Nedir Bu Duygunun Adı?

Selam baylar ve cici bayanlar sizlere sorum şu... Ben birine aşıktım çok zor vazgeçtim canım cok yandı ama geçti gitti izleri var çok az ama acıtmıyor oda..

3 kişi var kafamı kurcalayan adım atsam 3 üylede flört edebilirim şimdi hemen çullanmayın böyle bişi asla yapmam aslında üzmek üzülmek istemiyorum sadece hoşlantı var 1 ne karşı ama ya da 3 ünede ya da ben kafayı yiyorum sizin başınıza hiç napacağını kimi seceğini şaşırdığınız durum oldumu?

Yineliyorum asla kimseyle oyun oynamam tavrım nettir cıvıklık etmem. Sadece aklımdan çıkmayan biri var ama ona karşı şüphelerim öyle böyle değil.

Sizce ne yapmalıyım?

Dalga geçmeden ,edepsizleşmeden cevap atınız teşekkür ederim.

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• düşüncelerin çok güzel zamanın kızlarından farklı onlara kalsa üçü de dursun kenarda derler sana tavsiyem şu dur önemli olan en doğrusunu bulmaktır hepsini iyice gözlemle önce arkadaş ol karakterlerini yakından izle ve ortak tanıdıklarınızdan üçü hakkında bilgiler al derim sana en yakını hangisiyse en dürüstü aşka en çok inananını seç derim bana göre nasıl bir kız ağır başlı yerine göre hareket etmeli diyorsam erkekte kadınını önce değerli görmeli onu cinsel bir obje görmemeli onun için en duygusalı aşka aç olanını seç ki seni mutlu etsin aldatmasın ileride pişmanlık duyup platoniğe bağlamadan değerli duyguları tatmalısın:)

0|0
    0|0
    • ayrıca bu duygunun adı doğru kişiyi seçme konusunda kararsızlıktır yavaş yavaş onları tanıdığın an kararın netleşir:)

• Haklısın kardeş... alttan aliyim ben onu biraz :) çağrısına yeşil ışık yakim belki olur belki üzülmeyiz kader..

Ben anlamıyorum zaten birbirini seven iki insan nasıl evleniyor aklım almıyor :D biz niye yapamıyoruz :D

• sorun bizlerde değil ki karşımıza doğru insanların çıkmamasında zaten doğru aşka inanan gerçekten seven kişi sayısı sınırlı bence sorun burada ama yine de bu adamı iyice araştır acele karar verip pişman olma sor bakim hakkında ne düşünüyormuş senin hakkında arkadaşlarına neler demiş:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• senin hoşlandığın kimse yok öyle olsa başkasıyla ilgilnemezdin kafanıda meşgul etmezdi.. senin derdin şu; beğenilmek hoşuna gidiyo seni beğenmeleri ilgini çekiyo ve kendini bişey sanıyosun... kompleks dediğimiz şeyde bu işte.. samimi cevap verdiğim için kusuruma bakmamışsındır umarım...

0|0
    0|0
    • Sağol kompleksli değilim öyle dediğin gibi bir ilgi yok! sorumu tekrar oku.. 1 i beyinimi kurcalıyor ama diğerleride iyi insanlar şans vermelimiyim? diye soruyorum. Beğenilmeye gelirsek ooooooooooooo sorunum yok şükürler olsun yaradana!

• ahada 9. köy :D Allah'ta senide güldürsün hayırlı şifalar...

• 9. köyden çık ahırına gir!

• Bence bu 3 şahsı yeteri kadar tanıyormusun o yüzden kafanda soru işaretleri var. Birde geçmişinde yaşadığın sıkıntıları tekrar yaşamak istemiyorsun bununda etkisi var bu yüzden kafan çok karışık. Önce onları iyi tanı ve sana en uygununu seç ama bu 3 kişi birbirlerini tanımıyordur umarım yoksa diğer ikisini üzmüş olucaksın..

0|0
    0|0
    • 2 kişi birbirini tanıyor ama diğeri alaksı bile yok bendende yaşça büyük.. 8 yaş falan! diğer ikisi yaşıtım ama efendi ahlaklı gibiler benimle konuşurken hep efendi oldular bende bozmuyorum kendimi ama beynim ruhum karman çorman bide benim beyinimi karıştıran ve çok düşündüğüm yaşıtım olanlardan biri.

• Elimden geldiğince ağırdan alıyorum kaptırmamak lazım. Öğrendim... yazık oluyor insana sağol dostum cevap için eyvallah..

• Önemli değil :) Bende zamanında büyük bir acı çektim ozamanlar böyle internette böyle bir site yoktu ve kendi başıma üstesinden gelmek zorunda kaldım tabi bunun için büyük fedakarlıklar yapmak zorunda kaldım neredeyse intihar ediyordum neyse.. :D uzun lafın kısası benim amacım benim çektiklerimi başkaları çekmesin istiyorum ve tecrübelerimle burdan yardımcı oluyorum. Çünkü gerçek aşk hafife alıncak bir duygu değildir insanlara herşeyi yaptırabilir :)

• Bu üç seçenekten hiç biri senin aradığın kişi değil. Bekle, doğru insanla karşılaştığında içindeki şüphelerden de, soru işaretlerinden de arınmış olacaksın.

0|0
    0|0
  • benim en büyük özelliğim en yakın arkadaşları tavlamak ben hep bunu yaparım kuzen kuzeni tavlarım arkadaş olanları tavlarım ikisi 3 ü 4 düde bana hayran kalır birbirinden gizli hepside bana aşık olur ama senin mevzu farklı sarsıl ve kendine gel

0|0
    0|0
  • Biraz daha zamana yay zaman herkesin ne oldugunu gosterir

0|0
    0|0
    • Zamana yay derken ? Hiçbirisiyle görüşmememmi gerekiyor ? Yani beynimi işimle yoruyorum ama o 1 i sürekli tırmıklıyor. :( acaba bir sanatsal kursamı yazılsam?

• Yokgorusmeye devam et ama iliskiyi baslatma tsni birazdsha

• 3 ünüde boşver lezbiyen ol

0|0
    0|0
  • Seni en çok sevenle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• suhpelerının ustune gıdebılırsın netlık kaazanaana kadar devam et aklından cıkmaayn bırısı ıcın dıgerlerı gelıp geceıcı olurlar

0|0
    0|0
  • hangisi daha ağırsa ona git en kültürlüsü kimse geleceği kimin parlaksa yani mümkünse boş adama gitme :)

0|0
    0|0
    • :D :D Açıkcası hepsinden kültürlü ve zekiyim hepsiyle sohbet ettiğimde çok zeki odluğumu benden birşey öğrendiklerini söylüyorlar :D

• annem 2 :D annemde böyle dedi kahve iç hepsiyle ayrı ayrı zamanlarda tabi elbet biri daha samimi gelir dedi :)

• bencede bu yolu dene en iyi çözüm bu hayırlısı ne deyim :)

• Kimden hoşlanıyorsan ona git. Şunlarda cepte kalsın mantığı var biraz sende, bilinçaltında.

0|0
    0|0
    • ahhh ne varsa kızlarda var yorumlarınız bile başka <3 haklısın birazcık tatlım ama üzülmek istemediğim gibi üzmekde haddim değil ! :)

• O zaman kendinden emin değilsen, kimsenin canını yakma. Budur dediğin kişi olsun. Birini üzersen o sana yol, su, elektrik olarak geri döner. Kimsenin ahı kimsede kalmıyor, sadece sen farkına varmıyorsun. Demiyorsun misal ben şunu yapmıştım ondan başıma bu geldi diye.

• Birini daha çok istersin gün boyu aklından gitmeyen

0|0
    0|0
Yükleniyor...