Aldattığını kabul etmeyen ve sizi suçlayıp üste çıkmaya çalışan sevgili...

Başka bir kızla sizi aldatan aynı anda ikinizi idare eden suçsuzmuş gibi hep üste çıkan ve aldatmadığını ima eden ama sonunda aldattığı ortaya çıkan ve karşı tarafı seçip sizle bahaneler üretip bitirmek isteyen sevgli hakkında ne düşünür ne yapardınız? üstelik hala aldattığını kabul etmiyor sizi suçlu görmeye çalışıyor

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Bence şükretmelisin kurtuluduğuna boşver bişey yapma Allaha havale et

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• valla ilk etapta biraz içerlerdim sonrada gülerek şükrederdim.. ayarsızın yanında olan ayarsız olur...

0|0
    0|0
  • Kişilik bozukluğu olsa gerek.

1|0
    0|0
  • bana onu bir kız yapsa kusura bakmayın ama alırım iyi bir döver sonrada a.s*ç*rım..

2|0
    0|0
  • hep inkar sonuna kadar ortaya cıksada ınkar asla kabul ettıremezsın onun ıcın ver yolu zıttırsın gıtsın capsız

1|0
    0|0
  • Nasıl sevgili? "Aldattığını kabul etmeyen ve sizi suçlayıp üste çıkmaya çalışan sevgili" Zincirleme isimi tamlaması mı oluyo bu :S :/

Alt tarafta daha fenası varmış :d :d

0|0
    1|0
  • onun hakkında bişey yapılmaz ya sadece öldürülür ama sen hak ettin bence bunu araştıracaktın adamı yanlız bırakmayacaktın telefonunu karıstıracaktın aldattıgından süphelenecektin

0|0
    1|0
    • farklı şehirdeyken bunu nasıl yapabilirim

• aynen uzaktan ilişki falan olmaz illaki o yoklukta aldatıyolar

• daha neyi kasıyon ki sanane

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• '' Hala aldattığını kabul etmiyor ''

Etse ne olur ki adam seçimini yapmış..

1|0
    0|0
  • kılımı bile kıpırdatmam bundan ala dengesiz mi var .

1|0
    0|0
  • aman be bırak ne hali varsa görsün. he ben sucluyum ben aldattım de gec

2|0
    0|0
  • öyle tanıdığım biri var ağız burun dalasım geliyo karıya.

1|0
    0|0
  • aslanım helal olsun der,sonra kafasına odunu geçirirdim...madem aldatacaksın,bir de üste çıkıyorsun hem suçlu hem güçlü,ayrıl gitsin niçin aldatıyorlar anlamadım..

1|0
    0|0
  • Zittir et.

1|0
    0|0
  • ya yarışma yapmıyorsunuz o yense ne oalcak.adam aldatıyorsa sevmiyordur ya da az seviyordur.ya sineye çekip severim katlanırım diyeceksin ya da bu bana yapılamaz deyip ayrılacaksın.

0|0
    0|0
    • hayır benim sorunum aldattığını kabul etmiyor olması yani bu nasıl bir pişkinliktir ki hala geliyor sanki hiç suçu yokmuş gibi bana defol git falan dyo

• seni neyle suçluyor?aldatmasına neden olarak seni mi gösteriyor

0|0
    0|0
    • hayır beni göstermiyor aldattığını öğrendiğim halde bana diyor ki sen kim oluyorsun benim hattımı kapatırsın diyor yani hem suçlu hem güçlü. bide aldattığını öğrenmeden önce ara verelim diyordu ben çok barışmak istedim kabul etmedi zamana ihtiyacım var dedi bende o zaman bitirelim dedim bitirmeye sebep beni olarak göstermeşti yani suçunu kabul etmiyor... adam olsa zaten aldatmazdı böyle şeyleeri bekliyor olmam da çok saçma

• aldattığına göre senden vazgeçmiş hatta ikinizi aynı anda idare edememiş olucakki sana zamana ihtiyacı olduğunu söylemiş.şanslı olduğun için şükretmelisin.

• evet haklısın

Yükleniyor...