Futbol bilgimi test eder mısınız?

Evet test edin lütfen 😄 dalga geçmeden bir kız olarak ne bilip bilmediğimi merak ediyorum.

Güncellemeler:
1ay Hainlik yaparak googleden aramayacagim , bilmediğim şeyleri öğrenmek için sorularınız bitince googleden bakarım.
1ay Çok cahilmişim arkadaşlar bir kaç kural bilmekle birkaç mevkinin ne görev yaptığını bilmekle olmayacakmış bu iş teşekkür ederim. Hepinizin sorularını googlede arayarak bilgi edinecegim :)

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Eleme maçlarında ilk yarı ve maç sonucu beraber biterse ve maç uzatmalara giderse ordada sonuç beraberlikse maç nereye gider?

1|0
    0|0
    • 1ay

Penaltılara sanırım

• 1ay

Yok bilmiyorum googleden bakamam şimdi. Ya ben kuralları öğrenmeye çalışıyorum daha çok hani atıyorum köşe vuruşu nedir? Neden verilir? Gibi daha çok ordan gidiyorum. Tuttuğum takım dışında diğer takımlarla ilgilenmediğim için de hani takımımın adını andigi futbolcu dışında başka futbolcuya pek bakmam. Ama yalnis bilmiyorsam alex telles portonun alt yapısında yetişti , feyenordlada geçen fenerin maçı vardı ya kendimi rezil ediyorum sanırım ama böyle yani

• 1ay

Yok rezillikle alakasi yok ogrenmenin aybi yok
      Bu dediklerin kolay tek bir maç izleyerek ogrenebilirsin benim dediklerim de önemli tabi.

Feyenord. (Hollanda) Van porsie nin ülkesi
      Lille (Fransa) zidane ülkesi
      Santos (brazilya) neymarin ulkesi
      Celtic (iskocya)
      Elche (ispanya)
      Torino (İtalya
      Leds United (İngiltere
      Porto (Portekiz) cr7nin ulkesi

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• basit bir soru sorayım ceza sahası çizgisi ile kale arasındaki mesafe kaç metredir çaplı olan kısmı sormuyorum sadece kale çizgisiyle ceza sahası çizgisi arasındaki mesafe kaç metre?

0|0
    0|0
    • 1ay

sen yinede araştır ama ben bilgi amaçlı yazayım sana 18 metre ceza sahası çizgisyle kale çizgisi arasındaki mesafe hatta duymuşsundur 18 içinde yapılan sert müdahaleler ya da elle yapılan müdahaleler penaltıya neden olur diye...

• 1ay

@Atabey96 orası öyle tabiki ama futbol kurallarını bilmeden de oynanmaz gerçi bunu hakemler yapıyor ama oyuncularında bu kurallar hakkında bilgisi olmalı tabi kalkıpta ölçüleri bilmek zorunda değil futbol içindeki kurallardan bahsediyorum...

• 1ay

Oyun kurallarını bilmek tabi ki önemli ama fazla ayrıntıya gerek yok diye düşünüyorum :)

• Futbol sahasının ölçüleri nedir?
    (Bunu çoğu erkek bilmez ben de bilmiyorum maksat gıcıklık olsun🙈)

0|0
    0|0
    • 1ay

:D 90-120 uzunluk 64-75 genişlik futbol saha ölçüleri olabiliyor.

• Penaltı kale ile ne kadar mesafeden kullanılır?

0|0
    0|0
  • Ofsayt nedir?

0|0
    0|0
    • 1ay

Karşı rakibin kalesine toptan veya rakipten daha yakınken ayağıma top gelirse bu ofsayt oluyor sanıyorum.

• 1ay

Doğru biliyosun. Rakip yarı sahada rakip kaleci ile aranda rakip oyuncu yokken ayağına top gelirse ofsayt oluyo.

• Netten bak bak cevapla

0|0
    0|0
  • hakem ne iş yapar görevleri nelerdir

0|1
    0|0
  • 6 saniye kuralı nedir?

0|0
    0|0
    • 1ay

Kaleci topu elinde 6 saniyeden fazla tutarsa oluyor sanırım endirekt serbest vuruş veriliyor

• ne olacak bu fenerin hali?

0|0
    0|0
  • Libero ne demek

0|0
    0|0
  • penaltı nedir nasıl atılır?

0|0
    0|0
    • 1ay

Penaltı topa elle müdahale falan gibi durumlarda verilir tabi başka şeylerde var ama benim aklımda kalmış olan bu işte bir futbolcu geçiyor topun arkasına kaleye atıyor 😂

• 1ay

Sen anlat bileyim?

• 1ay

yok ya ben pinti bir hocayım fazla vermiyorum

• iki direk. arasindaki. mesafa ne kadardir

0|0
    0|0
  • napoli hangi sırt numarasını futbolculara vermez, nedeni nedir?

0|0
    0|0
  • ceza sahası içinde herkesin topa bilincsizce saldirmasina ne denir?

0|0
    0|0
  • hangi takımlısın

0|0
    0|0
  • Ofsayt nedir :)

0|0
    0|0
  • Chivas Guadalajara hangi ülkenin takımıdır?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Soru sormayi bile bilmiyorm la 😒😒

0|0
    0|0
  • 10 kusurlu hareket nedir?

0|0
    0|0
  • Klasik soru: ofsayt nedir 😃

0|0
    0|1
    • 1ay

Karşı rakibin kalesine toptan veya rakipten daha yakınken ayağıma top gelirse bu ofsayt oluyor diye biliyorum.

• Ferguson kimdir

0|1
    0|0
Yükleniyor...