Iyi geceler arkadaşlar . psikolojım oyle darma duman kı . sevgılımın (ayrılalı 2 gun oldu )

bana yaşattığı kötülükleri.söylediği çirkın lafları,iğrenc ithamlarını unutamıyorum.gecelerı uykjum yok düşünüyrm sınır krızıne gırıyorum. ağlıyorum sınırden. annem babam kardesım iş okul onlar ayrı bir sorun . napıcam ben napıyım ben

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• rainfor.me yi aç üzerine

maxence cyrin - where is my mind aç youtube den ( link veremiyorum )

üzerine bunlar okurken yazımı oku.

kaybedenlik bir durum, seçim. yalnızca oturmak ve seyretmek, beklemeyi bilmek. bunun içinde heidegger de var, camus de, sartre da, nietzsche de… bir nevi eylemsizlik, tamamıyla bir bakış açısı; bir şeyi kaybetmekten değil. dinginlik hali, sakinleşmeyle örtüştüğünü söylemek mümkün. vazgeçişin tersi çünkü bir kaybeden intihar etmez, ulaşacağı, değer verdiği bir şey yoktur. değerli olan her şey değer verdiğimiz kadar var. bir bilgelik arayışı... Cevabı olmayan herhangi bir şeyin sorusu da olmaz zaten..

Bazen ağlarsın bayağı.

Bazen ağlayamıyorsun bayağı bayağı.

Bazen içiyorsun, bazen çok ama çok fazla içmek istiyorsun da …bazen sen zaten içmeye gidiyorsun.

Bazen bir kadın geliyor oturuyor karşına… ve ağlıyor.

Kadınlar hep ağlıyor.

Bazen bir kadın sana… “En çok korktuğum şey, bir kadının göz yaşıdır” diyor, kendi adına.

ben yaşadıkça artacaktı bu liste..

kimisi habersizce çekip gidecekti, kimisi göstere göstere..

fakat, her biri giderken benden bir şeyleri de götürecekti yanında..

Ağlama, no woman, no, no cry.

0|0
    0|0
    • beynım ağrıyo

• sen dediklerimin aynısını yap sonra gel bana 3 kuluvallah 1 elham oku.. iyileşmek için destek bul, anlayan anlayışlı, birisi.. seni kurtarabilecek birisi..

• umarım canım sağol..

Erkekler Ne Diyor 10

• en başta oyalanacak birşey bulman gerekiyor kendine. Daha sonra kendini inandırman gerkeiyor. Neye inandıracaksın ? Herşeyde bir hayır vardır . ondan kurtulduguna iyi oldu nasıl oldugu önemli değil ama büyük bir yanlıştan kurtuldum diyeceksin kendine aklına ne zaman gelirse bu cumleleri söyle kendine ve ona inan. Dışarıdan bir insan sana laf attıgı zamn nasıl aldırmadan yoluna devam ediyorsan aynı şey aslında fuzuli insanın işe yaramayan insanın sana söyledikleri. Sen kendini bilmiyor musun ? o zman sorun yok. insanlar olmak istedikleri gibi konusurlar. Aklına her geldiğinde söylediklerimi düşünmen yeterli kendine inandır sadece. boş konusan fuzuli yanlış insan kurtuldugum iyi oldu yoksa daha kötü olacaktı diye söyle kendine bunları rahatlatır seni

0|0
    0|0
    • o kadar cok soyledım kı..

• sen sakin ol sen kendinden emin oldugun sürece onun söylediklerinin bir anlamı yok. zaten bunun farkındaysan sorun ne ki o zaman hala . Bence sdece grur yapıyorsun. büyük bir sorundur aslında grur yapmak kurtulduguna sevinmelisin onu düşünme hayaller kur kafanda kendine göre hayal et yıldızlara bak onları seyler havalar güzel gökyüzüne bak balkona cık bomboş caddelerde sessizliği dinle sadece orada sen varsın sadece

• bu sinirle buraya yazmadan once belkı 20 tane mesaj attım hepsi de nefret mesajı . ne yaptıgımı bılmıyorum ınan şaşıyorum kendıme napıyorum dıue ama yapıyorum

• Bana bak kızım kendini topla kimse senden değerli değildir sen bir tanesin ve o kötülükleri yapanlardan kurtulduğuna sevinmelisin bence.Aileye gelince benim kimsem yok küçükken yaşında trafik kazasında kurtulmuşum.ama çok şükür huzurluyum.azda olsa aile sevgisi hasretini çekerim unutma en kötü aile ailesizlikten iyidir.

0|1
    0|0
  • Sabır güzel kardeşim sabr.

Ve güçlü dur sakın zayıf olduğunu görmesin. Bırakanlar bazen sırf gerçekten beni unutmuşmu diye düşündükleri için geri dönmek ister. Öyle bişey olursada hemen yelkenleri suya verme. Elinin altında olduğunu anladığı an ilişki biter. Çok seviyorsanda belli etmeyeceksin malesef insan kendisini seveni değilde zor ulaştığını sever

0|0
    0|0
  • benimki de öyle bir yanda ateistler bir yanda hayvan katilleri bir yanda taksimciler...manita terk etse bu kadar dellenmezdim...terk edemez ya neyse

0|0
    0|0
  • ilişkiniz devam ediyormu? sen şimdi bu kötülükler çirkin laflar vs... hakettigini düşünüyormusun şayet haklı dıyosan beter ol:) haketmedigini düşünüyorsan üzülmen manasız sana o ithamlarda bulunan karaktersizmiş koygöütüne rahvan gitsin

0|0
    0|0
  • zamanla geçek yapalabilcek bir şey yok

0|0
    0|0
  • zaman herşeyin ilaçıdır sabirli ol inş unutursun zaten başka bir seçenein yok unutmak zorundasın:/

0|0
    0|0
    • unutmakta değil sinir oluyorum hem suclu hem guclu ustune bide benım ustumde bırakmaya calısıyo sucları

• intikam al dicem ama onun gibi küçülmek te var onu göze alabilirsen tabi.

• intıkam felan ıstemıyorum.beynımın eskı temız saf halını istıyorum :(

• bu i*ne piskolojini bozmus senın :S

0|0
    0|0
  • Kendini yipratman hicbir seyi degistirmiyorsa inadina herseyi silip unutup dik duracaksin.

0|0
    0|0
  • hepsi sorundur bilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bi an önce unut

gittiğin yol yol değil

0|0
    0|0
    • çoçuğu değil yaptığı serefsızlıklerı ve ıftıralarını sankı suclu benmısım gibi gostermelerını unutamıyorum

• uyku yemek düzenini bozma, pişman olursun

0|0
    0|0
  • zamanla duzelir .

0|0
    0|0
  • konu ne tam olarak ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...