Neden kendini aklamaya çalıştı?

Hoşlandığım adamın biten ilişkisi hakkında çevremizden çok şey duydum.daha önce onunla bu konuları hiç konuşmamıştık.bugün kendiliğinden konuyu hayatına giren kadınlara getirdi.şanslı kadının kim olduğunun belli olduğunu söyledi.yeni kız arkadaşı ile evlenmeyi düşünüyormuş.eski ilişkisi çok uzun sürmüştü.bu meseleyi konuşurken benim neyi ne kadar bildiğimi anlamaya çalıştı.ben üstü kapalı eski kız arkadaşına haksızlık ettiğini söylediğimde salaktı ben ona hiçbir şey vaad etmedim dedi.sonra yeminler etti o ve diğerleri yakamdan düşmedi.benim hiç kabahatim yoktu dedi.konuşmayı o şekillendirdi.ben başka şeylerle ilgilendikçe işte böyle diyerek konuyu kendisine ve ilişkilerine getirdi.ne planlıyor olabilir?

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• bana pek tekin biri gibi gelmedi herkese anlatıyor mu ki butür şeyleri. Ya etrafındaki söylentilere nazaran size anlatıp etrafa bir nevi sizin dilinizle söylentiyi azaltamasını düşünüyor olabilir ya da sizin söylentileri duydugunuzu fakat sizi elde etmenin peşindede olabilir. olumlu bir cevap vermeniz durumunda da yeni kız arkasındada ayrılması söz konusuda olabilir. Sizin bu söylediklerinizden bile hiç güvenesim gelmedi o adama pek te tekin durmuyor gibi. Ağzı çok geniş ve sürekli karşısındakini suçlayan birine benziyor bence uzak durun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...