Sevgilinizin karşı cins arkadaşını kıskanır mısınız?

Sevgiliniz var çok seviyorsunuz onun karşı cins arkadaşını kıskanır mısınız? Yoksa arkadaşlığın cinsiyeti olmaz mı dersiniz?

0|0
20|19

En İyi Erkek Görüşü

• ya sonuçta benden önce bir hayatı vardı arkadaşları olması normal kıskanmam anormal bence erkeklerinde kız arkları sevgilisinin dışında kızlarında erkek arkadaşları olmalı sevgilisinin dışında;) yoksa haremlik selamlık yok şunla konuşma yok bunla konuşma kıskanıyorum evden çıkma gezme yapma etmeyle olmaz yani gereksiz kıskançlık saçmalık heleki bu normal arkadaş olarak gördüğü biriyse he dersin sende gel gör bir gün tanıştırırsın ama görmeden tanımadan ön yargı çok yanlış kız olsun erkek olsun iki cins içinde;)

not:eski sevgili değilse arkadaşı kıskanmam eski sevgili olayı ters bana kanka onun dışında kıskanmak saçmalık;)

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kıskanılması gereken durum ve davranışlar olursa kıskanırım elbette.

Ama genel manada kıskanmam ortada bir neden yoksa.

Hepimizin karşı cinsten arkadaşları var öyle hayat mı geçer?

Önemli olan şey birliktelik varsa tekil hareket yerine birlikteliğe uygun hareket etmek.

Hatun kişisi bunu istemiyorsa tekil yaşamayı seçmeli.

1|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum sınırlar bilindiği sürece karşı cins arkadaş olmalı, şahsen ben erkekler ile daha iyi anlaşıyorum kızlar hep kıskanç. Bence karşı cins olmalı.

• Önemli olan aynı kafa yapısında iki insanın sevgili olması.

O zaman ne sorun olur ne sıkıntı.

Ama bizim insanımız kendisine uygunu değil aykırı olana aşık olma gibi bir sapkın tarikata gönüllü mensup.

• Bak orada çok haklısıın :))

• Şahsen hiç hazetmem bu tür durumlardan:@ bir kızın sevgilisi varsa karşı cinsten arkadaşı olamaz. Mesela herhangi bir kız arkadaşımın nişanlası, sevgilisi, sözlüsü, kocası vs. olursa ondan bütün bağlarımı koparırım. Net:@

1|0
    0|0
  • Banane kaçıncı yüzyıldaysak! Kadın dediğin önce iffetli (namuslu) olacak, ağır başlı olacak. Atlamayacak öyle her lafa, muhattap olmayacak onunla herkes. Arkadaş falan hikaye ! "naber" diyemeyecek her önüne gelen ! Gerektiğinde bir adım geride durmasını bilecek. Bilecek ki 'sultan'olsun bir adama, girmeyecek erkeklerle muhabbete! 'tek' olacak erkeği. Dinleyecek ona değer verecek. Ondan sonra vermezse "Canını"erkek, o da adam değilmiş demek...

1|1
    0|1
  • arkadaşlığın cinsiyeti olmaz. ama şu da var ki insanın karşı cinsle arkadaşlık ilişkisi hemcinsiyle aynı olmaz. sevgilimin bir kız arkadaşıyla konuşur gibi erkek arkadaşıyla mahrem konuları konuşmasını istemem.

1|0
    0|0
  • Sevgilimi tek bir erkek arkadaşıyla aylardır tek kelime konuşturmam.

1|0
    0|0
  • kıskansam ne fayda ki. beni sallamıyo hiç

3|0
    0|0
  • kıskanmam ama arkadaşlıktan ilerisi gibi davranır konusurlarsa kıskanırım..

1|0
    0|0
  • aşırı samimiye kaçmadıkları sürece sıkıntı yok. diğer türlü karşıyım.

1|0
    0|0
  • Yapı olarak aşırı kıskanç biriyim normal arkadaşı bile olsun saçma sapan anlam yükler kıskanırım çocuklukta da böyle saçmalıklarım vardi hayret bu yaşa kadar nasıl geldiysem

1|0
    0|0
  • Kıskanç yapılıyım. Arkadaşıyla tanışırım. Tanışınca niyetini anlarım zaten.

1|0
    0|0
  • herkes kıskanır içgüdüsel bir şey

1|0
    0|0
  • Kıskanmayan Adam Sevgilimi Seviyorum demesin O kadarrrrrrr

1|0
    0|0
  • Şu sıralar sevgilim olma ihtimali chpnin iktidara gelmesi kadar.

1|0
    0|0
  • Seviyesini koruduktan sonra sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • kıskanırım. yeri gelir kendi hemcinslerinden bile kıskanırım =(

1|0
    0|0
  • Yani kıskanmam ama gözüm üzerlerinde olur

1|0
    0|0
  • Sınırlarını bildiği, karşı cinsin yamuk olmadığı ve benimde bunu gördüğüm sürece sorun yok

1|0
    0|0
  • tanışmam lazım bir yavşaklık varsa gözünden anlarım zaten

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 20

• Arkadaşım dediği kızla canımli cicimli konuşuyosa çok fena kıskanırım.

1|0
    0|0
  • Şincik o arkadaşıyla benimde tanışmam gerek :D:D Neci bilmem gerek, bayanlar hisseder zaten ne olduğunu onaylmazsam söylerim, ama beğendiysem sıkntı olmaz çikolatam :)

1|1
    0|0
  • Kıskanmam çokta samimiyet hoşuma gitmez sanırım.

1|0
    0|0
  • arkadaşlığına kızmam benim tahammül edemeyeceğim en önemli şey hiç kimseyle benden fazla ilgilenmicek kıskançlık krizi nedeni olur :D

1|0
    0|0
  • kıskanırım vala ıkısınden birinin aklından bse gcer ılakı kız ve erkek arkadaslıklarna inanmıyrm açıkcsı artık insanlar akrabalarına bıle farklı gözle bakıyor gerek yok kendı cınslerıyle takılsın onlarda zararsızsa tabı:))

1|0
    0|0
  • Önce arkadaşlık yaptığı kişiyi tanımalıyım ,baktım gördüm gözüm tutmuyor kıskanırım ve bunu belirtirim .Bunun harici sorun yok .

1|0
    0|0
  • yakınlıklarına bağlı olarak kıskanırım

1|0
    0|0
  • her türlü kıskanırım, olmaz olamaz...

1|0
    0|0
  • No problemm

1|1
    0|0
  • Benim de tanıdığım biriyse arkadaşı kıskanmam...

1|0
    0|0
  • kıskanırdımm..

1|0
    0|0
  • Onu uykusundan bile kiskandigim için bitti

1|0
    0|0
  • karşı cins arkadaşı olsunda görürüm ben onu? gözlerini oyarım animallah

1|0
    0|0
  • kıskanmam

1|0
    0|0
  • Hemde cok kiskanirim

1|0
    0|0
  • KISKANIRIIM .

1|0
    0|0
  • evet daha gecen gün tartıştık ben heyheylenmezsem olmaz .

1|0
    0|0
  • Kıskanırım...

1|0
    0|0
  • Olgun ve medeni bir insanın kıskanıcağını düşünmüyorum.

1|0
    0|1
  • Arkadaslarından kıskanmıyorum olabilir benimde arkadaslarım var.

1|1
    0|0
Yükleniyor...