Mutluluk nerdesin arıyorum seni.

İyi akşamlar herkese..maalesef hayatan bende bıktım herkes gib ne adam gibi adam bulabiliyorum nede mutlu oluyorum aşkta.

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• belki güzel değilsindir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kim aramıyor ki? Gercekten sevebilen kız kalmadı

0|0
    0|0
  • güzel kızsın bulursun :) merak etme mutlaka biri cikar acele etmemek gerekli yasanilanlar kolay unutulmuyor sonra iyide kotude olsa :(

0|0
    0|0
  • Aradığın zaman bulamıyosun emin ol. Çok zamansız beklemediğin anda çıkar. O yüzden sal gitsin uğraşma.

0|0
    0|0
  • Adamlıktan kastın nedir? Nasıl bir insan istiyorsun? Kimisi yüreğiyle adam kimisi parasıyla

0|0
    0|0
  • Mutluluk ve aşkı bulursan bana yolla

0|0
    0|0
  • aramak ile bulunsaydı oooo merak etme mutluluk ancak bizi bulduğunda mutlu olabilme şansımız var..

0|0
    0|0
  • Erkekleri tanımadan yüreğinizi sevdalarınızı umutlarınızı ve yarınlarınızı hatta en değerli şeyinizi bile teslim ediyorsunuz, sonrasında hüsran... Azcık saflıktan kurtulupta tanımaya çalışıverseniz bir zahmet...

0|0
    0|0
  • Kadın gibi kadın olursan adam gibi adamla karşılaşırsın. Sözüm söze değil sözünüze.

0|0
    0|0
  • Sen mi adam akilli adamlari bulamiyorsun yoksa onlar mi seni bulmak istemiyor mesele burd

0|0
    0|0
  • ne adam gibi adam ne de kadın gibi kadın var gerçek sevgiyi değeri saygıyı önemi verecek kişileri görmezler kendilerini üzen kişileri görürer sonu hüsran olur

0|0
    0|0
  • Görürsen selam söyle

0|0
    0|0
  • aşkı mutluluğu aramayı bırak çünki zamanı gelince o seni bulur

0|0
    0|0
  • hayata bakış açın adamlar ve aşk mı? bir sürü güzellik var

0|0
    0|0
  • arkadaş kimse adam gibi adam bulamıyo ben de evden çıkmıyom demek ki adam gibi adam benim başka mantıklı açıklaması olan var mı:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• başka yerde ara mutluluğu sende

0|0
    0|0
  • köşeden dönünce albulrezzak bakkalın yanında canım

0|0
    0|0
  • Aşk = mutsuzluk hüsran

Boşver be gülüm aşkı .

0|0