Kafam çok karıştı ne yapmayalım?

beğendiğim biri var ama öyle aşırı bir şey değil sadece beğendiğim biri başka bir şey yok markette kasiyer olarak çalışıyor ben bu çocuğu bir gün durduk yere rüyamda gördüm sevgiliymişiz rüyamda çok etkilendim tabi hatta öğlen saat 2ye kadar falan yataktan çıkmadım rüya bitmesin diye o gün akşamüstü arkadaşımla onun çalıştığı markete gittik arkadaşı beni gördü gülümsedi bana ve ona aşk güzel şeydir dedi tabi adını da söyledi ertesi gün yine gittim ben ve yine arkadaşı sürekli adını söyleyip durdu beğendiğim çocuk havalı gibi duruyor fazla konuşmuyor sessiz bir tip 2-3 gün geçti ben hala rüyamın etkisindeyim ne yapmalıyım?( Ben onun olduğu şehirde üniversite okuyorum bir kaç gün evime döneceğim)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• hayıra yoralım hayır olsun,belki nasipdir, bir yazı yaz o alış verişe gelince poşetine çaktırmadan koy bakalım nabzını yokla acaba ciddimi değil mi die?

0|0
    0|0
    • çok cesaretsizim :/

• bak şimdi şöyle bir süz acaba gerçekten istediğin o mu ? hanı nasip dedik ama belki yalancı bir rüyada olur ama,şöyle bir daha kine adam gibi süz çocuğu ağız burun kıvırmadan bazen bir bakış bin sözcüğe bedeldir,sen içten yürekten bakarsan karşılıkta aynı olur die düşünüyorum,yok oda ağız burun kıvırı havalara girerse sektir et gitsin derim...

• Numarasını almadan dönme kafanı taşlara vurursun tecrübeyle sabit

0|0
    0|0
    • ama çocuk çok havalı duruyor nasıl yapıcam

• çekiniyorum

• Sen bilirsin sonra pişman olma

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk adımı ondan bekle . Bakalım ne olacak

0|0
    0|0
    • bir kaç gün sonra gidiyorum belki bir defa daha görürüm o da belki

Yükleniyor...