Rüyamı yorumlar mısınız? Gecelerdir sürekli benzer kabusları görüyorum, sizce ne demek oluyor olabilir?

Öncelikle hayır olsun diyerek soruma başlıyorum, rüyamı suya anlatıyorum. Ben çoğu geceler rüyamda birisinin silahla vurularak öldürüldüğünü ya da benim tanımadığım birilerini silahla vurarak öldürdüğümü görüyorum. Son iki gecedir de aile büyüklerinden birkaçının kolunun,bacaklarının kesildiğini görüyorum :S Sizce bunlar ne anlama geliyor olabilir, anlayanlar yazsınlar lütfen.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Rüya tabirlerinden anlamam. Anladığım kadarıyla streslisin ve kafana takılan, önem verdiğin bir olay var. Senin için çok önemli ve hayatını etkileyeceğini düşünüyorsun. Diğer arkadaşların da önerdiği gibi psikologa gitmeni tavsiye ederdim ama psikolog sana biir çözüm bulamaz çünkü psikoloğa aklındaki her şeyi anlatacak kadar güvenmiyorsun ya da güvenmekten korkuyorsun. Bu durumda yapılabilecek en iyi şey zamana bırakmaktır. İstersen elimden geldiğince yardımcı olmam için mesaj atabilirsin... En kısa zamanda rüyaların normale döner umarım.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• COk fazla gerilim ve korku filmi izliyorsun

0|0
    0|1
    • aslında son zamanlarda hiç izlemiyorum

• Önceden izlemişsin ve bilincaltın tekrar sana film izlemeni fısıldıyor olabilir. izlemeyi bıraktıgında gerilim başlar bazen. Sürekli bunları görüyorsan eger ; son zamanlarda bazı olaylar yaşamışsındır. cok kötü olaylar.

• güçlü bir düşmanın var ve bu senin sırrını biliyor ailenide sana karşı kışkırtıcak bir sır bu savaş halindesin sürekli öyle ki o kişileri öldürebilirsin bile

1|0
    0|0
    • aslında bu çok mantıklı bir cevap

• dostum bunlar normal rüyalar değil...cididyim psikiyatri uzmanına görün ruhsal sıkıntıları olan kişiler genelde böyle ağır kabuslar görür emin ol

geçmiş olsun

1|0
    0|1
    • gerçekten mi :(

• sana mesaj mı atmalıyım?

• tabi ki buyrun yardımcı olabilmek adına evet

• bilinçaltın çok kötü olmuş psikologtan yardım alabilirsin bence

1|0
    0|1
    • off sürekli görür oldum ya bunları :(

• Bu kendi yorumumdur. Senin sebep olduğun bir olayın yüzünden birilerinin başına birşey gelmiş yada gelecek onlarda senden ve ailenden hesap soracak.. Gibi birşey ama sen bana bakma sallıyoruz işte :DD

0|0
    0|1
  • rüya tabirlerine bakman gerekli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• rüyanı neye yorarsan o olur ve rüyalarını çok fazla insana anlatmanı hatta buralarda paylaşmanı önermem. herkes birşeyler söyler ve sen hayatında sürekli onları ararsın. yorumuna gelince eğer kan görüyorsan o rüyanın olmayacağı anlamına gelir, görmediysende ölüm uzun ömür demektir zaten. korkulacak birşey yok :)

1|0
    0|0
  • kurtlar vadisi izlemekten beynin sulanmış hayalindeki maço erkeğide unut o sana layık değil

3|1
    0|1
  • kesin senin yattığında biryerlerin açıkta kalıyor:)))

1|0
    0|1
Yükleniyor...