Sizce bana karşı ne hissediyor?

Arkadaşlar dün biriyle tanıştım ortak bir arkadaşımız vasıtasıyla.Baya kalabalık bir ortamdı 3 kişi gittik oraya.Dün arkadaşımın beni tanıştırdığı kişiyle baya bir muhabbetimiz oldu,baya canayakın biri okulumu sordu,oturduğum yeri falan filan klasik muhabbetler.Ama sürekli gülümsüyordu,ayrılırken el sıkıştık hep beraber ve döndük eve.Bu sabah baktım facebook'dan arkadaşlık isteği göndermiş bana, kabul ettim fotoğraflarımı falan beğenmiş.Bugün tekrar aynı arkadaşlarımla buluştum ortak arkadaşımız olan kıza sormuş facebook adresimi o vermiş ona.Baya bir emin oldum sanki benden hoşlandığına,ama diğer arkadaşa da istek göndermiş.Herneyse bugün de yine gördük onu,ama dünün tam zıttı olarak yüzüme bile bakmadı.Dün sürekli gülümsüyordu bugün ben orada yokmuşum gibi davrandı.Sadece tam biz giderken bir an arkamı döndüm o sıra bana baktığını gördüm okadar.Kafam baya karıştı,ne hissediyor sizce nasıl davranmalıyım? Bu arada faaydası olurmu bilmiyorum ama o oğlak ben koç burcuyum.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Vur kaç taktiği , hoşlanıyor çokta yüz vermek istemiyor . Aynı taktiği sende uygula kolay kız sanıp uzaklaşabilir . Şahsi düşüncem bu yönde ama hoşlanıyor orası bir gerçek

0|0
    0|1
    • Diğer arkadaşa da istek gönderdiğini öğrenince herkese böyle mi davranıyor diye düşündüm bende,baya çevresi de olan biri zaten.Bide bugünkü ben orda yokmuşum gibi davranma tavırlarından sonra iyice hoşlanmıyodur diye düşünmüştüm. Bende öyle davranayım o zaman bundan sonra

• Aslında insanları anlamak zor iş hoşlanıyor sanıyorsun arkadaşça görüyor , arkadaşça seviyorsun o senden hoşlanıyor filan fişman oluruna bırak

Erkekler Ne Diyor 3

• kendisine sorsana, konuşamıyor mu?

0|1
    1|0
  • hoşlanıyor işte

0|0
    0|1
    • Bugün yüzüme bile bakmadı ama,anlayamadım sebebini

• umursuyor ama umursamamış gibi yapıyor. yaptığı doğru zaten koç burçları uğraşmadığı kişiye fazla değer veren bir burç değil. ikinizde seviyonuz

• umarım öyledir. teşekkürler yorumun için :) sanırım ben geri çekmeliyim şimdi de biraz kendimi

• bilmem ki ne hissediyor

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...