Tamamen kendi vicdanınız . . . . . .

burda neden insanlar cevap yazarken kınamaya yargılamaya kalkıyolar başkalarını. sonuçta yorumlarınız hayat kurtarmıyo bu gerçek ama hiç tanımadığın birinin yüzünün asılmasına sebep olduğunu hissedince vicdanın sızlamıyor mu ?

Güncellemeler:
cevap veren herkese taşekkürler . sadece karşınızdaki insanın yaşını yaşadıklarını bilip bilmeden kabalaşıp kırıcı olmayalım lütfen.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba arkadaşım.

Burada o kadar çok soru dönüyor ki bir gün seyretsen şaşırırsın. Az önce bir soruya cevap verdim. Kız sevdiği birinden ayrılmış (x diyelim), 1 ay sonra başka bir çocukla çıkıp(y diyelim) belirli bir süre sonra ayrılmış. Dayanamamış gitmiş eski sevgilisine(x) teklif etmiş, o da reddedince tekrardan geri dönüp askere giden (y) ye evlenelim demiş, o da askerdeyken kabullenmiş. Bir zaman sonra (x) teklifini kabul edince bu da askeriyeyi arayıp(y) den (x) i sevdiğini ve ayrılmak istediğini söylemiş. Ben şimdi suçlumuyum diyor.

Mavi kot pantolonun altına hangi renk çorap giyebilirim, sevgilimi aldattım başka çocukla birlikte oldum ne yapmalıyımdan tut, saçlarımın uçları güneşi gördüğünde başka renk oluyor'a kadar.

Şimdi gel de düzgün cevap ver :)

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• 1 telefon markası sorana

2 burucuna göre sevgılı arayana

3 saçım duzmu kıvrıcıkmı allımı morlumu olsun diyene

4popom nasıl buyukmu kucukmu zayıflyım mı diyene

5 benım azıma tukurdu sövdu dövdu sayan eskı sevgılımden ayrıldm ama hala sevıyorum nasıl onu geri getreblrm dyene (gurusuzlra yanı )

adam yerne koyupda duzgun cevap yamıyorum arkadaş bunlrın uzlmesnede hıc bakma bir tekkemde ben vururm diğer insnlra elmden gldnğince duzgun cvb verp mutlu olsunlr diye espiri katmaya cözum sunya calşıyorum

2|0
    0|1
  • şayet 500 küsür yorum yaptım ama 1 kişinin bile kalbini kırmışlıgım yoktur en azından bilerek burdan insanları kırarak kimsenin eline bişey geçmez

2|0
    0|1
  • bile bile lades olupta burda bunalıma girenlerin sorularına hiç de vicdanım sızlayarak cevab vermiyorum asılsın suratı hak edenin yüzü güler örnek sevgilimle eve gittik ağzıma verdi çok pişmanım gelde vizdanın sızlasın hadi cevab veriiken ;)

1|0
    0|1
  • kimseyi kırmak istemem. usturuplu gitmek en iyisi.

1|0
    0|1
  • aşağıda yorum yap butonu var iyi yorum yap ya da kötü yapma değil sen buraya yazdıysan sorunu cevaplara katlanacaksın kural bu olumlu ya da olumsuz her görüşe açık ol.

0|0
    1|1
  • yoo sızlamıyor

1|1
    1|2
  • sanal ortam burası o kadar takılmamak gerekiyor...

1|0
    0|1
  • hayat kurtarmıyorsa sonucta

vicdanımda rahatsız olmuyor?

0|1
    2|1
  • dısarıda nekadar bos ınsan var goruyorsun burdada olmasına sasırma normal he de gec bosver

0|0
    0|0
  • sen şimdi bana vicdansız mı diyon:))

0|0
    1|1
    • :D hayır tabiki sen alınganlık yapıyorsun. ben düşüncesizce davrananlara diyorum sen de öyleysen gocunabilirsin

• soğuk :)

• gel bir vodka acayım sana zatürre olcan cok üşümüsüün:)

• az önce üye oldum ya da daha kalp kırma imkanım olmadı mı diyeyim hehe :)

kalp kırmak...içtenlikle sorulan cevaplara açık sözlülükle cevap vermek her zaman için en iyisidir

örneğin prezervetif kullanılarak girilen ilişkiden prezervatifin yırtılmasının bir sorun teşkil edip etmemesini soran erkek veya kıza prezervatifi bimden mi aldın şu şu marka kaliteli satıyor demek son derece açık sözlülük ve kısmen de sanal rahatlılık gerektirir .

1|0
    0|0
  • buradaki cevapları ciddi-gırgır ayıramayan, hiç tanımadığı bir insanın oturduğu yerden yazdıklarına bozulan da midemizi sızlatıyor. ona ne yapalım...

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu kadar takılma burda yazılanlara.

1|0
    1|1
  • bazıları aşırıya kaçıyor onlarda dengesiz zaten .

1|1
    0|1
  • belki bastan savma ama belki de hayat kurtaracak?

1|0
    0|1
Yükleniyor...