Kollarımda sarkmalar oluştu, nasıl toparlarım?

Yediklerime fazlasıyla dikkat eden birisiydim fakat son zamanlarda biraz kilo aldığımı farkettim ve kollarımda sarkmalar oluştuğunu hissediyorum çok rahatsız edici en kısa sürede nasıl toparlarım önerisi olan?

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gun icerısınde aldıgın kalorıyı hesapla ve sonrakı zamanda bu kalorıyı gecnmeyecek sekılde beslen dahada acık olmak gerekırse ekmek yemedıgını farz edıyorum bunun dısında glisemik indexi dusuk cabuk sındırılen seyler tuket ogunlerınde yulaf elma vs ayrıca en ufak sekerden dahı uzak dur basit seker formundan bahsediyorum kola meyvesuyu kek vs lolipop tricepslerin icinde triceps extantions ya da dumbeller kac kg bilmiyorum ancak plates bandı alıp 3 5 tlden bunlarla hipertrofi hareketleri yaparsan yakarsın iyi olur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kisa sure diye birsey yok triceps sarkmalarinin toparlanmasi icin hem yag oranini dusurmende ayni zamandada agirlik calisman lazim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• spor yapmadığın sürece toparlayamazsın, diyet ayrı spor ayrı bişey, dumbell ile ağırlık ya da hangi bölgede sarkma varsa o bölgeye özel program uygulanması gerekli, yıllardır bu işin içindeyiz, evde oturarak asla düzelmez

0|0
    0|0
    • 1ay

Tabi ki oturarak düzelmez bunun sadece sen farkında değilsin ama daha önce yaptığım tek spor koşuydu şu an yapmam gereken ne onu söylüyorum dambıllarım var koşu bandım var fakat bir spor programım yok bundan bahsediyorum

• 1ay

hocam ben direkt size söylemedim, bu sorundan yakınan herkes için cümle kurdum, hangi bölgeler var söyleyin bayan hocamız size bir program versin, yazıyım burdan

• Spor yaparak 😂

0|0
    0|0
  • Evde 10 dakika esneme - germe hareketleri yaparak kurtulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Hiç öyle durmuyorsun

0|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • Sabahları kosu yap

0|0
    0|0
  • yaş boy kilo söyleyebilir misin?