En yakın arkadaşıma aşığım...

ben en yakın arkadaşıma aşık oldum ona hep yakın davranıyorum ama onun beni nasıl gördüğünü bilmiyorum ona açılmak istiyorum ama o beni öyle görmüyorsa onu kaybetmekten korkuyorum sizce ne yapmalıyım?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• onun gözlerinden anlıyabılıyormusun nasıl davrandıgını sana yanı sana karsı davransları nasıl anlarsın sen onun gözlerinden falan aşıkmı degilmi ama öyle degilse kesinlikle acılma kaybedersin

0|0
    0|0
    • anlıyamıyorum çünkü bazen sewgiliyiz gibi davranıyor bazense çok soğuk davranıyor!

• git gelleri oluyor arkadasın kesin ya bir kız var olursa senle kesicek muhabbetini ya da senden emin olmaya calısıyo dengesiz biraz galiba

Erkekler Ne Diyor 4

• Kesinlikle yapma bunu. Hayatımın hatasıdır. Sen onu bu şekilde görüyorsan emin ol onun bu şekilde görme ihtimali düşüktür. Görse dahi yine pişman olursun, eski sohbetinizden muhabbetinizden eser kalmaz. Yazık olur arkadaşlığınıza.

0|0
    0|0
  • Kardeş diye hitap ediyorsa şuan senden hoşlanmıyor demektir zamanla değişebilir ama.

0|0
    0|0
  • baska arkadasından onun dilini aramasını iste

0|0
    0|0
  • ben acıldım kaybettım :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sana nasıl hitap ediyor dostum arkadaşım gibiyse bence uzak dur sana olan güvenini sarsma ayrıca sana eskilerden bahsedip dert falan yanıyorsa hepten uzak dur gerçekten arkadaş olarak görüyodur seni yani konuşmalarından bence anlıyosundur kolay gelsin sana çok zor bir durum

0|0
    0|0
  • seninle konuşurken bakışlarına dikkat et dudak kısmına bakıyorsa birşeyler var demektir. sorun olursa ekleyebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...