Konyanın penaltısı neden verilmedi?

Konyanin %100 penaltısı verilmedi izledim maçı. O pozisyon penaltı çünkü top eline değdiğinde yön değiştirdi. Ama zerre kadar takilmiyorum konya gibi takımlar ligde olmasın daha iyi. Hücum üretkenliği olarak bence ligin en beceriksiz ve en basiretsiz takımı. Çok monoton oyunculardan kurulu bir takım. Fenerbahçeye de gelince ikinci yarı full defans yaptı boyle büyüklük olurmu?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Hakem korktu

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hakemler fenere çalışıyor çok net

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• top yön felan değiştirmedi bunu nerden çıkardın?

0|0
    0|0
    • 1ay

Ele çarptıktan sonra kaleye doğru yön değişitiriyor nasıl izliyorsunuz

Erkekler Ne Diyor 4

• Fenerbahçe zor gününde büyük bir zafer aldı ve büyük bir istatistik kırdı.
    Aynı zamanda deplasmanda o seyirciler karşısında sağlam bir biçimde ayakta kaldı ve savunma taktiğini kullandığını gördük hocanın buda demek oluyor ki hoca şu an pek bir şey verememiş takıma perreira isimli Fenerbahçenin geçen seneki hocasının taktiğini kullanmayı seçti.
    Ve böyle zor bir günde zor bir takıma karşı deplasmanda 1 puan almayı başardı ve herkes şaşkınlık içerisinde.

0|0
    0|0
    • 1ay

Düzeltiyorum 3 puan almayı başardı ve penaltlı da net denilebilecek şekildeydi fakat hakem hatası.

• 1ay

1 puan mı aldı

• Biz bu Fener'in içinden geçeriz, net.

0|0
    0|0
  • kardes top yon degisdirdi diyonda gozun kor mu top yon degisdirmedi ona bakarsan konyanindaboyle pozizyonu var ama eli kapali diye veriomedi

0|0
    1|1
    • 1ay

Senin göz kör demekki top yön değiştirdi 30. dakikada halil ibrahime yapılan hareket ve skertelin ikinci yarı eliyle müdahalesine penaltı vereceksin

• 1ay

ya bir git

• Şu işinize geleni görüp işinize gelmeyeni görmeme durumunu ne zaman bırakacaksınız? Emenikenin vuruşunda topa koluyla müdahale edilince neden bizim penaltımız verilmedi peki?

1|1
    1|2
    • 1ay

30. dakikada halil ibrahime yapılan hareket ve skertelin ikinci yarı eliyle müdahalesine penaltı vereceksin

• 1ay

Ben cevabımı aldım. Bu kafayla pek gelişmez zaten futbol.

• 1ay

İşinize geleni aldığınız sürece bir cacık olmaz

Yükleniyor...