Efsanevi boksör Muhammed Ali nin söylediği sözlern en etkileyici ve deenteresan söz hangisidir?

efsanevi boksör Muhammed Ali nin söylediği sözlern en etkileyici ve deenteresan söz hangisidir?

• O kadar hızlıyım ki odamdaki ışığı söndürmeye kalktığımda ışık sönmeden otururum
    23% (9)27% (6)25% (15)Oy Ver
  • Kelebek gibi uçarım arı gibi sokarım
    36% (14)41% (9)38% (23)Oy Ver
  • Şimdi sıkıntı çek ve hayatının geri kalanını şampiyon olarak yaşa
    33% (13)23% (5)30% (18)Oy Ver
  • Ben boks un Elvis' iyim
    8% (3)9% (2)7% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
denteresan değil o enteresan olacaktı :D

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• En sevdiğim bu ;

Şampiyon olduğum zaman,eski kot pantolonumu üzerime geçirip,eski bir şapka takıp,sakal bırakarak,beni kimsenin tanımadığı bir kasabanın sokaklarında yürüyüşe çıkacağım ve beni,sadece ben olduğum için sevecek bir insan bulana kadarda yürüyeceğim.bulduğumda da onu 1 milyon dolarlık arazime tepeden bakan 250bin dolarlık evime götürüp,cadillac arabalarımı,havanın yağmurlu olduğu günlerde kullandığım kapalı havuzumu göstereceğim ve ona ?işte bunların hepsi senin,çünki beni ben olduğum için seviyorsun? diyeceğim

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• 1.Çalışmanın(antrenmanların) her saniyesinden nefret ediyordum fakat kendime hep Dayan! diyordum .Bugün çalışacağım ve ömrümün sonuna kadar bir şampiyon olarak yaşayacağım.

2. 1967′de Vietnam savaşı en kanlı dönemindeydi ve Amerika bölgeye asker göndermeye devam ediyordu. Askere çağırılanlar arasında Muhammed Ali de vardı. Muayeneden geçen Ali yemin etmeyi reddetti ve Vietnam’a gitmeyi istemediğini açıkladı. Ayrıca Vietkonglar (Kuzey Vietnamlılar) bana hiçbir kötülük yapmadılar ki onlarla savaşayım şeklindeki tarihi sözünü söyledi.

3...

1|0
    0|0
  • Hababam Sınıfı'ndaki yarışma geldi aklıma. ...nın devlet başkanı kimdir? diye sorarlar, bizim şaşkınlar da Muhammed Ali Clay diye cevap verirler :)

B dedim :)

Boks bir kitapsa, kapağı bu adamdır.

1|0
    0|0
  • Kelebek gibi uçarım arı gibi sokarım

1|0
    0|0
  • tabii daha güzel ve uzun olanları da var. Siyah beyaz boks maçlarını dahi izlerdim aklım erdiği yaşlarda.. Adamdır adamın dibidir

1|0
    0|0
  • Efsanevi Dünya Boks Şampiyonu Muhammed Ali,ye Dünya Ticaret Binasi önünde Hristiyan bir gazetecinin şu sorusu:

+"Terörist grubun mensubu oldugu EL-KAİDE ile aynı Dine mensup olmaniz nasil bir duygu?"

Muhammed Ali,nin cevabı

--"İnsanlari diri diri fırına atan Hitler ile sizin aynı dine mensup olmaniz , nasil bir duyguysa benimki de o !"

1|1
    0|0
  • Ottoman Warriors adlı kullanıcının yazdığı bence en etkileyici olanı ama Vietnamlılar bana pis zenci demiyor neden gidip onlarla savaşayım sözü de harikadır.

1|0
    0|0
  • sürekli yanında çakmak taşırım ne zaman bir günahı aklımdan geçirsem çakmak ile elimi yakarım. ya ali sen bu çakmağın ateşine dayanmıyorsun cehhennemin ateşine nasıl dayanıcaksın. diye bir sözü vardı yanılmıyorsam

1|0
    0|0
  • arı gibi sokması etkileyici

1|0
    0|0
  • sokarımlı olan

1|0
    0|0
  • Eski röportaslarını izlerim aradan,cok cenesi düsük bir adammıs yahu.Hic susmuyor,sürekli kendini övüyor :)

Ben en iyiyim,ben 1 numarayım :)

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Şampiyonlar salonlardan çıkmaz. Şampiyonlar içlerinde tutku, hayal ve amaç olan insanlardan çıkar. demiş ustad.

1|0
    0|0
  • Şimdi sıkıntı çek ve hayatının geri kalanını şampiyon olarak yaşa

1|0
    0|0
  • okadar hızlıyım ki ışığı söndüremediğimi yatağa atlarken, havada anlarım

1|0
    0|0

• b

1|0
    0|0
  • A şıkkı bence :D

1|0
    0|0
  • a dedım ben

1|0
    0|0
  • kelebek arı muhabetti

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• c dedim. boks için değil sadece, hayatın bütün alanları için geçerli bir söz.

1|0
    0|0
  • 11 eylül 2001 de ikiz kulelere yapılan terör saldırısından sonra ünlü boksör Muhammed Ali enkaz bölgesine ziyaret için gidiyor.Etrafında tüm dünyadan basın mensupları var.Yoğun bir röportaj trafiği yaşanırken ortalık bir alman gazetecinin yüksek sesle sorduğu bir soruyla sessizliğe bürünüyor..

Alman gazteci : ''Efendim,sizin dininize mensup bu müslüman teröristlerin yaptığı saldırı hakkında ne düşünüyorsunuz?''

Muhammed Ali'nin verdiği cevap:

Sizin mensup olduğunuz ırktan olan Adolf Hitler'in binlerce yahudiyi katletmesi hakkında ne düşünüyorsanız , onları düşünüyorum bende...

1|0
    0|0
  • B: Kelebek gibi uçarım arı gibi sokarım

1|0
    0|0
  • nickimden dolayı b dedim.. kelebek gibi uçarım arı gibi sokarım :))

1|0
    0|0
  • O kadar hızlıyım ki odamdaki ışığı söndürmeye kalktığımda ışık sönmeden otururum

1|0
    0|0
  • Gizli pembeliye katıldım. Çok severim Ali yi.

1|0
    0|0
  • bu adam bir harika ya.

a şıkkını ilk defa duydum güzelmiş :)

1|0
    0|0
  • hepsi de entel ama favorim a şıkkı

1|0
    0|0
  • imdi sıkıntı çek ve hayatının geri kalanını şampiyon olarak yaşa

1|0
    0|0
  • yere isminin yazılı olduğu bir yıldız yapılacağını söylerler ve muhammed ali bunu kabul etmez cevabı ise şöyledir ben Hz.Muhammed Peygamberimizin ismini taşıyorum yere bu ismi yazıp üzerine birilerinin basmasını kabul edemem.

3|0
    0|0
Yükleniyor...