Survivor'da Alex'i izlerken duygulandınız mı?

neler hissediyorsunuz ? karışık gerçekten hüzünlenmemek elde değil

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

• Tv izlemiyorum.

Ama Alex dedin merak ettim link falan yok mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• izledim:))bir Beşiktaşlı olarak Alexi çok severim,ve benim gibi bir çok başka takım taraftarlarının gönlünü fethettiğini düşünüyorum.Alex in yaşamı bizlere şöhretin ve paranın bir insanı değiştirmediğini gösteriyor.

0|0
    0|0
  • hemde nasıl ya hepsinin yerinde olmak isterdim :/ Bu arada link :D

0|0
    0|0
  • Evet .Çok özledik onu <3 :(

0|0
    0|0
  • izliyorum su an özlemisizzz

0|0
    0|0
  • çok özledik be kaptan

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama hakkaten çok çok sevdiğim bir futbolcu ..

Arada izliyorum Coritiba'da ..Ben bile görünce duygulanıyosam Fenerlilerin işi hakkaten zor : /

Not : Galatasaraylıyım..

0|0
    0|0
  • en büyük kaptandı o galatasaraylısı fenerlisi beşiktaşlısı herkes severdi onu

0|0
    0|0
  • vay be dedim sadece

0|0
    0|0
  • İzlemedim. Bir Galatasaray lı olarak Alex'i karakteri,oyunculuğu ile çok severim.

0|0
    0|0
  • Evet izliyorum şuan .

Duygulandım tabi ya .(

0|0
    0|0
  • çok mütevazi bir adammış izlenimim bu. ben pek bilmiyordum ama tanımış oldum.

0|0
    0|0
  • izleyemiyorum ben

0|0
    0|0
  • duygulandım tabi ki gözlerim doldu. o adamın gerçek bir fenerbahçeli olduğunu bir kez daha gördüm.

0|0
    0|0
  • hayır dygulanmadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok fena oldum yaa sorma gitsin sonlardaki müzenin her karesinde Fenerbahçe formalı Alex görmek çok fena oldu, kaptanın bir lafı çok açıkayıcıydı ümit karan gs transferlerini sordu cümlenin sonunda alex takip edemiyorum çok uzak İstesem yayıncı kulüpten takip edebilirim ama ayrılış acı verici olunca takip etmiyorum dedi orda aykuta azize bayağı bir sövdüm

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • Adam takıldan kovuldu ve halen evinin bi' köşesinde fenerbahçe ile ilgili bi' dünya hatıra saklıyor..

Harbiden izlemeyi özlemişim Alex'i..

1|0
    0|0
  • Gs'li olarak,az cektirmedi bize..

12 mayıs 2012 gecesi onu yedek kulübesinde tutan Aykut'a sonsuz tesekkürler.

fb maca Alex ile baslasa,Şampiyon olurdu.

0|1
    0|0
  • ümit nasıl düğşündü onu çok merak ettim :D

0|0
    0|0
  • 21 haziranda kupa trabzona gelincede agliycaksiniz ama ozlemden degil uzuntuden :-)

0|0
    1|1
  • Galatasaraylıı olarak özlemişim valla keşke geri dönsede galatasaraya gol atsa :D

0|0
    0|0
  • Survivor çekmiyor bizim evde islam tv açık

0|0
    0|0
  • evet aynen11

0|0
    0|0
  • evet sevdiğim bir karakter

0|0
    0|0
Yükleniyor...