Bır bakar mısınız? Fıkırlerınıze ıhtıyacım var?

Arkadaslar cuma gunu mezunıyetım var lıse.ama yanı sadece kep atma dedıler o yuzden bız br kac arkadasım dedııkı okula abıyeyle gıtmek komıkolur dedık cogu kısıde boyle demıs. Bende bu yuzden sıyah dar etek aldım ustuınede onu kısa arkası uzunkrem rengı gomlek ve belıne kemer altın sarısı. Ve bollastrcam yanı kemer gorunmck boyle kombın yaptım altına krem rengı dolgu topuk.ama gel gelelımkı okulun %80 ı abıye uzun gıyıcekmıs .sımdı ben boyle gıdersem komık olur mu? Basıt mı duru? Gomlek derekn duz gomlek degıl yanı sık bır gomlek .ama kep atılacak sadece

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• yoo sen değil digerleri komik durur.seninkisi dogru olan.ha bir şi dicem abuk subuk muazzez ersoy saçı yaptırmayın.yaşınızı gösterin.bişi daha dolgu topukta emin msn :) dipbot:ya bu abiye meraki ne bu kızlarda ardaş.abiyeden nefret ediyorum

0|0
    0|0
    • Hahahahahah muazzez ersoy sacı ne ya ? Arkadaslarım dogal dalga yaptır dıyor ben duz dusunuyorum? Sence? Evet uygun oluyor dolgu hanı su apartman topuk saman gbı varya:Dbelkı anlamazsın dıye:D evet bende anlamıyorum bırde okula

• :) düşüncelerin gayet güzel bence bir tek ayakkabıda anlaşamadık :D sence dar etek ve dar gömleğin altına gider mi?ya bir de ben bu konu hakkında daha fazla konuşmasam :D hani bir erkeğin bu muhabbetleri garip oluyo sonra millet yanlış yorumlucak :D sen zevkli bir kızsın sana güveniyorum seçimlerinde.bu arada tebrikler :)

• Cok teşekkür ederım guzel fıkırler ın ıcın. Haha tamam daha fazla yapma cok tesekkurler;)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır normali sensin abiyeye gerek falan yok. Sadece dolgu topuk yerine link şu tarz bişey bile daha iyi durabilir :) saçlarıda kırık fön hafifte bir makyaj. Hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
  • Gömlek,abiye falan değilde biraz daha günlük bir elbiseyle gidebilirdin.Ben öyle yapmıştım.

0|0
    0|0
  • tarifine göre nineme benzedin

0|0
    2|0
  • kep atmaya abiyeyle gidilir mi malmısınz de. aynen bu cümleyi kur haketmişler:D

0|0
    0|0
    • :D:D bende bır telasa kapıldım arkadasım d edı abıyeyle gıdılıyormusdıye acaba aksam 7 de dıye mı boyle dıye dusundum ama cok sırıtır okula oyle gıtmek . Ama sımdıhavalarını gormek lazım bunların . Bende uzuldum aksamdan berı cok basıt dururum dıye . Ve sanada sorayım hangı sac our duz mu dalgalı mı? Duz cok mu basıt kalır?

• dolgu yerine platform topukta tercih edebilirsin aslında. gömlek etek spor kalmaz zaten :)

• Pekı bakıcm tesekkur ederrım:)

• kepin içine abiye mi? bence tam bir amele işi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...