Hayatınızda unutamadığınız komik bir hikayenizi anlatırmısınız?

Arkadaşlar hayatınızda unutamadığınız hatırladıkça güldüğünüz hikaye anlatırmısınız :))

Eğer yoksa Çok utandığınız,hatta yerin dibi açılsa yerin dibine girmek istediğiniz bir hikayenizi anlatınız :))

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben yeni yeni bulundugum ulkenin dilini ögreniyordum kelleden bahsediyolardi hazir satiliyor diye baya baya kalabalik oturuyorz aileler vs bende dili pek bilmiyorum yabanci 2 misafirde oldugu icin yabanci dilde sordum kellenin gözleride icindemi yoksa alinmismi diye kaynanama dedim kellenin gözleri sanami girmis yoksa girmemismi kaynanami gulme tuttu durmadi noldu niye guluyorsun deyince konu degisti söylemedi kayinbabam kaynim esim arti msiafirler orda bazilari caktirmadan bazilari kahkahayla guluyo kayinbabam diyo anlatsana kiza niye guldugunu anlamio esime sordum ya kötu biseymi dedim neden herkes guluyo --öyle söylenmiycek birse söyledinki naisl anlaticam bilmyiorum dedi halada bahsediyolar

0|1
    0|0
  • kuzenimle bakkal açmamız

0|0
    0|0
    • Komikmiydi :D

• ya sorma aynı apartmanda oturuyoruz biz apartmanın arkasına bir köşeye arka inşaattaki şeylerden taşıdık. bakkaldan 1 liraya aldığımızı 2 liraya satıyorduk bazen bedava veriyoduk. bakkalı açtığımız gün yağmur yağdı işte sonra üstünü kapatmak için kullandığımız poşet vardı uzunca patlatılalardan onu duvarın üstüne kiremitle tutturmuştuk başımıza yıkılmıştı :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...