Ali koç başkan olacağını duyurdu?

Ali koç 1907 derneğinde başkan adayı olacağını duyurdu. yemin ederim duygulandım kötü gidişatmış falanmış artık hiç umrumda değil be :)Ali koç başkan olacağını duyurdu?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Aynen ya mutluluk gibi mutluluk artık aziz düşünsün

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İşte o zaman "ne olacak bu fenerin hali" diye sorma devri kapanır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne farkeder yine Aziz in emirlerini dinleyecek o adam bizzat azizin adamı yani farklı bir isim gelmeliydi

0|1
    0|0
    • 1ay

Ya şunu diyenlere ayar oluyorum. ya köprüyü geçene kadar ayııya dayı demek zorundasın aziz kimmiş ya ali koç'un yanında :) ve abartılıyor herkes gibi oda azize saygılı davrandı yeri geldi savundu. başkan olsun azizi falan kim tınlar :D

• 1ay

Elbette ki kendi alacağı kararlarda olacaktır ama emin ol aziz yıldırım gibi bir diktatör boşa bırakmaz koltuğu

• Sevindim bu habere.
    Maç linkini vereyim Fenerbahçeli ve Futbol sever arkadaşlara: http://www.webspor2.com

0|0
    0|0
  • Ali Koçun Fenere gelmesi Erdoğanin Cumhurbaşkanı olup Başbakanlığa Binali Yıldırımı getirmesi gibi birşey zaten Ali Koç senelerden beri Fb yöneticiliģi yaptı orda kimse bir numarasını görmedi isim değişecek sadece sistem aynı

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayaliniz bu yönde ama gerçekler bu yönde olmuyacak. ali koç'u gayet iyi tanıyoruz biliyoruz düşencelerini ve yapacaklarını bukadar insan boşuna ali koç demiyor yani. aziz'den geriye ismi kalacak sadece yeni bir devir başlıyacak.

• 1ay

Yahu sizide biliyoduk geçen sene büyük başkan diyodunuz yeni transferlerden sonra en sonunda fos çıktı. Aziz Yıldırım zaten ben gidince Ali Koçu istiyorum diyordu Fb delegelerinin %90 ıni Azizin adami Fbde Aziz istemeden birisi başkan olamaz adam kaç defa soyledi ben gidince Ali Koç başkan olucak diye.

• Yaklaşık 2 senesi var

0|0
    0|0
  • Beklenen oldu sonunda

0|0
    0|0
  • en güzelini yapmış..

0|0
    0|0
Yükleniyor...