Unutamadıgınız birisini unutabilmek için yeni bir ilişkiye baslarmısınız?

Unutamadıgınız hala cok sevdiginiz birisi var var.Ancak artık bu birliktelik imkansız görünüyor,buna ragmen mantıgınıza yatan bir ilişkiye başlarmısınız?

Güncellemeler:
arkadaslar yasanmıs ciddi bir ilişki varsa ortada unutmak mümkün degildir zaten,hisleriniz bitmis olsa bile unutmak zordur.
hepinize benden bu sarkı gelsin o zaman kardescanlarım :D link

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle başlamam. çünkü karşı tarafı kullanmış olurum ve yazık ederim. unutmak bence saçma olur. unutmaya çalıştıkca batar insana. zamana bırakmak daha mantıklı. kendine yenilikler yap. hayatını değiştir. ne bileyim ben öyle yaptım ama benim gibi yapma sinirle evin duvarlarını yıkıp 1+1 evi süit daireye çevirdim =) değişiklik yap kendin için. sabah kalktığın zaman şunu de " bu gün ben varım ve artık değişmem lazım de" kendini hayata bağla. inan bana aradan zaman geçince şu günlere komiklikle bakacak ve utanacaksın " ay nekadar aptalmışım" diceksin... bu anlar tatlıdır şeker. =)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• içimden gelmeden zoraki bir ilişkiye hayatta başlamam kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi karşımdakine yapamam hadi o beni çok sevdi ama ben başkasını unutmak için onu kullandım ama sevemedim gitti bu çok kötü bir şey yerinde olsam beklerdim aynı hisleri bana yeniden yaşatacak başka biri çıkarsa ve sevebilir ve hoşlanırsam o zaman yeni bir ilişkiye başlardım yani duygusal bir şeyler hissediyorsan başla derim ama mantıkla bu iş olmaz:)

0|1
    0|0
  • level 1 olduğum için link veremiyorum ama feridun düzağaç oysa ellerin şarkısı da benden sana gelsin karşılıksız seven ölümsüz aşka inananlar benim kafadandır genelde bizim gibileri mutsuzlukla yalnızlıkla hayallerle karşılıksız sevgiyle arkadaş olurlar ve gerçek aşklar böyle insanlarda mevcuttur

0|0
    0|0
  • mantık tek başına yetmez beğendiğin seveceğin ve sevebileceğin kişi olmalı tabii bunu o kişiyede açıkla onu gerçekten istiyorsan tabii zaman ve süre tanı seni tanımak istiyorum falan gibi yapıcı şeyler üfff çek git seni istemiyorum gibi yıkıcı değil... hee unutamadıysanda kesinlikle ilişkiye başlama

0|0
    0|0
    • ne kötü bir durum yaa duygularınızı niye böyle yıpratırsınız... olur olmadık yanlış insanları seçerek kendinize yazık etmeyin bundan sonraki ilişkileriniz içinde hiç sağlıklı olmayacak..

• unutmak zordur yaşadığın hiç bir ilişkiyi unutamazsın zaten sadece dindirir ve eski acıması gider bu bir kaç seneyi bile bulabilir önemli olan tamamen artık dindirdiğinde kendine mazi olarak inandırdığın yaşanmış ve bitmiş bir ilişki olduğunu kabul edip başka biriyle olabilirsin çünkü sadece külleri kalmıştır o külleri de yenisi uçurur ama onu ilk önce külle çevirmek lazım ki yeni biiryle olabilesin

0|0
    0|0
  • link

yapılmaması gereken bir durum başkasının günahına girilir onu bir nevi kullanmaktır ısınamadın unutamadın diyelim karşındakinin kalbini kırmak seni daha dibe sokar diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • o kadar ufalmadım hiç.

Ne çekilecekse unutana kadar onu çekerim.

0|1
    0|0
  • kimseyi unutmak için çabalamadım. Ama uzun bir ilişkiden boynu bükük çıktığımda adını, tadını unutayım diye bir başka kişi ile aşk yaşamak yerine her gün başka kadınlarla birlikte olup eski sevgilimin vazgeçilmezliğini kırmıştım.

0|0
    0|0
  • Yani yara bandi kullanacağiz :)

0|0
    0|0
  • evet 5 yıl arkasından koştum sonunda bıktırdı haaa hala seviyormuyum bilmiyorum ama şu anda başka biriyle evliyim hemde ondan uzaklaştıktan 1 ay sonra buldum 4,5 ay sonrada evlendim şimdi duyuyorum o pişmanmış eeeee kaçan balık büyük olur :/

0|0
    0|0
  • 18 19 yaşında yapardım ben onu =) ama farkında olmadan yeni sevgilimde , eski sevgilimi arar bulurdum. ortak yönlerini severdim yani ... ama sonra gün gelip uyanıyosun o olmadığını anlıyosun ... boşu boşuna kimsenin ahını alma derim ben sana ;)

0|0
    0|0
    • link bu da var :/ :)

• öyle birsey demedim ki ben ,anlamak istedigin yerden anlıyorsun galiba:D

• inş. bahsettiğin yer vücudumda bir yer değildir -_- ayrıca ne dedin madem ?

• çok karaktersizce bir hareket bana kalırsa.

0|1
    0|0
  • aynen başlarım çünkü 2 çareden biri çivi çiviyi söker misali yeni biriyle takılmak diğeri zaman.

0|0
    0|0
  • en iyi cevap seçmişsin galiba yeniyim buralarda bildirim geldi ondan yazdım.

0|0
    0|0
  • yeninin günahı ne. unutamıyorsan başlama unut ondan sonra başla durumu olmalı.

0|0
    0|0
  • yoo ben anında silerim eskiyi geçerim yenisine bir ilişkimin bitmemesi için çok çabalarım çünki

0|0
    0|0
  • eğer bu soruyu düşünmeme sebep olan biri varsa hayatımda ben o kişiyi zaten unutmuşumdur demek ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Başlarım.

0|0
    0|0
  • yok unutana kadar yalnız kalmak en iyisi

0|0
    0|0
  • birini unutmadan bir ilişkiye değil yeni birini tanımayı dahi düşünmem.karşımdakine saygımdan ve tabi ki kendime olan saygımdan.

0|0
    0|0
  • Denedim, olmuyor! Hayatınıza yeni giren insana haksızlık yapmaktan başka bir şey değil bu.

0|0
    0|0
  • başlarım,başlıycam da 10 güne kadar.

0|0
    0|0
  • karşımdaki beni seviyosa onun hisleriyle oynayamam

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır ! kesinlikle

0|0
    0|0
  • bu durumda olan biriyleymişim, başlamadan biticek