Erkeklerin derdi ne anlamıyorum

arkadaşlar 1 ay öncesine kadar çok iyidik nişan arifesindeydk lakin sürtüşmelerimizde oluyordu tabi son sürtüşmemizde buna ne olduysa bir sustu tam sustu hayatta cevap vermior arıorm açmıor 20 gün oldu tık yok adamda çıldırıcam btttmi söle diorm en azından onada tık yok ya ne yapmaya çalışıor ben ne yapıcam bitti mi bitmedimi anlamadım hiçbirşeyime cevap vermior acı çekiyorum ne olucak kabullenmelimiyim bilemiorm bu erkekler neden susuyoooooooooooo

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sürtük sendromu...

Sürtüşen kişilere daha önce sürtüştüğünden sürtük yani sürtmüş/sürtülmüş kişi denir.

Bu kişiler yaşadıklarını kendi ahlak çerçevesinde kabul edemez ve bunun sinirini çevresinden almaya başlar.

Erkeklerin bir suçu yok sen suçu başkasına atıyorsun.

Sürtük diye hakaret babında demiyorum daha önceden sürtüştüğünü belirtmek adına kullandım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• erkekler dertli link

0|0
    0|0
  • Önce ben sorucam :)

1 sürtüşmek nedir ?

2 arıorm nedir ?

3 susuyoooooooooooo daki o neden bu kadar uzuyor ?

1|0
    1|0
  • seni süründürmek istiyo inanki kendiside zor dayanıyodur senin ona yalvarmanı istiyor evet ben haksızdım diyip ağlamanı bekliyor eğer karşısına çıkar ve ben haksızdım sen haklıydın deyip ağlarsan sana sarılacağına % 100 kesin gözüyle bakıyorum

0|0
    0|0
  • susmaya yemin etmiş git öp bir tane açılsın :D

0|0
    1|0
  • seni istemiyor artık üzgünüm..

kız arkadşım yani sevgilim daha doğrusu aynısını bana yaptı :(

0|0
    0|0
    • dönüşü olmadımı

• ya hiçbişi yazmıo bir gün önce seni seviorm bitanem dien adam yaptı bunu düşün. ne olucak böle bimiorm çok üzülüorm

• konuşuruz bunları gönderdim isteği ordan yazayım daha daha mantıklı

• erkekler sıkıntılı durumlarda kabuğuna çekilir. ama bir açıklama yapması gerekirdi.

0|0
    0|0
  • erkeklerin derdi ne derken sanki bütün erkeklerle çık mışsın gibi oluyor

0|0
    0|0
  • adımız çıkmış 9 a inmez 8 e

0|0
    0|0
  • düşün bakalım iğrendirici bisey yapmıs olabilirmisin

0|0
    0|0
  • Hakkınızda hayırlısı olsun...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Canimmm beni dinle. Sakinnn ! Evine falan ne oluyor diye gitme. Kuculuyorsun. Bende ayni durumda yim. 10 hun aramadi. Bitti mi soyle dedim asik olduğum biri var dedi.seni cok sevince korkunca sorumluluk alamayinca bu salaklar boyle oluyor. Hissettigi ask da degil. Kaşar sevdasi. Geri dönmesini bekle dönünce ikimizde agzini burnunu kiralim. Gercek bu. Sen onu daha iyi tanirsin ama eskiyi bir düşün. Hic suphelendin mi.iyi düşün

1|0
    0|0
    • evine gidemem ayrı yerlerd eoturuoruz ya dese bitti die uğraşmıcm işin kötüdü bu hiçbişi demio hiçç delircem yaaa görmen lazım birgün önce seni seviorm bitanem dien adam bu düşman olsa yazar bz hç sevmediğimiz adamlara bile açıklama yapıoruz btti die ama bu :/ seninki yne cevap verio

• ya bitirmek kolay önemli olan istemek

• Biter mi hic. Yediğimiz patates kizartmasinda bile onu hatirladim. Baskasiyla konusmak onu silmek degil. Icini kalbini geri donecegine odaklandir uzulme ve zamani bir sekilde gecir.kalbin ruhun tertemiz yine onu beklesin. Ama bu zaman bir turlu gececek. Bide allaha dua et. Ruyasinda seni gormesi icin. Benim salak anlatirdi. Ruyasinda gördükçe tum gun eski guzel gunlerimizi düşünür uzulurmus. Sende dua et. Buna inan oluyor

• susuyosa bitmiştr aynı durumu yaşadm 2 ay önce ama ne hikmetse bugn geri döndü :)

0|0
    0|0
    • ne dedi döndü pekiyi, ne kdr sürelik ilişkiydi. biraz detay verir misin?

• herşey gönlünce olsun, daha çok gençsiniz elbet görücek güzel günleriniz vardır.

• amin sağl

• arada olur böyle şeyler ...o özleyecek ama merak etme..bekle bakalım...

0|0
    0|0
  • Nişanlın 20 gündür suskun telefonunu açmıyor, evine git böyle olur mu canım.

0|0
    0|0
  • bitirmiş bence

0|0
    0|0
  • aynı seyıı yasadım dye bılırım 1sn drma bıtır !

0|0
    0|0
    • sennki ne yaptı sonra falan hçmi bişi yapmadı

• soguktu snraa konusmamaya basldıı ayrıldı snra gerı döndü ben kabul etmedım bıtı gıtı cok yenı benmkıde daha

• belki başına bir şeyler geldi,sana anlatamıyor.sıkboğaz etme hemen

0|0
    0|0
  • senine konuşmuyo illa bitti mi demesi lazım, zaten 20 gündür ne yaptıgını bilmedigin biri sevgilin degil. kusura bakma acımasız oldum çünkü terkedildim, yalvardım, çabaladım ama bişey degişmedi. inan şuan arayıp sorduguma yalvardıgıma pişmanım, son duydugum söz büyü bozuldu oldu. 2 yıllık ilişkiydi, bensiz nefes alamazdı sorsan birgünde bu hale geldi. üzül diledigin kadar üzülmekte haklısın ama bitti mi bitti mi diye mesaj falan atıp kendini komik duruma düşürme, adamın içinden tlf nu açmak bile gelmiyo bunu anla. ben yaptım eşşeklik sen yapma, sakın ama sakın arama, açsa bile hakaret yersin.

2|0
    0|0
    • peki seninki cevap verdmi sonunda bu msglarınaa ooffff bişi dese inanki üzülmücm

Yükleniyor...