Recep Tayyip Erdoğan'ın bu açıklamaları hakkında ne düşünüyorsun?

“Çapulcuların yaptığını yapmayacağız. Polisimizi bunlara yedirtmeyeceğiz” diyen Erdoğan, sanatçılara da ‘Yeniçeri’ benzetmesi yaptı.

Başbakan Erdoğan, sanatçılara söylüyorum, bundan sonraki süreç böyle çalışmayacak. Çünkü bu milletin iktidarına saygı duymayanlar bunun bedelini öder" dedi.

0|0
16|23

En İyi Erkek Görüşü

• Açık açık tehdit ediyor

Halkın polisine benim polisim diyor

Başbakanına küfür eden alçaktır diyor

Önce çapulcu olduk sonra alçak olduk

Senin mk tayyeap.

13|7
    3|4

Kızlar Ne Diyor 16

• Valla bu kadar halkına hakaret eden bir başbakanı halen savunanlar var Geçen yine bir soru sordum anketli ; ''BUGÜN SEÇİM OLSA KİME OY VERİRSİNİZ ?'' Sorusuna Akp en önde gitti... Ben böyle koyun sürüsü görmedim kardeşim... Millet güdülmeye ne kadar çok meraklı...

9|4
    1|3
  • Az ötede kumda oynasın ya..

Bundan sonraki süreçte halk onu imana getirecek.

9|3
    3|4
  • afrika icin yapmistir o aciklamayi. türkiye cumhuriyetini baglamaz. link

3|1
    0|0
  • Çapulcular olarak onuda aramıza bekliyoruz liderimiz yapacağız

7|3
    1|4
  • ben şuan kedimin patisiyle nah yapıyor idim.

8|2
    3|3
  • Burnu o kadar büyümüş ki önünü görmüyor artık. O başbakanlık koltuğunda kimin için oturduğunu unutmuş. Tehditler,bi havalar falan. Ayranı fazla kaçırıp,yalanı kepçeyle yutunca böyle olunuyor. Tripkolik Tayyip.

4|1
    0|0
  • Ayranina ne katiyor cok merak ediyorum.

4|3
    1|0
  • Yakinda buralarada. El atar kasimpasaliyim eli masaliyim :p

6|3
    1|3
  • aran içmiş ayrı düşmüş milletimden..

farkındaysanız Atatürkün intikamını alıyor adam bknz:Taksim Gezi parkının tarihi..

Şeriatı getircek neden hedef 2023 sanıyorsunuz adam 2023 te cumhuriyetin 100. yılında şariatı çakacak milletin önüne yargı elinde asker elinde polis elinde yasalar elinde tamam işte..

4|0
    0|0
  • gerçekten artık olayı siyasete döndürüyorlar herkes bişi sölüyor. o meydana çıkanlarda 3 5 ağaç bahaneeeeee sırf siyaset yapmak için . bir ülke siyasi görüşü ne olursa olsun başındaki kimse saygı gösterceksin onu seçen halk .eğer bir sorun varsa adam akıllı diğer muhalefet partilerin liderleri bir araya gelicek. insanları parti görüşüne sahip kişileri yollara dökerek halkı düşman ederek tepkiyi cekme çok yanlış . millet vekilleri falan bahane bu ülke bu şekilde kurtulmaz birlik beraberlik içinde olmassa türkiye daha kendi içinde anlaşamıyorkı kaldıkı avupa bırlıgı .böyle devam ettiği sürece hiçbişi olmazzzz .böyle siyasetin de canı cehennemeeeeee bütün hepsi için diyorum. uyannn türk halkı aç gözlerini parti muahlefetlerinin sizleri kullanmaına izin verme.! Görüşünü layıkıyla yaşa vatana ihanet ederek değil.!

0|2
    5|1
    • suanda sokağa dökülen halkın part kimliği altında toplanmayacak kadar bilinçli oldugunu düşünüyorum kaldıki hiçbir partinin propagandasıda yapılmıyor şuan halk el ele kol kola...yanında mhplsde var chpliside tkpliside alanlara ındınmi bilmiyorum ama in bir bak...

• aynen kardeşim yeşillik bahane amaç başka.

• ama devlet başkanıda hakediyor artık son zamanlarda olmaz olsun bunun gibisiler .adam gibi adam bir kişi mi olmaz ya

• Sanatçıları da açık açık hedef gösteriyor.Vurun kahpeye modunda hala ama yanlış yapıyor.

3|2
    1|0
  • Hala kafa tutuyor ya şaşkınım !

5|2
    1|1
  • Adam haklı beyler , dağılın.

3|4
    8|5
  • hıhıhıhıhıhıhıhıhıhıhıhıhıhı öyle öyle

5|0
    2|5
  • He mk he.

2|0
    1|1
  • Ağzı olan konuşuyor.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• kabadayılığı oldum olası sevmiştir zaten.biz 32 etnik köken dediğinde ayrılıkçı bir başbakan olduğunu anlamıştım zaten.Toplumu birleştirme çabası sıfır.

7|1
    2|4
  • Diktatör adam ya resmen hak ararsan polislerimi üzerine sllarım halkı birbirnie kırdırrım diyo hla bir kömür için bu insanlıktan nasibini almamıs yaratıga oy veren varsa gelsin ben veriyim yıllık kömürünü Boşbakan.

5|2
    2|4
  • Yaptığı tek şey insanları haklıyken haksız yere düşürmek bilerek ortalığı kızıştırmaya çalışıyor halk yakıp yıksın kendi haklı çıksın diye camide içki içti dediler camide insanlar yaralılara ilk yardım yaptığı ortaya çıktı başörtülülere saldırıyorlar dedi asıl polis müdahale ettiğinde eylemcilerin onları koruduğu ortaya çıktı bunlar sadece bir kaç yalanı

HER YER TAKSİM HER YER DİRENİŞ

2|1
    0|0
  • küserse bir daha da gelmez

ona göre

5|2
    2|3
  • Başbakana bak polisini yedirtmezmiş pkk lı millet vekilleri polise tokat atarken neredeymiş?

akpli millet vekilinin oğlu polisimizi onunla tartıştı diye hizaya çekerken neredeymiş ?

Ülkede bolücü eylemler ve faliyetlerde bulunan pkk yandaşlarının eylemlerinde polisi koruma olarak gönderirken bunlar neredeydi .?

0|1
    0|0
  • kendine çeki düzen vereceğine daha da yangına körükle gidiyor. bunu beklemezdim

3|2
    0|0
  • Vallaha artık okumaya üşeniyorum... Sadece A ya da B Partisiyle ilgili değil. Siyasiler ne dediklerini biliyorlar mı?

2|1
    1|1
  • halkının yarısı tanımıyor fas kralı bile görüsmemis hayla dünya lideriyim diyor fsdhsfdhs :D

5|1
    2|2
  • bu adam yakında başına kavuk geçirirse hiç şaşırmam.

5|1
    2|3
  • 3|1
    1|1
  • çapulcuyum çapulcu

gaz bombalarının dik kullanımı yüzünden gözü çıkanlara ne olacak

gece vakti akplilerin polis arkasında dövdüğü insanlara ne olacak

polis tarafından öldürülen insanlara ne olacak

sivil polislerin devirdiği atmlere ne olacak

bırakın ya oyun bunlar

kendi koyunlarını yönlendirme peşinde hala

hala tehtit savuruyor. bütün bu dediklerinin ardından bir de demokrasi der tam olur

0|0
    0|0
  • propagandanızı ve siyasetinizi düzgün yapın sandıkta indirin gücünüz yetiyorsa. yoksa meydanlara dökülüp yakıp yıkarak yağmalayarak ülkeyi bozgunculuğa sürükleyerek mısırdaki gibi darbe olmasını bekleyerek değil. Bükemediğiniz bileği öpeceksiniz. burası eski türkiye değil artık. Amaç siyaset üzerinden halkı birbirine kızrdırmak. nefret ve kin aşılıyorlar topluma. Bunun sonunda biz kaybederiz dışardakiler bize gülerler.

0|0
    0|0
  • valla açıklamalarını onu bunu bilmem ama bişeyler yapabilecek biri varsa oda yine tayyiptir...

0|2
    0|1
  • Darbeci zihniyete verilmiş bir cevaptır..Ülkesini savunmak iyiye götürmek suçmudur?.

0|0
    0|0
  • ayranı sek içiyor ondan hemen çarpıyor :D

0|1
    0|0
  • Ne sağ Ne Sol Tek Yol Alkol Kardeş yorma kafanı Su testisi Su yolunda kırılır Sıkarlar yarın birgün kafasına

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar siyaset yapmayalım lütfen sanal alemde siyaset tartışanı içeri alıyolarmış (:

0|0
    0|0
  • O herkese saygılı canım biliyoruz...

1|1
    2|4
  • Yaşasın tayyip yaşasın akp.

2|1
    8|4
  • Tayyip erdogan ne derse dogru der guluyorum kiskananlara chpliler asla ve asla iktidarda goremeyecekler kendilerini tayyip erdogan turkiyenin degil dunyanin lideri olacakti maalesef turk olarak dogdu obamanin yerinde olsaydi abd cok daha guclu olurdu

0|1
    3|1
  • cokta tın :D s... asağı kasım pasa :D

4|1
    2|2
  • Erdoğanı kim sitler arkasında ki ABD sorunu var

4|3
    1|5
Yükleniyor...