Sporcu var mı yani fitness uzmanı vs?

Alt karın ve bacak bölgesi eritmek istiyorum ama karnında kas olsun istemiyorum jas yapmadan göbek öğesini nasıl eritirm bazı egzersizler uyguluyorum ama sanki sertleştiriyo interneten baktığım ben kas istemiyorum sade düz karın istiyorum spordan anlayana baksın bir de bizde göbek işi biraz o gobek gider değil mi:/

Güncellemeler:
1ay İşi değil ırsi demek istedim

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Plank karın pozisyonu;

Karın bölgesini komple çalıştıran inanılmaz etkili bir egzersizdir. Her ne kadar karın için yapılan en meşhur hareket mekik dahi olsa uzmanlar yaptıkları araştırmalarda plankın mekiğe göre yaklaşık 2 kat daha etkili olduğunu ortaya koymuşlardır. Klasik mekik hareketinde karnın sadece üst kısımlarındaki kaslarının çalışmasına rağmen plank hareketi karnı tek seferde bütünüyle çalıştırarak birim zamanda daha fazla yağ yakılmasına olanak sağlıyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kas istemiyorsan bolgesel hareketler yapmayacaksin bolgesel yag yakimi diye bir sey mumkun degil yaptigin karin egzersizleri sadece karin kasini guclendirmek icin kullanilan egzersizler yani egzersizle bir bolgeyi eritemezsin o bolgedekj kaslarin gelismesini saglarsin zayiflamak gobek ve bacak yagindan kurtulmak istiyorsan diyet yapcaksin beslenme seklini tamamen degistirceksin ve bolgesel degil genel spoe aktiviteleri yapcaksin gelismek istemiyorsan fitnessla isin yok cardio yapcaksin

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• çok fazla boş yorum var 9 yıllık sporcuyum tr şampiyonu milli sporcuyum istersen yardımcı ola bilirim sitede bir arkadaşa daha yardımcı oluyorum.

0|0
    0|0
  • Ben taekwando hocasiyim oncelikle saga sola sirt ustu yatip mekik cekcen sonra sirt ustu uzanip ayagini bir karis yukari kaldirip en az bir dakka oyle tutcan bunu gun gectikce sayi ve sureyi arttir kisa zamanda faydasini gorursun unutma bolgesel yaglar kaybolmadan kas olmaz bu hareketler yaglarini eritip karnini toplar kas yapmaya basladiginda birak hareketleri

0|0
    0|0
  • Egzersizlerle çok faydasını göremessin yediklerinden kalori açığı oluşturup kalori yakıcaksın koşu olabilir karnındaki kaslarda çıkınca kas yapmış olmuyosun olan kası ortaya çıkarmış oluyosun buda kolay birşey değil

0|0
    0|0
  • yağ yakmak için yapacağın karın hareketleri yağları yakar ama bir kısmı da onları kasa dönüştürür. elbet baklavaların olmaz ama sıkı bir göbeğin olur. amaç o zaten yağ gidince kas dokusu belirginleşir.

0|0
    0|0
  • beslenme onemli

0|0
    0|0
  • bölgesel yağ veremezsin hiç bir hareket yağ yakmaz yediklerini kısarsan yağ yakmaya başlarsın kalori saymalısın

0|0
    0|0
  • Kardiyo yapıcaksın en önemli olan karın bacak bel hareketlerini yapıcaksın bir de zararlı besinleri almıcaksın işte ve bunları düzenli yapıcaksın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Tamam 👍 ama kilom benim eşit dahilinde sade göbekte fazla ben asıl gobegi götürmek istiyorum üst bölge zayıf benim daha fazla gitsin istmiyorum usttun mesela

• 1ay

Eğer sertleşsin istemiyorsanız da fazla antrenmana yüklenmeyin kardiyo yapın.

• 1ay

Aynen en önemlisi kardiyo+beslenme işte

• ohoho burda herkes fitness uzmani 😅

0|0
    0|0
  • yokk

1|0
    0|0
    • 1ay

Vallahi cevap vermek için veriyorsunuz haa amaç xper kasmak mi:/ anlamdm yoksa yok niye bir daha yorum yapiyosun olmadığını bende görüyorum heralde neyse

• 1ay

şuanlık amacım xper, 5 güne masterım olumlu cevaplar verırım :D

• Ben varım vücut geliştirme salonumuz var fitness eğitmenliği yapıyorum.

0|0
    0|0
    • 1ay

Diyet yapman lazım sipariş vererek sadece alt karın ve bacak gitmez 😄 Herkezin yapısına göre değişir. Diet yaparsan erir hareket ile erimez 👍

• agırsaglam youtubedan bak bir

0|0
    0|0
  • duzenlı beslenme ve duzenlı spor yap

0|0
    0|0
  • özelden yaz

0|0
    0|0
  • Buyrun benim

0|0
    0|0
  • Spor yap yağların erir zaten o yağ tabakası varken kas falan olmaz

0|0
    0|0
  • Yüzücü olmaz mı 😂

0|0
    0|0
    • 1ay

O da olur da hem yüzme bilmiuorum kardes bir ay kursa gittim yine ogrenemedm :/ yuze mi yorum 😭 sırt üstü gidiyorum yüzüstü batiyorum

• 1ay

Korkularını yenmenin yollarını bul, kendini motive et süreki yapabilirim, başarabilirim diye bir anda olmaz zamanla olucak birşey, yavaş yavaş olduğunu gördüğün zaman kendine olan güvenin artar yeter ki sabret 😌😉

• 1ay

+ yüzmek bütün sporlar arasında en iyi kalori yakılan spordur ve bütün kasların çalışır.

• Partnerinle sıksık yapacagin bacak. omza pozisyonu. ii gelecektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fazla bir bilgim yok ama bence önce erir daha sonra kas oluşur devam edersen uzun bir süre fitnessa veya spora kısa süreyle göbeğin gider diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Çok cahilce konuşuyosun ama yine de cevaplıyım
    bir defa orda ki yağ tabakası gitmeden kas olmaz
    Kalori hesabı yap yediklerin yaktıklarından az olsun
    Ve kardiyo yapmazsan da bir işe yaramaz

0|0
    0|0
    • 1ay

İşte daha iyi öğrenmek için sordum zatrn ve dediğin doğru sanırım kardiyo gerek yaa ben bunu da merak ediyodum acaba bu haraketlerle olur mu da

• 1ay

Sen sanırım gercekten sprocusun

• 1ay

İlgi alanım bu konuda bişeyler öğrenmeyi seviyorum
      Birsürü makale okudum forumları takip ediyorım

Yükleniyor...