Aynı nehirde kaç kez yıkanılabilinir?

bi nehir düşünün fırat olur, kızılırmak olur, tuna olur.. gezdirin gönlünüzü artık seçim sizin. eviniz bu nehre çok yakın ve banyonuz yok. gidip yıkanır mısınız nehirde? hadi bir kez aklanıp paklandınız. sonra yine gider misiniz ve aynı nehir midir ikinci gidişinizde bulduğunuz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Nehir ayni gozukur ama her saniye farkli su vardir orda.Sadece bizsabitlestiririz degisimi gormezden geliriz diger bir coksey gibi.Diycegim senin yikandigin su simdi cokuzaklarda

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yine gider yıkanırsın, hatta bu sefer o nehir sana daha sempatik ve canayakın gelir, zira daha önce yıkanmışsındır ve senden parçalar içerir

1|0
    0|0
  • bir kişi hatırlamış bu filozofun sözünü. Bir nehirde iki defa yıkanmak bir tarafa, bir defa yıkanmak dahi mümkün değil, çünkü sürekli değişim halinde diye iddia eden talebeleri de olmuş galiba? İnsan anlamak ister, teoriler üretir, kavramlaştırır, ama bunlar hep eksik kalır. Ben kendimi dahi anlayamıyorum, ve sürekli bir değişim halindeyiz. Bu aslında bir bakımdan çok korkutucu.

0|0
    0|0
  • nehir var nehir var şimdi kimi nehir çağlayarak akar her türlü içine girerim yınaırım..ama nehir var yavaş akar o nehire girilirmi suyu bulanık olur benzermi gürl gürül akan suya

1|0
    0|0
  • başkaları da yıkanıyo mu şimdi eğer öyleyse onun önüne geçerdim hatta öyle öyle kaynağına kadar giderdim sanki:)

1|0
    0|0
  • evet gider yıkanırım ve istediğin kadar da yıkanabilirsin. Çünkü nehir suyu sürekli temizdir. içine şehir kanalizasyonu akmıyorsa tabi :)

1|0
    0|0
  • konum mevki aynı nehirdir ama çok sular geçmiştir

geleceği hep nehir misali anlatırlar

1|0
    0|0
  • hep yıkanırım ne olcak

1|0
    0|0
  • Herakleitos'un sözü... Ama şu an ki ulaşım kolaylığı ile mümkün olabilir. Mesela yıkandın suyun akış hızına göre, akış yönunde gidip tekrar yıkanırsan aynı su olabılır..:D

0|0
    0|0
  • ilk gittigimde bir banyo kesfetmişsem

artık o nehir degildir benim için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben yıkanırım. Çünkü nehir akıyor neticede, yeni sular geliyor.

0|0
    0|0
  • bir nehre ikinci kez girilmez demiş ya bir filozof kimdi lan o :D

1|0
    0|0
  • O nehirden çok sular akıp gecer her zaman aynı nehirde yikanamazsin.

1|0
    0|0
  • ağlattın be meyyem...

1|0
    1|2
Yükleniyor...