İnsan birini neden unutamaz?

Eskiden birlikte olduğunuz çok mutlu olduğunuz kişi bütün bunlar yaşanmamış gibi gider ve siz onu bir türlü unutamazsınız.oysa sizi hep üzen biridir bu.neden bir an bile düşünülmeyi haketmeyen bu insanın akla gelmesine engel olamıyoruz bir türlü?onun mutlu olduğunu umursamadığını göre göre bende umursamaycağım deyip sanki inadına yapar gibi neden sürekli akla gelip duruyor?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben açıkcası aşka kısmen inananlardanım. Çünkü aslında aşk demek "ulaşılamaza olan tutku" demektir. Tutku ise siz onu destekledikce büyür. Dolayısıyla herhangi bir girişimde bulunmazsanız bu tutkunuzdan kurtulabilirsiniz. Mesela müzik, kitap okumak (bunlar benim için klasik değil, gerçekten severim) kulaklıklarınızı takıp eşofmanlarınızı giyip saatlerce koşmak size bir çok şeyi unutturabilir. Yeter ki gözünüzde büyütmeyin. Büyütmenizin nedeniyse onu zihninizin tamamlaması, açın, resimlerine yakından bakın, mesajlarına ve yanlışlarına bir daha dikkat edin, o kadar da ulaşılamaz olmadığını görüceksiniz.

0|0
    0|0
    • işe yaramıyor belkide unutmaya çalışmaktan bu zamana kadar duygularımı bastırmaktan böle olmuştur...

• Havalansa nolur? sen en azından denemiş olursun son kez. İçin rahat olur. Karar senin.

• saol ama daha önce denedim bunu bir kez daha ben altta kalan olayım dedim ve gün geçtikçe daha az sevdi ve sonunda gitti

Erkekler Ne Diyor 4

• çünkü yerine seveceğin ve seni gerçekten sevecek birini bulamazsın hep sen seversin ama başkası seni sevmez işte çevrendeki mutlu insanları görüp ah çekersin bazıları iki de bir sevgili değiştirir onlara ayıplarsın sonra da niye ben onlar gibi değilim der eski giden sevgiliye sarılırsın onu platonik olarak yaşatırsın bilirsin ki seni sevecek başka biri yok ve bu zamanda olması çok zordur ağlarsın her an aklına gelir hayattan keyif almazsın aklına hep niye gitti şimdi kimle nerdedir dersin ve onu benden kimse koparamaz dersin hep hayali bir sevgilinin gerçek aşkıyla yaşarsın hayatın cehenneme döner dürüst insanların başına gelen ve hep acı çektiren bir durum keşke aşkın karşılıklı olsaymışta bunları yaşamasaymışın umarım ya o geri döner ya da sınırlı olan dürüst bir erkek seni yeniden aşka inandırır da bu durumdan kurtulursun:)

0|0
    0|0
    • karşılıklıydı ama gitti bitti oldu

• merak etme illa olacaktır benim gibi kısmetin kapalı değildir umarım zaten benim gibisi tek bu dünyada istisna onun için rahat ol seni seven illa ki olacak ve yeniden aşkım dedirtecektir sana iyi geceler diliyorum:)

• teşekkür ederim

• gittiği için unutamaz. ego hasar alır, gurur kırılır, kazık yedim duygusu sevgiden daha güçlüdür, bu yüzden terk eden unutulmaz. ta ki onun da terk edilip acı çektiği görülene kadar. ancak bundan sonra insanın içi soğur.

0|0
    0|0
  • hüzünlendim :(

0|0
    0|0
  • yılların bir değeri olarak vefa bekliyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• buna aşk diyoruz :)

0|0
    0|0
  • Aşık olduğunn için unutamazsın .. zaten gerçekten sevdiğini unutmak için sevmezsinkii

0|0
    0|0
Yükleniyor...