Neden hep aynı hakeme maç veriliyor?

beşiktaşın son 3 içeri maçına hep aynı hakem verildi dünyada hiç biyerde böyle bişey göremezsiniz vu bugun beşiktaş kazandı güzelde goller attı ona laf yok ama hakemin taraflı maç yönettiğini izliyen herkes gördü. sonra şöyle böyle diyince beşiktaşlılar kızıyor yalanmı arkadaş.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Neden her hafta galatasaraylılar ağlıyor peki bu ülkede en çok hakemle mac kazanan penaltı atanlar susmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Çekemiyoruz deyin de susun bir kere de bu ülkede bir çok takım ve taraftarı neden BJK nin üzerine oynuyor kendileri dört dörtlük sanki herkes işine baksın

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya arkadaş şu size olan şeyler fenere galatasaraya olsa şuna neler diyordunuz ard arda 3 içeri maçına aynı hakem verilirmi? bana bunu anlat laga luga yapma dünyanın neresinde böyle bişey var göster örneğini. ve beşiktaşın neresini çekemiyecem la sadece yapılan haksızlığı yazmakmı çekemezlik oluyor.

• 1ay

Allah büyük bozar oyununuzu hiç ummadığın bir zamanda. yapa bileceğimiz bişey yok oturup bekliyorum sezon sonu gel bakalım buraya tekrar.

• 1ay

Tamam aslan Allah Allah ta kulları kardeşim işte

• Maçı izlemedim

0|0
    0|0
  • Burak ve penaltılarıyla şampiyonluk kazanan galatasaraylılar lütfen

0|0
    0|0
  • Beşiktaş hakkıyla yeniyor çamura gerek yok ligin en iyi topunu oynuyor lalalala

0|0
    0|0
  • Bjk hakemleri arkasına aldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...