Meryem uzerlının diziyi bırakmasını nasıl buluyorsunuz?

haftada 30 bin kazanmak kolaymı lan... kaprise bak yolasım geldi karının saclarını. bizim analarımız babalarımız kopek gibi calısıyoda ayda 1 500 alıyo para kazanmak kolay mı.. madem yapamıcan hic bulasma ... dizininde taDı kaccak amk ya... yaslı bir vahide gordümü bulmuslar sattımının dizisine izlemicem artık...

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kıdemli olan kişi herzaman için daha fazla para alır. Halit ergenç daha önceki dizilerindede hep ön planda idi ve dizileride hep tuttu... Aliye olsun , binbirgece olsun ve mühteşem yüzyıl olsun... Yırtık dondan çıkar gibi ortaya yeni çıkmış birinin birden bire biryerlerini kaldırarak rest çekmesi bence yanlış...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• psikolojisi bozulmuş ne iş yapıyorsa rüyasında göremez aç köpek o parayı ağzımı bozduruyor bana nedir bu insanlardaki kibir kendini beğenmişlik türkiyede kim kazanıyor o kadar parayı :D batıyor insanlara rahat batıyor.

0|0
    0|0
  • bir izledigim dizi o vardi.artik carsamba aksamlarinin tadi da kalmadi hic bir heyecan yok.tahminimce sezonu hurremsiz kapatacaklar ki yazin belki meryemi geri dondururler diye.cunku onlarda biliyor o olmadan dizi bir hic.

0|0
    0|0
  • ne biçim küfür ediyon nan :)

1|0
    0|0
  • hürrem karakterine uygun oldu daha ne istiyorsunuz gençler siz bu hale getirdiniz :) kadınlarrrrr ahh kadınlarrr

0|0
    0|0
  • harbiden yaaa doğru diyon

0|0
    0|0
  • haklısın. bende diziyi takip edenlerdenim. olmadı. bizlere ayıp etti.

0|0
    0|0
  • sende girsen depresyona sende bırakırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bi çok insan Sülüman için değil Hürrem için izliyodu o diziyi. Sülüman 65 bin alırken ona 30 bin vermek çokta mantıklı olması gerek ? Neyse izlemiyodum zaten.

0|0
    0|0
  • sen de haklısın ama onun da haklı olduğu bir konu var. ben meryem uzerlinin rolünün halit ergençinkinden daha zor olduğunu düşünüyorum ve halit ergenç daha fazla para alıyormuş. bence psikolojik sorun falan yok ortada tamamen para meselesi.

0|0
    0|0
  • Onun da kendine göre problemleri vardır. Köle gibi çalışıyorlar onlar. Kazanacağını kazanmıştır zaten. Sen de diziye bağlamasaydın hayatını keşke.

0|0
    0|0
  • insanların iç dünyasını bilemeyiz... bir insan o kadar parayı bırakıyorsa ne biliyorsun belki ciddi sorunları var ?

0|0
    0|0
    • ne parayi birakmasindan bahsediyorsunuz.kadin halit ergenc in aldigi parayi istedi.cunku dizide ki rolunun onemini biliyor.

• Bilmem ki hic ilgilenmiyorum su anda daha önemli sorunlar var.

1|0
    0|0
Yükleniyor...