En iyi arkadaşınıza aşık olduğunuz oldu mu? (karşı cinse yani tabiiki de)

olduysa naptınız? yani en yakın arkadaşken duygularınız hakkında konuştunuz mu? yoksa karşı taraf zaten belli ettimi?

böyle bir durumda ne seçilir..: ilişki ve ozamanki kaybetme riski mi?yoksa duygular olsa bile arkadaş kalıp, kaybetmemek için o riske girmemek mi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben sevgilimle çıkmadan önce 4 yıl boyunca en iyi arkadaşımdı ben birkaç kez başkasından bahsettim arkadaşken o hiç bahsetmedi ama çok kıskanırdık yine dışarıdan gören sevgili sanırdı belliydi biraz yani :) bence bu riski al olmazsa zaten yeniden kazanırsın arkadaş yüreği dayanmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• zaten insanlar en çok yakından tanıdığı fikirlerinin uyuştuğu kişilere genelde aşık olurlar bu yüzden yakın arkadaşa aşık olup hoşlanmak kaçınılmaz bir durumdur ilk başta duygular içinde birikir söyleyemezsin utanırsın ta ki hoşlantın aşka döner platonikleşirsin feridun düzağaç ruhuna bürünürsün içinde biriken söylenmemiş aşk sözlerini bir gün öyle bir dökersin ki o an en yakın arkadaşın dert ortağanı kaybedersin ve sonra senin yüzüne bile bakmaz onun güvenini yerle bir eder onun dostluğunu özlersin işte ama tabi ki illa karşılıklı aşka dönüşenleri de vardır ama %50 kaybederin onu %50 aşkın olur ama dost kalamazsın işte

0|0
    0|0
  • aşkımı gizlicek değilim tabikide iyi birisiyse anlayışla karşılar senden iyisini bulamaz senide iyi tanıdığı için birşeyler yaşayabilirsiniz

1|0
    0|0
  • 2 kez oldu. Çok sevdiğim arkadaşlarımdı. Kötü günde hep yanyanaydık. duygular aşka doğru yol almaya başlayınca arkadaşlığımızı kaybetmek istemedik ve dizginledik.

0|0
    0|0
  • Oldum ve bir süre sonra yeniden arkadaşlığa yükselttik durumumuzu.

0|0
    0|0
  • çevremdeki kızlardan en iyi arkadaşım diyeceğim olmadı hiç. kardeşim dediklerim oldu. onları kıskandığım naz yaptığım da oldu. ama eşeğin suya kaçmadı

0|0
    0|0
  • valla kızlarla arkadaş kalamıyorum. direk ya onlar ya da ben belli ediyoruz. sonra ayrılıyoruz arkadaşlığımız da gidiyor. ha pişman mıyım değilim çünkü onlarla sevgili olarak yaşadığım bir ay arkadaş olarak ömrüme bedeldir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Oldum. Sölemek gecmiyordu içimden ikimizinde bir sevgilisi yoktu mutluyduk böle ama o eski sevgilisine döner gibi olunca herseyi denedim işe yaramadı söylemek zorunda kaldım. Söyledim ben senin duygularına karşılık veremem dedi. Sonra eski sevgilisiyle konusmayı ilerletti ama bir yandan da bana 'seni kaybetmek istemiyorum senin yoklugunu arıyom özlüyom seni' dedi. Bende hayatında eski sevgilin oldugu sürece benden uzak dur konusma benimle dedim. Tamam deyip ayrıldık. Pişman mıyım ? -Hayır. Bana gercek yüzünü gösterdi arkasından tonlarca laf eden küfürler eden ne olursa olsun dönmem avcunu yalar bu saatten sonra diyen kız geri eski sevgilisine döndü.

Not: Erkeğim. Bu adres ablamın :)

0|0
    0|0
  • Ayyyy nasıl zor bır durumdur o ya... bazen ınsan arkadaslıkla duygusal ilişkiyi karıştırıyor maalesef.. cogu zaman mutlu sonla bıterken cogu zamanda en ıyı dostumuzu bu yüzden kaybedıyoruz. O yüzden duygularımı gizlemeyi tercih ederim :((

1|0
    0|0
Yükleniyor...