Neden hep galatasaray fenerbahce besiktas tutuluyor?

Örnek vermem gerekirse bursali veya ankarali veya herhagi baska biyerin insani neden İstanbul takimi tutar da kendi memleketinin takimini tutmaz. Cok sacma deyilmi mesela Trabzonlu olucaksin aslen trabzon fener oynicak sen feneri tutucaksin. Bence bu karaktersizlik direk diyeri sampiyon olmicagini düsündün icin iyi secmek.

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• olay karaktersizlikse Mençstr ı tutan japonlara ne diyeceğiz :D şakası bir yana hakaret de etmeden düşünürsek haklısn.. nedeni de çok basit.. spor kültürümüz yok.. kaçtane baba çocuğunu alıp en yakındaki matör kulübün maçına götürüyor? bu olmadığı için çocuklar takımları çevresinden duyuyor.. reklam la öğreniyor.. işte nedeni budur..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Napiym şimdi dersimsporumu tutiym :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Değişik bir soru. Ama şuna katılıyorum. Bir adam Hangi şehirli hissediyorsa o takımı desteklemeli, maçlarına gitmeli. Günümüzde göze hitap eden bir ligimiz olmadığı için böyle az seçim şansımız var... Gerçi onlarda tat vermiyor Premier lig izledikten sonra

0|0
    0|0
  • öyle olsaydı futbol çok gelişirdi anadolu takımlarıda forma satar tribün açtırırdı ama ilgi zengin olan kulüplere oldu

0|0
    0|0
  • Bir eskisehirspor lu olarak sizin gorusunuze katilmiyorum
    Bizler giremedigimiz maca bilet aliriz
    Siz hic kulup baskaninin taraftarimiz deplasmanlara gelmesin dedigini duydunuz mu
    Biz gideriz giremesek bile

0|0
    0|0
  • Bizim insanımız hep zirvede olmak ister çünkü

0|0
    0|0
  • balıkesirliyim.
    hem fenerbahçeyi hem de balıkesirsporu turuyorum.

0|0
    0|0
  • Ankaragüçlüyüz

0|0
    0|0
  • Ben hep sinir olurum hayatta hep en iyi olma çabaları hep en iyi seçme çabaları bilemiyorum bir bursalı olarak Bursasporu tutmam kadar gurur verici bir şey yok

0|0
    0|2
  • Trabzonluyum bizim buralarda bir oruç birde Trabzonspor tutulur ❤️💙

0|0
    0|1
  • Ya bu çocukluktan gelen bir şey ama ben Trabzonlu hiç kimsenin başka bir takım tuttuğunu görmedim

0|0
    0|0
    • 1ay

Az var tek tükdür yani ama bence baska yerden gelenlet kendi memleketinin takimini desteklemeli

• 1ay

Takim tutmuyorum tutsaydim trabzonu tutardim trabzonlu oldum icin

• 1ay

Senin tercihin

• Herkes favori olduğunu düşündüğü takımı tutar senin dediğin memleket sevdası

0|0
    0|0
  • Yanlis biliyosun knk

0|0
    0|0
  • Eskişehirliyim şehri müdafa deyip eskişehirspor dan başkasına bakmam

0|0
    0|0
    • 1ay

Seninki mantikli isde gerisi bana samimi gelmiyor hic bide fanatik olurlar kendi memleketleri kaybetse o takima karsi umurlarinda olmaz

• 4 büyük takım onlar
    O yüzden :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Cok sacma neden diyerlerine sans verilmiyor lig 4 den ibaret deyil 18 takim var

• 1ay

Ben takim tutmuyorum tutsaydim trabzonu tutardim trabzonlu oldum icin

• 1ay

Ben Ankaralıyım
      Ankaragüçlüyüm

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...