Aziz Yıldırım başarısız olduğunda neden medya, Galatasaray ve Beşiktaş, kendisini eleştiren taraftara sert konuşuyor?

Aziz Yıldırım başarısız olduğunda neden medya, Galatasaray ve Beşiktaş, kendisini eleştiren taraftara sert konuşuyor?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir fenerbahçeli olarak ve futbolu yorumlarken tarafsız biri olarak.
    Aziz yıldırıma her daim destek olmuşumdur şike davalarına inanmamışımdır ki bu fetöcülerle birlikte iftira olduğuda net bir biçimde kanıtlanmıştır.
    Ama olay bu değil aslında Aziz Yıldırım giderse Fenerbahçenin kilitleri açılacaktır.
    Ali Koç geldiği gibi Fenerbahçe eski Fenerbahçe olacaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• aziz yıldırım başkanlığı bırakmıyor. çünkü fenerbahçe başkanı olarak yargilanmak var ve birde siradan bir vatandaş olarak yargılanmak var.
    bir fenerbahçeli olarak diyorum ki aziz yildirim haksiz söyleyecek birsey bulamiyor gitmek te istemiyor ve medyaya satasiyor
    hatirlayin en son başkan adayi olmayacağını soyleyip bir gazete ilani yüzünden başkan adayi olmadi mi? kim verdi o ilani tabiki kendisi.

0|1
    0|0
  • Bazı takımın tarafları ite köpeğe bilmem neyin askerleriyiz derken bu adam Mustafa Kemalin askerleriyiz diyordu ondan beridir saygım var kendisine o yüzden yorum yapmam buna reis der geçeriz herkes zaten ülkede reis anasını satim.

0|0
    0|0
  • Bu adamı ciddiye almıyorum ben. Ağır psikolojik sorunları var.

0|1
    0|0
  • o değil de size toshack geliyormuş. dicki tutamadınız toshackı iyi tutun :D (hayır cinconlu veya sekiztaşlı da değilim)

0|0
    0|0
    • Bende Fenerbahçe li değilim

Yükleniyor...