Kızlar erkeklere fazla yüz vermiceksiniz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hayatı akışına bırakın hiç takmayın sizi seviyor ama çulsuz mu boş verin yarın çocuklarınızı sizin aşkınız okutmayacak her neyse şöyle biraz güzel günler geçirin sizi mutlu etsin yeter sonra zengin birini bulup evlenirsiniz (bu arada kendinizi de geliştirin öyle oturduğunuz yerde ayy ben neden çirkinimmm demeyim kalkın spor yapın kendinize bakın kitap okuyun ufkunuz açılsın her neyse) eşiniz çalışsın dursun sizde hayatınızın sonuna kadar keyfinize bakın beni dinleyenler çok memnun hayatından siz ne düşünüyorsunuz bu söylediklerim hakkında ?

(benim aşkım satılık değil diyenler edebiyatı bilenlere bırakın)

0|0
8|20

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Kezban detected! :D

2|2
    2|0
  • gereksiz nasihatlerin için teşekkürler.düşünceme gelirsek, zengin olmayan kişinin ''mutlu etmesinin yeterli'' olacağını söylüyorsun.peki söylesene biz ne için yaşıyoruz ? mutluluktan daha öte birşey varmış gibi konuşuyorsun ama farkında bile değilsin,parası olduğu halde kendini mutlu hissedemeyen onca insan olduğunu.şunu da ekleyim.para mutluluk getirmez.rahat bir yaşam sunar sadece.parası olmayanlar ise,parayla mutluluğu yakalayacaklarını sanıp hayallerinde kurdukları atıyorum arabayı ( başka birşey de olabilir) aldıklarında,bir süre sonra hevesleri kaçacaktır.bir zamanlar hayalini kurdukları o araba,garajın içine duruyor olucaktır.sizi cezbeden birşey kalmayacaktır.anca yeni birşeyler bulursan ama onuda aldıktan sonra aynı şeyleri yaşarsın.

bununla ilgili jim carrey'in oldukça güzel bir sözü var : ''dilerim herkes birgün zengin ve ünlü olur.ve hayalini kurduğu herşeye kavuşur.böylece aranılan esas cevabın bu olmadığını anlar'' şeklinde..

mutluluğu kimde bulduysanız evlenin kardeşim.işsizle evlenin demiyoruz tabii ki de ama para peşinde de koşanlardan olmayın..

1|2
    1|0
    • zenginmisin?

• boşver

• ilginç..neyse,iyi geceler.

• Asgari ücret ne kadar ? Cift maas yetiyor mu ? Doğalgaz 400 den assa mı ınıyor yoksa Kıra 650 den ucuz mu. Metrobus ? Sız yatıyorsanız, sadece eşiniz calısıyorsa ve keyfınız yerınızdeyse Ya badem bıyık'tır. Yada 10 kişiden 1'inin ulasabilecegi bir mertebededir.

1|2
    1|0
    • galerisi var bebeğim simit satar gibi bmw satıyor

• Cıddıyetsız olduğunuzu bılıyordum zaten. Cevap vermeye değmezsiniz. İyi geceler.

• Heralde kendinizi parazit ya da sülük familyalarıyla karıştırdınız, bir bayan, insan ve birey olduğunuzu hatırlatırım.

1|2
    2|0
    • hayır taş gibi güzel bir hatunum

• sus sen fakir

• Delinecmi Bu dedigin kadin degil ;) kafayi yemis gizlemis kendisini

• Planarya detect (bkz:iç parazit)planaryanin sindirim kısmı gelişmemiş olmasına rağmen üreme sistemi gelişmiştir.istenilirse organizma boyutunda rejenerasyonla üreyebilir (rejenerasyon gelişmişlik düzeyiyle ters orantılıdır) şimdi bunları kendine uyarla umarım anlamışsındır kendini geliştirip kitap okuyan kişi

1|2
    2|0
    • aaferin sana hadi yat uyu yavrum

• Hıı tamam oldu o zaman asalak hanım size de iyi geceler

• :) işte gerçekleri kusan bir türk kızı..

0|1
    1|0
    • aslen türk değilim

• vahahah belli zaten bizimkiler söylemez genelde bunu..içerden fethederler kaleyi...

• Tamam..

..çarız ağzına ama fakir bir adama aşık olursan?

3|1
    2|0
  • Asalak olmayi kendine yediren birisine ne soyleyebilirsin ki onu utandirmak icin?

Susuyorum.

1|2
    2|0
  • şimdi aşkını satarsın sonra nereni satarsın bilemem

1|2
    2|0
  • bu sözler sana yakışmadı ve dıger kadınlarıda etkiledin belkide. Sırf para için evlenıceksen evlenme kardeşım Allah Allah ya.

1|0
    1|0
  • kendi kendine bakamayan(maddi olarak),çalışmayan,sadece oturan bir ev kızıyla takılmam bile.eminim benim gibi düşünen birçok erkek vardır :/

2|1
    1|0
    • ama ben ne diyorum kendinizi geliştirin okyun diyorum yatın demiyorum benimde işim gücüm var yani maddi sıkıntım yok

• zengin olsam sizin gibilere kuruş koklatmaazdım.

1|1
    2|0
    • çoğu zengin erkek farkında bile olmuyor emin ol

• Sağ ol abla ihtiyacım vardı

0|0
    1|0
  • bak bütün kızlarda senin tavsiyene uydu

0|0
    2|0
  • bence yerli yerinde olmuş yazdıkların...

0|0
    1|0
  • Siz kezbanların unuttugu bir konu var. Zengin adam neden size baksın ?

Ulan bir gün rusyada karı miken, ertesi gün taylandlı kuku miken, aksamına ispanyol karı götürebilen bir adam, parası gırla, villada kalıyor, arabaları var. Bu adam o kadar güzelin içinden, senin gibi para yiyici bir kezbanla mı evlenecek ?

Bana bunun bir örnegini göster sadece. İş adamları mankenlerle evleniyor. Sen manken misin ?Hayır özgüveni dahi olmayan, muhtemelen bakımsız, tipsiz bir kezbansın. Gizli profıl olmandan belli.

Ben de gizli yapıyorum profılı mk sana inat

0|0
    2|0
  • Kezban was here

0|1
    1|0
  • sen giderken ben geliyordum paşam :D nl. sevgilim neyse kıskanma ...

0|0
    1|0
  • sizinle bayağı bir hararetli tartışırdım bu konuyuda uykum geldi

bir kaç saatlik uyku daha değerli gibi

iyigeceler

1|0
    1|0
  • evde kalmaya hazırmısın

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sırf parası var diye iğrenç bir herifle mi evlenelim

1|1
    1|0
  • Zengin olmayan birine aşıksak ne yapalım abla ? :)

0|1
    1|0
  • bir adamın en büyük zenginliği kalbidir cüzdanı değil.!

0|1
    1|0
  • oha sağol gözümü açtın kız

0|0
    1|0
  • accık yakışıklı olsun ama sırf zengin diye evlenilmez :(

0|0
    1|1
    • yerim seni sana memur da olur hadi hayırlısı

• babasıdan işyeri kalmış bir memur olsun ahaha

• çok şekersin .) gönlüne göre bulursun inş.

• Okey bebisim

0|0
    0|0
  • Ahh yazik. Sana sus payi bir araba ceker olmadi birde ev alir. Onun bunun koynundan gelir gece senin yatagina girer. Sonra sende onu aldatirsin. Igrenc kaltesiz yasarsiniz kalitesiz ölürsünüz. Oysa en güzeli hic bir seyiniz yokken beraber calisip en iyisine sahip olabilmektir.. Ikinizin alninin teriyle kazandigi parayla ikinizin sahip oldugu esyalar daha degerlidir. Sahsen ben boyle dusunuyorum... Huzurum olsun mutlu olayim, erkegim yanimda guc olsun bende erkegimin arkasinda guc olayim yeter. Sirf parasi var diye sevmedigim birinin koynuna her gun nasil girebilirim? Kadinligimdan midem bulanir be.. Bu dusuncelerini kendine sakla. Zaten yeterince cirkin seylere sahit oluyoruz.

2|2
    1|0
    • canım fakirlerde aldatabiliyor kocan boynuzu taktığında görürsün

• Ah tatlim bir yerimle guldum zekam ve guzelligimle ben erkegimi elimde tutarim sen rahat ol.. Onem verdigimiz degerli farkli cunku farkli kalitelerdeyiz. Sanirim fakir bir ailenin cocugusun. Gozunde kalmis bazi seyler. Bu hirsta seni delirtmis. Bi yardim al derim neyse yarani desmek istemiyorumm.

• sanırım fakir ailenin çocuğusun asdfghjkş

Yükleniyor...