Aziz Yıldırım'ın medyaya söylediği sözler ve dün Rasim Ozan'ın cevabı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Rasim Ozan Kütahyalı dün Aziz Yıldırım'a cevap verdi.
Napıcaksın benimi vurucaksın adamlarınamı vurdurucaksın? Fetöcüsün bunun belgeleri var sabret soruşturma sürüyor.

Delikanlıysan istediğin kanalda teke tek çıkalım konuşalım FB tvyede gelirim ama sen tek gelemezsin yanında 10 tanede adamını getir.

Cumhurbaşkanına şu aralar yalakalık yapıyorsun ancak aslında nefret ettiğini herkes biliyor delikanlı ol ikili oynama gezi olaylarındada darbe girişiminde de herkes ne yaptığınızı biliyor 2017 yılında bazı isimlerin çok canı yanacak

Sizin devriniz bitti hodri meydan elinden geleni ardına koyma kadıköy çeteleriyle de çok geziyorsun haberin olsun.

Bunları söylerken de elinde 4-5 tane dosya vardı deliller dedi ayrıca bazı tarihler vererek aralık ayında senin şeylerde ortaya çıkacak uzun sürebilir ama sabredin dedi siz neler düşünyorsunuz?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Rasim Ozan her ne kadar troll olsada aziz ve tayfasından bin kat delikanlıdır. Diğer sözde medya muhabirleri azizi yalamaktan bir hal oldu. Bu adam delikanlica soyluyor. Aziz yıldırımın tek bildigi laf paralı köpekler, masa altı viskicileri. Dünde soylediler zaten. Kendi taraftarina bile köpek demiş bir başkandan pek bir sey beklenmez. Açık açık insanlari tehdit ediyor. Daha oncede hapse girdi aziz yıldırım Türk futboluna zarar. Takimlar arasinda nefret varsa mimarlarindan birisidir. esas yuvasi olan hapishaneye geri gonderilmeli. Rasimi yedirmeyiz :)

0|1
    0|2
    • 1ay

Dün iyi konuştu belgeli konuştu delikanlıysan istediğin kanalda gel dedi ama gelemezsin adamlarınla gel onada razıyım :)

• 1ay

Aziz ve delikanlılık birbirine zıt kelimeler hocam :)) mahmutu şekipi salar anca onden.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Futbol İzlemediğin En büyük Sebeplerinden biri futbol ne yazık ki siyasetle karıştırılıyor ben baştan beri aziz yıldırıma karşıyım açıkcası yönetim düzelmeli sadece aziz yıldırım üzerinde yaklaşmıyorum

0|1
    0|0
    • 1ay

tüpçü ile beraber Tr futbolundan def edilmeli TR futbolunu bunlar kirlettiler. bunlar gidene kadar böyle kalacak

• 1ay

@Draqon37 Başta dediğim gibi kardeşim eskiden zevk alınırdı futbol izlerken şimdi içinde her şey var

• Rasim ozan sırtına devlete verdi ona güveniyor söylediklerinin çoğu boş

0|1
    0|0
  • Bir gs li olarak Rasim ozan i da onu adam yerine koyani da dikeyim.

0|1
    0|0
    • 1ay

Galatasaray ile vs alakası yok dün doğruları konuştu Aziz Yıldırım'ın kimseyi tehtit etmeye hakkı yok sokakta gezdirmem nedemek? Çatır çatır konuştu Rasim sadece dün için konuşuyorum belgelerde mevcuttu elinde bakalım Yışdırım cevap vericekmi

• 1ay

Diyorum ya varsa bir sıkıntısı hukuk yoluyla çözecek mahalle ağzıyla mafya edalarıyla değil Galatasaraya yaparsa verir mahkemeye sokağa çıkartmam gezdirmem demez merak etme derse oda haksız duruma düşer.

• 1ay

Ya konuşturma beni bu ülkede hukuk mu kaldı sen yurt dışından falan mı yazıyorsun :D bir gün bir bakıyorsun savcının biri kahraman diğer gün vatan haini hakimler desen öyle kim kimci belli değil.. Bigun bakıyorsun polisler vatan evladı ertesi gün bakıyorsun binlercesi görevden alınmış. Kim fetocu kim değil herkes birbirine bıyık altından bakıyor ülkenin çivisi çıkmış sen hukuk diyorsun aziz hadi verdi mahkemeye ya orda kripto fetocu varsa ne olacak kim guvenirki bu saçma düzene

• ben bunu duymadım ama ROK haklı

0|1
    0|0
  • burda soru acacaksınız açmauya değecek adam için açın ya Rok un kaç senedir kaç dediği doğru çıktı ya

0|0
    0|0
  • İki boş adamın düellosu zevk vermez

0|1
    0|0
  • Rasim Ozan kimki Aziz Yıldırım onunla kanala çıkacakmış. Aziz Yıldırım FB kulübü başkani Rasim Ozanin daha ne olduğu bile belli değil.
    Rasim Hükümet yalakasi olmasa çoktan Tvlerden men edilirdi. Adam TVde yok Sikdursun diyor yok Aziz Dicki birakip Toshcaki tutucak diyor bu kadar ahlaksız sözler soyleyen bir adam hala tvlerde olmasi ne kadar torpilli olduğunu gösteriyor.
    FETÖ meselesine gelecek olursak en büyük FETOCU Rasim ve onun yalakalik yaptığı kurumlardir. Rasim Azizi sorgulayacagina ne istedilerde vermedik diyenleri sorgulasin

0|1
    0|3
    • 1ay

Ben sadece gündemdeki konuyu sordum iki isminde sevdiğim söylenemez açık ve net ancak bu konuda Rasim haklı sende biliyorsun çıkamayacağını çıkmaz diyorsun Aziz Yıldırımı fbliler dahil herkes biliyor FB kulübü başkanıysa sokak ağzıyla köpekler şerefsizler sokağa çıkartmam vs demicek derse belgelerle alır cezasını daha feto konusunda çıkacak ortaya oda gizli devam ediyor bu konu iyi oldu aslında Rasim konuşmazdı yoksa tekrar ediyorum sadece dünkü konu he diyorsun ki öyle dedi böyle dedi hukuk yoluyla ararsın hakkını verirsin mahkemeye sokağa çıkartmam sorunu çözeriz şerefsizler vs kulüp başkanıysa yakışmıyor derse cevap gelir.

• 1ay

O na bakarsan Kılıçdaroğlu da zamanında Erdoğana senin istediğin Tv kanalında çık konuşalım demişti ama Erdoğan çikamamıştı. Şimdi Erdoğanda suçlu o zaman bu mantıkla. Aziz Yıldırım koskaca FB başkani bir soytari gazeteciyle ayni kanala çıkacak değil aslinda bana kalirsa muhattap olmasi bile yanlış ama Azizin kötü huylarıda var işte muhattap almış bir kere. Yargı önünde adalet arasan nolucakki Beyaz Futbol Hukumete yakin bir kanalda olmasa şimdiye kadar çoktan yayindan kalkmıştı adamların canlı yayında yapmadığı ahlaksızlık kalmadi. Daha düne kadar Fetoyu yalayan bir insanin Feto yüzünden hapis yatmış bir kişiye Fetocu demeside ciddi anlamda komik.

• Fetocu aziz ahaha

0|1
    0|0
  • rasim ozan adam değil onu ciddiye alıp konuşmak bile gereksiz
    askere gitmekten ödü gibi korkup paralı yapan iktidar yalakası biri karısıda öyle
    futbol bilgiside şov sadece bir bk değil kimse kusura bakmasın yani

0|1
    0|1
    • 1ay

Sorduğum soru ile alakası yok bunun sadece dün için konuşuyorum futbol bilgisi değil çatır çatır söyledi adam hodri meydan dedi belgelerinde çıkarttı bakalım.

• 1ay

Onu değerlendirmiyoruz sorun yok :)

• 1ay

böyle yazınca fenerli sandın belki ondan dedim
      rasim ozan gibi adamlar şov insanıdır 5 laf atar ortaya çoğu boş çıkar siyasetyaparkende yorum yaparken askerebir dolu salvolar atıştı hepsi boş çıktı onun için futbol lorakata bir şey biliyor gibi düşünmek yanlış buinsanın çok kalite futbol yorumculrı var bu ülkede bunlar boş insanlar kaliteliinsanları ortaya sürün böylelerni değil

Yükleniyor...