Beşiktaş Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sizcede Şampiyonluğun En Büyük Adayımı?Beşiktaş Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş Bey ❤

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sene o sene bundan sonra her sene dedik

Güntekin Onay :Gün gelecek feda diye dalga geçtiğiniz Beşiktaş puan kaybetsin diye dua edeceksiniz

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 🏁🏁Aşktir Aşk 🏁🏁

0|1
    0|0
  • Hayır bu sene şampiyon galatasaray olucak, beşiktaşda sakatlanmalar kendi aralarında sorunlar olucak

0|2
    1|1
    • 1ay

ölülerde sanıyorki. Diriler her gün helva yiyor.. ;)

• 1ay

@My0neS ben takım tutmuyorum evde fanatik bjk li anne fanatik gsli kardeş var tabiki birinden biri şampiyon olsun isterim ama olmasalarda çok tınlamam, ama şampiyon gs diyorum, bjk kendi kulup içindede sorunlar yaşıcak bence 1sakatlanan caner olsa başkada olcak gibi😉

• 1ay

Şimdi futbolu takip etmen lazım böyle takip etmeyip ortaya rastgele bir şey yazman belki tutara denk geliyor.

• tek düsüncem türkiyede bir futbol takimi Bakis acim bu adf :D

0|1
    0|0
  • BeşiktAşktır...💜💜

0|1
    0|0
  • sevmiyorum 😏

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Olsun çokta sıkıntı değil, en büyük aday beşiktaş ama her daim suprizlere acik olunmali gecen sene cok nadir kaybetti liderligi genelde lider olarak devam etti fakat bu sezon bozmassa kendi basaksehir bir supriz bekliyorum. Cunku BJK avrupa da cok yoruluyor 3-0 yendiler ama futbol diye birsey yoktu sahada

0|1
    0|0
  • Elbette

0|1
    0|0
  • Şampiyon..

0|1
    0|0
  • Hacı bu hakemler neden bjk ye karşı böyleler anlamıyorum bjkli adam itirazdan coktan atılması lazımken antalyalı adam kırmızıyla atıldı şaka gibi ya tamam bjk Şu an belki en iyi takım ama hakemlede ilerlediği gerçek her hafta ayrı bir olay bu ne ya.!

0|0
    0|0
  • ligin üstünde kadrosu var

0|1
    0|0
  • Aynen oyle.

0|1
    0|0
  • fazla abartılıyor bugun de havalı kuşlar doluşmuş siteye önceden fbliler vardı artık bjkliler :) favorisi değil favorilerinden o kadar

0|0
    0|1
  • Şampiyon galatasaray gerisi boşş. bir 5 sene daha bekler Bjk

0|0
    0|0
  • Federasyona hakeme rağmen şampiyon olacak

0|1
    0|0
  • Hakemlerin bu desteği olduğu sürece evet en çok avantajli taraf.

0|1
    0|1
  • Nuh döneminden beri 2 yıldızda bırakalım da alsın artık 3. yıldızı :D

0|2
    0|1
    • 1ay

bırakmazsanız da alır ;)

Yükleniyor...