Kızlara soruyorum sizce ne arıyorum?

ben bilkent ünide öğrenciyim kız arkadas konusunda hiç sıkıntı çekmem ama hep aynı tip kızlar sanki genelde seçiciyim güzellik önemli benim için ama artık çok sıkılıyorum uzun ilişkide hiç bir kızla düşünemiyorum hemen sıkılıyorum gecelik yaşadığım ilişkilerde bile o gece kalkıp gitmek istiyorum acaba sürekli yanımda olcak bitrinimi bulmam lazım ama skılrım gibi geliyo bide seçici olduğumdan bir özelliği tutsa diğeri tutmuyo tavsiye lütfen?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendini birine bağlanmak için zorlama akışına bırak. Zamanla kalbini çalan bir kız olacaktır. O zaman ne güzelliğine bakıcaksın ne de bir şeyine. Tutulup kalıcaksın hareketlerine, gözlerine eminim :) Yapman gereken tek şey sabretmek şimdi. Düşünme bunları önüne bak sen. Düşündükçe işin içinden çıkamazsın çünkü.

0|2
    0|0
    • düşünceden başka bişey artık belkide bulunduğum çevre nedeniyle bulamıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• sen her ne kadar böyle düşünsen de ileride mutlaka gönlünü kaptırcağın bir kız çıkar o zaman bu yazdıklarına gülerek bakarsın :)

0|1
    0|0
    • biraz zor gibi sanki seviyo gibi oluyorum ama çok gezdiğimden heralde başkaasınıda buluyorum onla derken bitiyo yani vazgeçemiyceğim kimse olmadı daha

• Bence uzuuun bir süre kimseyle birlikte olma. Birine gerçekten ihtiyaç duyduğunu ciddi ciddi hissedene kadar. Böylece kimseyi incitmemiş olursun, hem de geçmişinde bir sürü adını bile hatırlamak istemediğin insan olmaz.

0|0
    0|0
    • doğru ama erkeksin sonuçta güdülerin seni itiyo biriyle beraber olmaya

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...