfen ya

2|0
    0|1
    • 1ay

Neden :D

• 1ay

bişi istiyosan söyle yaprım yani :D

• 1ay

Yok sağolasın :D

En İyi Kız Görüşü

• Kişisine göre değişir. Tek bir cevabı yok bu sorunun. Sağlıklı olmak için yapanda vardır, tip yetersizliğinden de.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• bır gun cıddı anlamda cevap veren bır adamın ıtırafı
    ıstedıgın kadar akıllı zekı ya da basarılı ol artık bır cok kadın nasıl kı ızıgı ıle guzellıgı ıle kendını ortaya cıkarıyor ıse erkege bakıncada etkılenecegı ya da gormek ıstedıgı bır yapı olması lazım fızık tıp ve tabıkıd etkıleyıcı kas malesef akla zekaya ya da basarıya bakan neredeyse az
    bızler zeka ıle yapamadıgımız malesef bır yerlerımızı sunarak yapma derdıne dustuk ve zavallı haldeyız demıstı

1|0
    0|0
  • Kadinlar neden ideal vucudabulasmak isterse ayni sebepten

2|0
    0|0
  • kas yapma amacım yok
    ama fit olmak istiyorum biraz hepsi bu:)
    göbegimle olan barış anlaşmasını bozdum

1|0
    0|0
  • Kadınlar kendilerini koruyup kollayacak erkek ister , erkekte bunun için güçlü olmaya çalışır

1|0
    0|0
  • bu işin içinde yıllardır olan biri olarak 3 nedeni var, birincisi özgüveni ciddi anlamda düşük olan erkekler geliyor, ikincisi tamamen sevdiği için hırs yapıp kas yapmaya çalışanlar oluyor, 3. seçenek karşı cinsi etkileme çabası. beynim yok bari kaslarım olsun diyenler de var tabi

1|0
    0|0
  • Daha estetik vücut , hızlı çalışan beyin , hızlı hareketler sonıucunda cok daha az yorulma , karşı cinsin ilgisini seçme ve hemcinslerin arasında popüler olma.

2|0
    0|0
    • 1ay

Pisliğin teki o zaman. :D

• 1ay

Neden ki 😁

• 1ay

Bir arkadaş kas yapmaya meraklandı da ondan 😏

• zamanımızda güç ile kas aynı anlama gelmiyor malesef. ilaçlarla kas şişirmek mümkün. Gerçek güç zorlu antrenmanlarla sağlanır, mesela bir futbolcu bile bir bodyciden daha güçlüdür, onun dışında kickbox yapan biri kaslı birini rahatlıkla devirir her yönden. Amaç gösterişse body yapın, amaç sağlamlıksa başka şeyler yapın

1|0
    0|0
  • siz nasıl kendinize bakıyorsanız erkeklerde kendini fit göstermek için kendi fiziğini ve sağlığını korumak için kas yapabilir bunda ne sakınca var illa herşeyde artniyet aramayın

2|0
    0|0
  • kendim için yapıyorum, ağırlık kaldırmayı seviyorum, o zaman git amelelik yap deme bu farklı bişe :D keşke kadınlar arasında da biraz daha yaygınlaşsaydı ve sen de soruyu böyle sormak zorunda kalmasaydın. s

1|0
    0|0
  • Gösteriş.

1|0
    1|0
  • %70 görüntü %30 hareket kabiliyeti ve sağlık için.

2|0
    0|0
  • tamda çantamı aldım çıkıyordum %70 begenilmek %20 spor %10da kafam dagılıyor bide zamanımı başka birşeyle dolduramadımdan yapıyorum ama tabiki büyük bir çogunluk begenilmek için yapıyor emin olabilirsin

1|0
    0|0
  • Seviyoz

1|0
    0|0
  • Aynaya bakinxa mutlu olmak icin

2|0
    0|0
  • Kızları etkilemek için

1|0
    1|0
  • kızlar için?

1|0
    1|0
  • bunu soran bir bayan sanıyorum şöyle söylim kas yapmakla spor yani fitness yapmayı karıştırmayalım bu ikisi birbirinden farklı fitness sağlık ruh ve beden için yapılan bir eylemdir ama kas yapmak isteyenler ya kızlara güzel görünmek için yapar ya da kaslı vücutla hava atmayı seviyordur.

1|0
    1|0
    • 1ay

Doğrudur. Bence de öyle

• 1ay

Amin hayırlısı :)

• Doğa güçlüleri sever, nasıl Aslan bile En güçlü Aslanla çiftleşiyor bu da öyle :)

2|0
    0|0
  • iyi bir vücut için. kadınlar da spor yapıyor sonuçta.

2|0
    0|0
  • hobi 5-6 senedir yapıyorum yaş 22 ama hobi 5-6 sene hiç bırakamayan başka bişey için yapamaz kız için yapan ilk 1 yılda pes eder

1|0
    0|0
    • 1ay

İnşallah pes eder onun içinse :D

• Anlayamazsın :)

1|0
    0|0
  • Beyin kasi mi vücut Kasi mi yoksa ikisimi birlikte?

1|0
    1|0
  • asil amac saglik ama ergenler kari kiz yapmak icin basliyolar 1ayda birakiyilar zor geliyo agirlik kaldirmak😂😂

1|0
    1|0
  • Hatun düşürmek için kaslı erkeğe hangi kadın Hayır diyebilir ki

1|0
    1|0
  • Karı kız tavlamak icin

1|0
    1|0
  • benim hic oyle bir hevesim yok

1|0
    1|0
    • 1ay

En iyisi bence :)

• 1ay

Evet en iyisi kasta neymiş alla alla :D

• 1ay

ya olsa iyi olur tabiki ama onun icin gunlerce spor salonlarina gitmeye degmez yani

• Güçlü olmak için

2|0
    0|0
  • Hoş bisi sağlık olayida var fit olmak güzel

2|0
    0|0
  • Kız tavlamak için ve hava atmak için :D

1|0
    1|0
    • 1ay

Başka nedeni olamaz sanırım

• İyi gözükmek için

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 12

• kadınların zayıflamak güzel fiziğe kavuşmak istemesiyle aynı nedenden galiba...

2|3
    0|0
  • Güzel gözüktüğü için

3|0
    0|0
  • Bilmiyorum

2|0
    0|0
  • Kız tavlamak icin

1|0
    1|0
  • Daha yakışıklı görünmek için..

2|0
    0|0
  • bir fikrim yok.

1|0
    0|0
    • 1ay

Yorumlardan dolayı, az çok benimde fikrim oldu :D

• Daha yapılı görünüp dikkat çekmek için. Ama unutulmamalıdır ki Cüsseye göre adamlık vermiyorlar

1|0
    1|1
    • 1ay

tebrik ederim iyi söyledin ama sen insanları nasıl ölçersin

• 1ay

6. hislerime güveniyorum. Bir yandanda yaşantımda aldığım dersler etkili oldu diyebilirim

• 1ay

bende 6. hissime güvenirim dediğin gibi insan hayattan ders almalı ve bunu hayatına koymalı

• Öyle çok yakışıklı olacaklar sanıyorlar

1|0
    0|1
  • çoğu kızları etkilemek için :D

1|0
    1|1
  • Bayanlarda bos durmamali
    Vucutlarina bakmali. Vicut cok onemli

1|0
    0|0
  • Çünkü mallar

1|0