Konyaspor 0-1 Fenerbahçe Maçı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fenerbahçe ilk yarıyı %60 %40 topla oynama üstünlüğü ile geçirdi. Fakat ikinci yarı iş tam tersine döndü ve Fenerbahçe rakibine topu bırakmayı tercih etti ve zaman geçirmeye yönelik sıkı savunmayla 1-0 kazandı.
Fenerbahçenin böyle zor gününde galibiyeti hakkında ne düşünüyorsunuz ve savunma taktiğini geçen seneden bu yana bırakmadığını da görmüş olduk 2 defansif takımın maçında Fenerbahçe defans yapmayı tercih etti ve kalesinde pozisyonlar görse de savunmayı kusursuza yakın oynayarak 1-0 yenmeyi başardı bu maç hakkında görüşleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
1ay Bu arada maçın özetini izledim şimdi gerçekten o kadar Konya'nın ayağında topla oynamasına rağmen özette tek pozisyonları penaltı beklentisi ki net bir penaltı.
Yardımcı hakemin uyarması sonucu iptal olmuş bir penaltıymış zaten.
1ay Ve ömer alinin kenarıdan yandan dışarı vurduğu toptu oda bana göre net bir pozisyon değildi zaten.
Maçta genel olarak net pozisyon yoktu hiç iki taraf adına da tek başına müthiş hareketlerle penaltıyı alan Lens maçı aldırdı diyebiliriz.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Konyadan çok umutluyduk ofisce

0|0
    0|0
    • 1ay

Konya'nın penaltısı yenildi fakat onun dışında Fenerbahçe doğru bir taktikle kazandı.

En İyi Erkek Görüşü

• Valla konya çok saldırdı aykut hocaya helal olsun tüm hucumcuları soktu ama Fener kusursuz savunma yaptı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• maçın başlarında van persie hava topunda rakibe dirsek attı, net bir sarı karttı ama hakem oralı olmadı
    emenike maçı oyalamak için ayagında top sektirdi sarı kart yok, aynı emenike rakibini kızdırmak için 30 saniye içinde 3 kez yitti sarı kart yok
    emenikenin penaltısı hatalı çünkü yeni kurallara göre topa gelirken duraklama yapılamaz
    ilk yarıda ceza sahası içinde skrtel in konyalı oyuncuya yaptıgı haraket net bir penaltı ve sarı karttı ama hakem gördüğü halde devam ettirdi çünkü kötü niyetliydi.
    İkinci yarı skrtel topu kasıtlı olarak koluyla çevirdi, net bir penaltıydı ama kötü niyetli hakem gördüğü halde devam ettirdi.
    Aslında hakem kötü oldugundan değil, aldıgı emirleri uygulamak zorunda oldugundan dolayı böyle yönetti maçı.
    Çünkü mevcut iktidar ve malum kişinin atadıgı tüpçü federasyonu fenerin yarıştan erken kopmasını istemiyor

1|3
    0|4
    • 1ay

Öncelikle benim konuma yorum yapan adama bir şey olmaz o konuda rahat ol gizli kullanıcı olmak zorunda değilsin.
      Cinsiyetine göre maçı izlemen şaşırttı biraz beni.
      Bu senin düşüncelerin fakat her şey netmiş gibi anlatman pek hoş olmadı.
      İlk olarak emenike şaşırtma yapmadı topun daha başında 1 adım atmışken durdu ve sonra koşarak vurdu bunda herhangi bir şey yok zaten.
      İlk dediğin net penaltı, hiçte net bir penaltı değildi çünkü topsuz alanda 1e1 mücadele ikiside birbiriyle güreşti adeta zaten top ile hiç bir alakası yoktu.
      İkinci pozisyon net bir penaltıydı.
      Yardımcı hakem penaltı yok dedi diye hakemin kararını etkiledi.
      Hakemler hata yapıyor bu konuda suçlamalar yapılabilir fakat.
      Şike şike diye saçma şeylerle zaman kaybetmemeni önermem şikeci diye ismini çıkarmışlardı Fenerbahçe takımının zaten sonradan belli oldu şike olmadığı ondan sonraki süreçte fetö muhabbetlerinden sonra yaptıkları tüm pislikler ortaya çıkınca fetöcülerin Fenerbahçeyi yakanda onların olduğu belli oldu zaten.

• 1ay

Anladığım olay fetö senin için bir problem değil, tamamen hükümete düşmanlığın var fakat bunu futbol ile bağlamamak gerekiyor.
      Kendi düşüncelerin çoğu kişi katılmasa da bir şey diyemem bu konuda direkt futbola geçicek olursak adamlar benim net penaltı dediğim pozisyonu tartışıyorlar her kanalda, şimdi böyle bir anda hakem kararı da zor olacaktır yan hakem daha yakın olduğu için yok demiş ve hakemde penaltı yok kararını vermiş.
      Bence kesinlikle penaltı ya da benim futbol bilgim pek ayırt edemiyordur penaltıyı.
      Onun dışındaki hareketlere bu kadar takılmana gerek yok kendince düşman takım olarak görebilirsin Fenerbahçeyi fakat ben her daim futbola tarafsız yorum yaparım ama kendi içimde bir takıma fanatikliğim vardır.

• 1ay

ve üstelik maalesef hemşerimsin :(

Erkekler Ne Diyor 4

• 90 dk defans yapan büyük takım olmaz yazık bu galibiyete sevinen var mı acaba?

0|0
    0|2
    • 1ay

45 dk savunma yaptı ve bu zor gününde Konyaspor gibi güçlü bir takımın sahasından hele ki o seyircilere karşı 3 puanı almayı başardı.
      Zor günlerinde böyle zor bir maç kazanması herkesin ağzını açık bıraktı.
      Oyunda oynana oyun hakkın ne düşünüyorsun?

• 1ay

Büyük takım böyle mac kazanmayacak , hangi takim olursa olsun anadolu takımına karşı baskılı oynayacaksın , kazanırsin kaybedersin ama baskılı oynayacaksın sen son donemde Beşiktaş in bu şekilde oynadığını gördün mü mesela

• Bu yılın en büyük zaferini elde etti sürpriz bir galibiyet tebrikler

0|0
    0|0
  • Aykut Kocaman mı kalmış Fener maçına asılacak?

0|0
    0|1
  • Fener aldı her zamanki gibi.

0|0
    0|1
Yükleniyor...